Turk kizlarinin asagilanmasini dogru buluyot musunuz?

youtubede sozluklerde forumlarda surekli turk kizlarini asagilayan mesajlar yazilar var. hatta bazi turk kizlari bile bunlara hak verip katiliyor hemcinslerini asagiliyolar. ben bunu dogru bulmuyorum. neden turk kizlarina hakaret etme ihtiyaci hissediyolar? ben turk kizlarini cok seviyorum ve egolu olduklarina kendini bulunmaz hint kumasi zannettiklrrini dusunmuyorum. siz bu konuda ne dusunuyorsunuz?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Herzaman söylüyorum Türk kızları hakettiği değeri görmüyor. Ya tacize/tecavüze uğruyor ya eşi tarafından dövülüp öldürülüyor. Türk erkekleri Türk kızları laf etmeden önce kendilerini düzeltsinler!! Rus kızlarına hasta olurlar ama çoğuda kızına bir spor alışkanlığı kazanmasına fırsat vermez, mini eteğine giyişine karışır vb.! Bu ülkede kadın olmak zor. Seninde söylediğin gibi türk kadınlarını aşağılayan kendi hemcinslerimdende nefret ediyorum! ( tüm erkekler üstüne alınmasın*)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki aşağılamak doğru bir davranış değil ancak Türk kızlarında da doğru bulmadığım davranışlar yok değil. Bu Türk kızında A davranışıysa Alman kızında da C davranışıdır. Herkeste bir garip hareketler, davranışlar oluyor zaten. Bunlar biraz gelenek, görenek ve aile yapısıyla alakalı şeyler. Lanet olası kalbimi şu ana kadar sadece bir Türk kızına kaptırdım ama ben ona açılamadan evlenirse tercihim tabi ki Fransız ya da Koreli olacaktır. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsanlar hazmedemediğine kusar diyorum kimse kimseyi cinsiyeti ne olursa ve kim olursa olsun aşağılama hakkını vermez

0|0
    0|0
  • Ağzı olan işi gücü olmayan tipler konuşuyor işte ne yapılabilir ki. Uzak durmak yeterli

0|0
    0|0
  • Hayır onlar öyle yaptıklarını sanıyorlar sadece genelde hep kültürsüz cahil tabaka nın yaptığı şeyler işte.

0|0
    0|0
  • Yanlış bişey

0|0
    0|0
  • Türk kızlarına hasta olan ülkeler var ülkemizin kızlarının değerini bilmiyorlar yazık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendilerine söylenenleri bence hak ediyorlar. Bazi az sayıdaki akıllı kiz da durumun farkında.

0|0
    0|0
  • Kendi eserleri
    Kafaları pırıl pırıl

0|0
    0|0
  • Hayır doğru bulmuyorum , gerektiğinde dünyanın en fedakar insanları olabilirler.

1|0
    0|0
  • Yani her millette çürük yumurtalar vardır bence yorum yapılamaz.

0|0
    0|0
  • Aşağılayan ucubeler çnce kendilerine baksınlar.

0|0
    0|0
  • Sen öyle sanma en çirkini bile egolu
    Kendine bakmıyor karşısındakini eziyor ve beğenmiyor yani

0|0
    0|0
  • Hiç bir insanın aşağılanmasını doğru bulmuyorum.

1|0
    0|0
  • Hepimiz Rus sevgililerimizden ayrılalım da sevinsinler 😂😂

0|0
    1|0
  • Biraz katılıyorum biraz katılmıyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...