Ne yapmam gerek?

arkadaslar meraba 1.5 yıllık ilişkim var persembe günü sevgilimle bir düğüne gidicez ve sevgilimin abisiyle sevgiliside gelicek ve kız aşırı guzel uc aydır beraberler kız annesinide getircekmiş dugune birde orda sevgilimin annesiyle tanısıcam ama o salak kız yuzunden gidesim gelmiyo cok guzel ve annesiyle geliceği icin kendine daha bir güvenicek sizce gitmelimiyim gitmemelimiyim fıkırleriniz için tesekkurler simdiden

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalamışsın sonuçta o kız senin rakibin değil

0|0
    0|0
    • ama cok guzel sevgilimin oyle guzel bırını gormesıne dayanamıyorum benı sevıyo farklı dusunmıcegındende emınım ama yınede gormesıne dayanamıyorum muhabbetı bıle olmasın onunla ıstıyorum

• yanlış düşüncelere kapılma böyle

• 3ay

Tesekkurler

En İyi Kız Görüşü

• pozitif olmaya çalış. İnsanlar güzellikleriyle değil enerjileriyle dikkat çeker, sen pozitif enerji saçarsan kızın güzelliği görünmez bile emin ol :)

0|0
    0|0
    • insallah oda bide sevgilimin annesiyle tanıscak ister istemez insan sinir oluyo diyorum ya beni begenmezlerse ama tabi onemli olan sevgilimin begenmesi

• canım valla çok güzel insanlar tanıdım ama bir iki lafta aman bu ne ya dediğim. O yüzden diyorum sen pozitif ol hem sevgilinn annesine hem o gelecek kızın annesine de saygılı, içten davran. Bak o zaman seni beğenmeyen olur mu :)

• haklısın dediğini yapıcam cok guzel hazırlanıp gidicem ozguvenli pozitif davranıcam sevgilimede cok ıyı davraanıcam kıskanan baskaları olsun ben değil çok tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Kiskanc :D

0|0
    0|0
  • Git kendini goster o kizi takma sen.

0|0
    0|0
  • Gitme sonra yalnız tanış annesiyle

0|0
    0|0
    • ama o kıza bırakmak istemiyorum meydanı bu sefer kendını daha cok bısey sanar

• Ya sacmalama ne alaka o tek tanışsın sen tek tanış daha rahat edersiniz ayrıca daha evlenmedin bile niye müstakvel eltine böyle kötü yaklaşıyorsun nerden biliyorsun o belki senin hakkında kötü düşünmüyor sırf kız güzel diye sinir olunurmu allah güzel yaratmış yani

Yükleniyor...