Bir yabancının evinde ne kadar misafir olunur?

Yakın bir akrabam 3 yıldır bizim eve yerleşti. kendinden çok genç kadın almış. kadın da üzerine borç bırakıp kaçmış. başımıza bela. Allah bizi imtihan ediyor. git desek gidecek yeri yok. biz bakıyoruz. yemeklerimizi de beğenmez. bıktık vallahi. annem de genç kadın değil önünde dönsün. benim de sınavlarım var. daha kaç sene kalacak bilmem. o gün hastaneye götürdüm. bana çemkirdi durdu. yav Allah rızası için bir yol gösterin.

0|1
31|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ama buna cozumu baban bulmali. Olmaz bu sekilde. Alip karsisina konusmali. Bizimde butcemiz sinirli filan desin. Ayri eve cikmasi icin acilen is arastirmasini soylesin. Kibar bir dille gondersjn yanj. Bu tip yuzsuzleri iyi tanirim. Herseyini sizden bekliyo. Siz sesinizi cikartmadikca daha cok kalir orda canım . Bu sekilde cozum olur ama. Baban sen ve annen cikin disarida biyerde oturun konusun. Baban sonra eve gelince alsin karsisina kibar kibar anlatsin. Ev ev ustune olmaz desin. Benim hanimda rahatsiz bu durumdan desin. Baska bir yolu yok. Is bulucak , baska ev kiraliycak. defolup gidicek. Yilalrca kalir valla yoksa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Onu yabancılıktan çıkarana kadar.

0|0
    0|0
  • ona koca bul

0|0
    0|0
  • 1 gün

0|0
    0|0
  • Yol verin gitsin

0|0
    0|0
  • 1 saaat

0|0
    0|0
  • Direk söyleyin herşeyi yüzüne. Birşey beğenmediğinde çık git deyin

0|0
    0|0
  • Aynı durum bizim evde de var kuzenim kendisi ama yaşça baya büyük bizde bıktık valla. Acımak da bir yere kadar. Hakkında kesinleşmiş yakalama kararı var bir yere de gidemiyor. Eğer konuşmak istersen özelden mesaj atabilirsin

0|0
    0|0
  • ben kalırım baya :d

0|0
    0|0
  • 1 hafta en fazla

0|0
    0|0
  • İnsan eti ağır olurmuş derler. Oğlu-kızı varsa tez elden onlara gitmesi gerekir. Akrabaların sırtına böyle ağır yük verilmemeli. Sizin ailede de sanırım peygamber sabrı var.

0|0
    0|0
  • 3 en fazla

0|0
    0|0
  • erkek ise iş bulup eve cıksın

0|0
    0|0
  • Kov gitsin 🤕

0|0
    0|0
  • muhtemelen dayındır başka kimse bu kadar süre kalamaz çocuğu yok mu başka kardeşi sırayla gitse sizde nefes alırdınız

0|0
    0|0
  • belediyeyi arayın gelip alsın

0|0
    0|0
  • Yaşı kaç bunun?

0|0
    0|0
  • S. tir edin yahu! Minnet göstereceği yerde yaptığına bak hanzonun. Kapıya koyun ne b. k yerse yesin!

0|0
    0|0
  • ayıp, sus.

0|0
    0|0
  • Buda imtihan evet. Istemedigin ot burnunun dibinde bitermis

0|0
    0|0
  • O misafirlikten çıkmış ya utanır insan başkasının sırtından geçinmeye ya ne biçim insanlar var

0|0
    0|0
  • Yolverin gitsin

0|0
    0|0
  • Maşallah 3 yıl haa

0|0
    0|0
  • uyku ilaçı ile uyutup denize atın cebine bir intihar notu iliştirin

0|0
    0|0
  • Kac yasinda peki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• 3 yıldır 😐 ne tür bir akrabaymıs o. Misafirin günü 3 gündür. Zorlasan 1 ay. Bize gelen misafirler utanıp baska yer bulalım yuk olmayım diyorlar biz tutuyoruz. O adamda bunu dusunsun. Karıyı sizmi aldınız. Sizene. Soyleyin gitsin evden.

0|0
    0|0
    • Vallahi bişey de diyemiyoruz. dayım. gitmesi lazım

• Demenize gerek yok. Esyalarını toplayıp kapıya koymanız yeter. Kocaman adam. Sizin borcunuz dehil ona bakmak

• Cami avlusuna bırakın.

2|0
    0|0
  • Kadını dövün, ne sinir ya

0|0
    0|0
  • Bulun ona birini evlendirin.
    Anca o zaman gider 😂

0|0
    0|0
  • Atin evden

0|0
    0|0
  • Ben olsam kovardim 2 sene 350 gun once falan. En fazla 2 hafta tahammul ederim. Yemek begenmeyene bes dakika edemem. Omrumu elalemin birine hizmetle mi geciricem

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin, zor bir durum.. Uygun bir dille anlatin baska akrabasi yok mu? Birazda baskalarnda kalsn ;s

0|0
    0|0
  • dayı senin amacın en gelkecekte ne yapmayı düşünüyorsun çünkü bizim pek yakınımız değilsin sence üç sene fazla bile dayanmadıkmı sana

0|0
    0|0
  • Ne Hakkı var üzerinizde size ait olan bir konuta yerleşmiş bulunuyor, büyüklerin sustukça sende susmalısın

0|0
    0|0
  • Yüzsüzmüş baya. 4 gün kaldım ben. Onda da çok uzaktaydılar. Ziyaretlerine gittik diye o kadar kaldım.

0|0
    0|0
  • 3. gün gitmezse evde kaldığına pişman ederim

0|0
    0|0
  • Hiç olunmaz

0|0
    0|0
  • Bulmus beles bir yer gider mi. Yerlesmis o sizin eve... Gidecek olsa ise girer giderdi.. Onun niyeti baska bence...

0|0
    0|0
  • Valla kovardim. Enayi degiliz ya

0|0
    0|0
  • Oha dusuncesizlik yuzsuzlük diz boyu

0|0
    0|0
  • Kafasina sert bir cisimle vur tenhada birak kac bune ya ay okurken sinirlendim😠

0|0
    0|0
  • 3 yıllık misafirlik mi olur

0|0
    0|0
  • Açıkça konuş bence kirmadan

0|0
    0|0
  • Ben ablam olduğu halde max bir ay dayanirim

0|0
    0|0
  • akraba falan da nereye kadar yollayın gitsin eşek kadar adama bakmak zorunda mısınız

0|0
    0|0
  • Ovv kötüymüş Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • 1 gun bence bide kimse kimseye bakmak zorunda degil

0|0
    0|0
  • 1 hafta en fazla fazlasi iyiye gitmez

0|0
    0|0
  • Umursamazlik seviyem

0|0
    0|0
  • Goturun atin bir köşeye

0|0
    0|0
  • Neden gitmiyor kimsesi yok mu

0|0
    0|0
  • Kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • Babaannemin bir lafı vardır, çok hak veririm bu söze. "Balık 1 günde, misafir 3 günde kokar" 😉👍

0|0
    0|0
    • Babaannenin ellerinden öperim çok doğru söylemiş tuttum bu sözü

• Kadın sığınma evi ne güne duruyor oraya gitsin. Ayrıca misafirligin suresi 3 gündür.

0|0
    0|0
  • Kim olduguna bagli...

0|1
    0|0
Yükleniyor...