Kürtlerle geçinebiliyor musunuz?

Kürt arkadaşınız oldu mu hiç bugün bizim eve Kürt olduğunu söyleyen bir aile taşındı benim pek bir bilgim yok

0|0
4555

En İyi Erkek Görüşü

• Ya gençlerin ellerinde bir telefon son ses müzik sallana salana yürüyolarya ağızlarına koyasım geliyo bide böyle bir ortamdasın yanında kürt arkadaşıda var türkçe konuşurlsrda konuşmanın önemli yerinde işine gelmediklerinde kürtçe konuşurlarya kafa atasım geliyor

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kürt arkadasım oldu. Cokta samimiydik ve cok iyi bir kızdı. Ama ailesi sonradan kızın benimle ve bir kac kisiyle gorusmesini yasakladı. Nedenide kuzenleriyle takılmalıymıs. Hala gorusuyoruz ama ailesi gorucek diye odu kopuyor. Onun dısında kurt komsumuz vardı. Sonra bir kurt daha tasindı apartmana ikisi bir oldular apartmandakilerle alakalarını kestiler. Sohbetlere falan gelmemeler. O zaman yaslı bir abla demisti. 2 kürt yan yana gelsin kimseyi umursamazlar diye. Aynende oyle. Gorduklerim bu en azından.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Çok iyi anlaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Senin benim gibi insanlar.

0|0
    0|0
  • Nerede bir problem görürsen orda Kürtlerin olduğunu fark edersin. Kendini geliştirme yok. Sürüler halinde yaşayan bir topluluk. Doğudakiler değil. Şehirlere sızmış varoş Kürtlerden bahsediyorum.

0|2
    0|0
  • Çok yakın arkadaşlarım Kürt. Ve etnik ayrım yapmak saçma. Kürt Türk kardeştir nolacak insan var insan var. Bir elin beş parmağıda aynı mı? Ama bir gerçek var ki siyaset asla konuşamıyoruz. Çok zıt görüşlerdeyiz. Onun dışında aramızda hiç problem olmaz

0|0
    0|0
  • Tüm kürtleri pkk kılıfına sığdıran türkleri 15 temmuzda vatana ihanet eden türklerle aynı kefeye koyuyorum.

0|1
    1|0
  • Bazı ibnelerden daha iyi dostlukları.. Ama hepsi ististasız karı görünce satıyorlar :D

0|1
    0|3
  • Irkçılık. exe

0|0
    0|1
  • Sevdiğim bir arkadaşım Kürt. Herhangi bir zararını görmedim annesi babası beni kendi evlatları gibi sever. Klavye başında vatanı kurtaranlardan daha delikanlıdır kendisi. Tabi 5 parmağın 5 ide bir değil kötüleride çıkabilir.

0|0
    0|0
  • Doğudan gelmediyse iyidir

1|0
    0|1
  • Olmustu ama sevmiyorum kürtleri

0|3
    0|3
  • Irkçı değilim her kesle geçinebilirim lakin bana siyasi görüşünü geçirmeye çalışan hiç kimseyle geçinemem

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Kürt de insan. Devletine baş kaldırmadığı sürece. Çok kürt tanıdım. Yakın arkadaşlarım, akrabalarım da var. Terör destekçesi olmayıp insanlığı insanlığıma yakın olanla neden anlaşamayayım ki...

0|0
    0|0
  • Atatürkçü olanlariyla

0|0
    0|0
  • Pkk sempatizanı olmayan herkes benim kardeşimdir..
    tek kıstasım bu..

0|1
    0|0
  • Hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Çok kürt arkadaşım var. Benden daha çok bu memleketi sevende var içlerinde. Belirli bir azınlık için koca bir ırka önyatgılı yaklaşmak doğru değil

0|0
    0|0
  • 35 günlük geçici gorevle cizreye gitmiştim çoğu misafir perver insanlar emin olun

0|0
    0|0
  • fotoda güzel atlatılmış.
    http://i.hizliresim.com/OEnAE4.jpg

0|0
    0|0
  • Oda arkadaşlarımın yarısı idi, iyi insanlar ya çok iyi anlaştık.
    Not: Her yöre ve bölgenin iyisi de vardır kötüsü de 😊👍👍

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 44

• ' Kürt'üm ' değil de gururla ' Türk'üm ' diyebilenlere can feda...

0|0
    0|0
  • Hiç anlaşamıyorum, hiç sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Geçinebiliyorum, ırkçı değilim.
    Tüm kürtleri pkk olarak görenlere anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • Evet bir tane kürt arkadaşım var

0|0
    0|0
  • En yakin arkaaslarimdan biri kurt. Kurtun kotusunede denk gelmedim

0|0
    0|0
  • kürt arkadaşım oldu ama kısa sürede küstük çok ilgi istiyolar :D iyi olanlarıyla bizim gibi matrak eglenceli olanlarıyla geçinirim geri kalnıyla benb pek anlaşmam

0|0
    0|0
  • Bazılarıyla

0|0
    0|1
  • Oldu. İyisi de oldu, kötüsü de oldu.

0|0
    0|0
  • Insan olan herkesle gecinebiliriz. Otekilestirme politikasindan vazgecin insanlari

0|0
    0|0
  • Evet tanıdıklarım var iyi insanlar. Kürt türk ayrımım yok benim hepimiz insanız. Pkklılar haricinde

0|0
    0|0
  • her Türk ile geçinebiliyor musun elbette geçinemiyorsun o yüzden her Kürt ile de geçinemezsin insan olmak mesele aynı ırktann olmak değil

0|0
    0|0
  • bitsin artik bu irkcilik ya... yüz yillardir kürtler ve türkler beraber yasadi, bu yeni nesillerde cahillerin cahili...

0|0
    0|0
  • ortadoğu (mecazi) mentalitesine sahipse ister türk ister kürt ister rus farketmez anlaşamam
    insanları ırkına göre ayırmayın düşüncelerine göre ayırın..

0|0
    0|0
  • bazıları iyi bazıları kötü ama çocuklar genellikle çok iyidir

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Oldu ama çok fazla değil tek tük var arkdasim bir iletişim problemi yasamıyorum onlarla gayet düzgün çevremdekiler

0|0
    0|0
  • Yok hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Geçiniyorum

0|0
    0|0
  • Kürdüm

0|1
    0|0
  • O da insan.