Ne hissediyorsunuz?

Daha önce hiç Kur'an-ı Kerim dinlediniz mi? Eğer dinlemediyseniz sadece 1.30 dakikanızı ayırıp bu sese kulak vermenizi dilerim. Dininizin, dilinizin ve ırkınızın hiçbir önemi yok sadece ne hissettiğinizi samimi şekilde belirtmenizi rica ediyorum.

0|1
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kelamların en güzelidir kuranı kerim, dinlemesi ayrı güzel, kendi kendine sesli okuması daha ayrı güzel. Enngüzeli de hayatına rehber etmek. Allah bunu yapmayı nasip etsin..

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Her perşembe okuyorum..

1|0
    0|0
  • Dinledim tabii

1|0
    0|0
  • Tüylerim diken diken oluyor.

1|0
    0|1
  • Keşke alt yazı Türkçe olsaymış. Ben anlamadan dinlemeyi doğru bulmuyorum. Arapça yazılmış olabilir ama şu an bizim için doğrusu Türkçe anlamak. Anlamadan dinlemek birşey ifade etmez. Dini anlamamız öyle yaşamamız lazım.

1|1
    0|0
    • 3ay

Haklısın aslında Türkçe alt yazılısını bulmayı inan ki bende çok isterdim ama bu okuyan kişinin mahreçlerini, makamını beğeniyorum bu yüzden aslında bunu paylaşmayı tercih ettim ve Türkçe alt yazılısını bulamadığım içinde bunu paylaştım malesef.

• 3ay

Olsun olsun :) Eline sağlık

• 3ay

Teşekkürler :)

• Dinledim içimi şişiriyo canımı sıkıyor korkutuyo

0|2
    1|0
  • Çok güzel

1|0
    0|0
  • Huzur.

1|0
    0|1
  • Gozlerim doldu

1|0
    0|0
  • Ölümü hissettiriyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Sonsuzluğa erken gidenlerin önünü de alabilsek keşke.

• 3ay

Ölüme faniler hükmedemez herkesin belli bir vakti var bu dünyada vakti dolan elbette gidecektir

• İşid ve şeytan geliyor aklıma.

0|0
    1|0
  • Dinledim başka bir dinletiye de vesile olduğun için teşekkür ederim :)

1|0
    0|0
  • ne güzel şey paylaşmışsın eline sağlık sevabın büyük

1|0
    0|0
  • Huzurun sesi 😊
    Burdan tüm islam düşmanlarının...

1|0
    0|0
  • güzell

1|0
    0|0
  • Arabistan a git o halde :D

0|1
    1|0
    • 3ay

Neden türkiyede dinimi gayet güzel yaşayabiliyorum?

• 3ay

Yürü işine gücüne bak. Daha 20 yaşında bebesin ne konuştuğunun farkında bile değilsin birde ukalalık yapma. İstediğin tanrıya tap.

• 3ay

@omerovic 😁😁😁😁

• Arapça kulağıma kötü geliyor, üzgünüm. Eski türkçe kamlarını dinliyorum..

0|0
    0|0
    • 3ay

Arapça kulağı nedir anlatsana biraz?

• 3ay

Irkçısın.. Tuhaf Türk olduğum için gurur duyuyorum dilime aşığım vatanıma canımı feda ederim ama Rabbimin kitabını indirdiği kavmi de severim ikisi bir arada yürüyor bu kadar da zor değil.

• 3ay

O senın gorusun. Burada Tanrının kanıtı yok veya Tanrıya ınanmak ıcınzorlama da yok oyle degıl mı?
      Irkcılıgın ne oldugunu bılmıyorsun bence. Kulagıma hos gelmıyor. Arap kokenlı bırcok arkadasım var. Ve eger sen herkese boyle ırkcısın dıyerekten dırek onyargıda bulunuyorsan bıraz daha bılgı sevıyenı arttırman gerektıgının kanısındayım.
      Ayrıca benım dınım vıcdanımdır. Dıger dınlere gerek duymuyorum. Senın ınancına da saygı duyuyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

• Huzur.

1|0
    0|1
  • Pek birşey hissetmedim sesi guzel kulağ hoş geliyor sadece

1|0
    0|0
  • Cok guzel dimi

1|0
    0|0
  • Ruhum sıkılıyor.

0|1