Ne yapmaliyim? Dertleri ne bunların?

Ben şismanim 1aya spora baslamayi düşünüyorum fakat spor salonlarında psikolojik bozuluyor fit insanlar görüyorum bjde kendimi sonra oturup aglayasim geliyor kimseyle de paylasamiyorum sonra basiyorum boğaza neden disardaki insanlar kafaya takiyorum bilmiyorum bu hayat benim halbuki bazen kendimi seviorm bazen de nefret ediyorum sevgilim olduğu zamanlar benimle disari cikmasini çok isterdim genelde benden utandilar ya da Bn kendimden utaniyordum aslinda onlari küçük duruma dusurecekmisim gibi geliyordu kendini hep ezik gördüm aslında ezik olcal bir durumunda yoktu belki de hayatin boyunca hep cekingendim genelde bazen acilirdim zar zor disari cikiorm simdi bu azda düzeldi gibi ama tekrar başladı insanlara dediğim şeyleri kendim yapamiorm iste sürekli kafaya takiyorum insanlari yasin _18ve arkadaşlarım sen bu gidişle erken yasta gidicisin diyorlar ama napim simdi normal hayatimda insanlar beni sallamiyor bile küçüklüğünden beri boyle hep kendimi adaşagida gördüm ilişki desen bomboktu hep aldatildim vs kandirildim seven birini hic bulamadimki sevginin karsiligini hic alamadim insanlara değer verdim vrdigim değerle vurdular beni diyicem diş görünüşümden boyle oluyor alakasi yok ney pek ney derdi bu insanların ya anlamis değilim bir turlu egolarini benimle tatmin ediyorlar anca o. kadar. çok biktimki boyle insanlar yüzünden zayiflicam diorm o kadar para verip spora gidiorm sonra herşey bir yandan ykilior bütün Hevesimi kirior ben napayim söyleyin çözüm uretin lütfen

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ilk basta birileri için birşey yapmayı bırak..
    kendın ıcın bırseyler yap..
    ama bunu sorun halıne getırme bır amacın olsada o amac sorun deıl hedef olarak algıla.
    zaten bak azımlısın.. adım atmısın hemen bırseyın olmasını beklme.. bıraz sabırlı dur..
    hedeflerınden vazgecme..
    zamanla kendını toparladıkca psıkolojınde yerıne gelıcek yavas yavas..

0|0
    0|0
    • 3ay

Valla çok iyisin ya çok saol doğru diyorsun:)

• 3ay

kesınlıkle basarbılırsın

• 3ay

kendını yıpratıp moralıbı bozma..

En İyi Kız Görüşü

• Zamana bırak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendine özgüvenin olsun valla bende kiloluyum banada diyorlar birçok şey gülüp geçiyorum. Bende yazıldım spora o fit gördüğün insanları ben görünce hırs yapıyorum sizi geçeceğim falan diyorum ki 17 kilo vermiş biriyim ben. Bence biraz daha güven kendine sen başarabilirsin O zaman bakalım kim sana ne diyebilecek 😊

0|0
    0|0
  • Bence fiziğinden önce psikolojini düzeltmelisin yani eski kız arkadaşım kiloluydu ama özgüveni götünden büyükte bide böyle düşün ilk önce psikoloji

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...