Asosyal kardeşinize yardım eli?

Tatil boyunca dışarı arkadaşlarımla buluştuğum gün sayısı bir elin parmaklarını geçmez yakın arkadaşlarımla da kavga ettim telefonda sohbet edecek ya da 'buluşalım mı kanka?' Diyecek herhangi birisi de yok anlayacağınız evde otura otura bakımsız çirkin bir kız oldum çıktım yahu :( O eski halimden eser yok arkadaşlar bir öneriniz varsa lütfen :) ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2008den bu yana asosyaim ben zaten, asosyallikte çığır açtım xd

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• keşke benim de özgüvenim olsa biriyle buluşabilecek kadar (çirkinliği takma buluş demeye çalışıyor)

sen asosyal falan değilsin

1|0
    0|0
    • 3ay

Buluşmaktan kastım bir erkekle randevu ya da herhangi bir şey değil artık derdimi anlatabilecek birisi bile kalmadı yanımda ben sadece bir arkadaş olsun yanımda diye söz etmiştim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaç aydır çıkmıyon dışarı.

1|0
    0|0
    • 3ay

3-4 ay oldu

• 3ay

Aslında şöyle mağaza gibi bir iş senin yapabileceğin bir iş bulsan arkadaşınla birlikte falan girsen havan değişir.

• 3ay

Olabilir aslında tavsiyen için teşekkür ederim :)

• Sorununa çözüm bulursan bana da söyler misin lütfen.

1|0
    0|0
  • kelin ilacı olsa kendi başına sürer

1|0
    0|0
  • Gel dışarı çıkalım?

1|0
    0|0
  • Ayrılma vaktin gelmiş senin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hizlica arkadas edinip buluşman lazim tatlim yoksa isin is

1|0
    0|0
    • 3ay

Bu sene 11. sınıfa geçiyorum yeni sınıfım yeni arkadaşlarım olacak, arkadaşlık konusunda daha dikkatli olacağım, teşekkür ederim :)

• Niye gizli sordun :(

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmem ki eğer istersen seni takip ederim ve kim olduğumu anlayabilirsin :)

• 3ay

Fotoğraf biraz eski eskiden böyle değildim ama şu an dediğim gibiyim cidden

• 3ay

Tek başınasın diye evde kalma yalnız olsan bile çık sosyal ortamlarda takıl. Kursa yazıl. Okula gidiyorsan yakında düzelir zaten :)

Yükleniyor...