Hayatın aksikliklerle dolu olduğu ve takıntılarının da beraberinde geldiğinde sınav döneminde nasıl bir yol izlenmeli?

Nelerden güç alınmalıdır? Çok yoğun bir döneme giriyorum; lise son sınıf. Okul, staj, dershane ve idealler. Kafama taktıklarımın ardı arkası kesilmiyor. Ne yapmalı, nasıl düşünmeliyim? Zamanında aynı durumu yaşayan var mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli dusunmemeye bak. Kendini sadece hayallerinin peşinden giden biri olarak gör. Kendine idol olarak birine benzet. Onun gibi yaşamak istiyorum de. Ve buna inan. Bende sınav zamanında çok kötü günler geçirdim. Annenin 1 ay hastane refakatinde kaldım, anneannemi kaybettim, sevgilim kansere yakalandı sonra beni terketti vsvs. Gelebilecek en kötü şeyler geldi başıma. Sabır dedim, sonuna kadar savaştım. Ve inandım. Şimdi 2-3 gün sonra tercih sonuçlarım açıklanacak. Ve ben o listeye hep hayallerini yazdım. Her şey gelip geçici. Ölüm bile!

1|0
    0|0
    • Size neden mesaj gönderemiyorum? Takıntılarım hakkında konuşmak istiyorum da, müsaiteniz eğer..

• yeniden deneyebilir misin canım, ayarları düzelttim şimdi

Erkekler Ne Diyor 0

• sakin ve aileye yakın olunmalıdır.

0|0
    0|0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle sınav zamanı düşünmez için kadar sey düşünürsün önemli olan göz ardı edebilmek oda yetenek işi

1|0
    0|0
  • İnsanlarla cok fazla iletisim kurma

0|0
    0|0
Yükleniyor...