Yediğiniz en büyük kazık neydi?

Soru kısa ve net arkadaşlar. Çıkar kurbanlarını görelim..

3|1
137|49

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Abim saydığım kişinin şizofren teşhisi biri çıkması ve beni sevgilimden ayırması. Sebebi de beni sevgilimden kıskanmasıymış.

0|2
    0|0
    • Oğlan olmasın?

• 3ay

@Eşkıya02 geçmiş olsun allah öyle insanlardan uzak tutar bizi inşallah

• 3ay

@_Machinehead_ Amin kardeşim inşallah

Kızlar Ne Diyor 136

• Biri vardı
    Tanıştık çok samimi iki arkadaş olduk
    Daha sonra bana hikayesini anlattı birinden kazık yemiş felan sonra bu bana aşık oldu ben sevmiştim sadece ilerleyen zamanlarda bende buna aşık oldum hergün konuşur arardık birbirimizi o tatildeydi ben İstanbul'da
    Gelmesine birkaç gün kala hal ve tavırları değişti öyle böyle değil eskisi gibi yazmıyordu aramıyordu hep ben yapıyordum mal gibi
    İstanbula geldi görüşmedik
    Hal ve tavırları hala aynı hatta git gide daha kötü oluyordu
    Hep sabır ettim ta ki düne kadar
    Konuşmamız lazım diye mesaj attım
    Konuşalım dedi aradım ne olduğunu anlat dedim sürekli kısa cevaplarla tersledi
    Uzun bir sessizlikten sonra ee kararın ne dedi
    Ne kararı dedim çağırıyorlar kapatmam lazım sonra konuşuruz dedi kapattı
    Bende mesaj attım kararını ver diye
    Uzun bir süre ayrı kalalım konuşmayalım dedi
    Nedenini sordum verdiği tek cevap soğudum demek oldu
    Yine nedenini sordum
    Güle güle dedi
    Bende yardırdım
    Sus dedi
    verecek bir cevabın bile yok dedim
    Açıkçası burada anlatmaya çalıştığım birebir bu kazığı yiyen birinden, aynı kazığı bende yedim.
    Yani insan başından geçen kısmi olaylardan anca ders çıkartırmış
    Bunu anladım
    Mutlu olun biçler artık bende sapım ^.^

1|1
    0|0
  • En yakın arkadaşım sevgilisinden ayrılmak istiyordu. Benden yardım istedi , haliyle ben de yardım ettim. Çocuk oturdu ağlamaya başladı. Benim yakın arkadaşım da ne yapalım seviyormuş beni diyip beni ortada bırakmıştı.

1|1
    0|0
  • Arkadaş grubumuz vardı lisede egoist bir kız sonradan yalnız kaldığı için girmişti benim en yakın arkadaşım dediğim kişi de beni yalnız bırakıp onunla takılmıştı hep baya yalnız hissetmiştim. Bu sonradan giren kızın da baya dedikodusu yapılmıştı başka bir yakın olan kız arkadaşım da bizi melis dolduruşa getirdi diye tüm suçu bana yüklemişti. Lan ne çekmişim kızdan be 😂

2|1
    0|0
    • Harbiden ne çekmişsin be :)

• Dur ya gaza geldim ben bulucam o kızı

• Hahahaha 😂😂 kolay gelsin sana

• Birisinin kredisini odememdi

1|1
    0|0
    • O zaman seninle kanka olmam lazım 😂

• bence hiç olmayın bu yonden ailem tüm hesaplarımı kapattı o olaydan sonra sadece babamın kartını kullanıyorum :) hiç bir şeyim yok

• O da olur ben ona da varım :D

• Lisedeyken yakın bir kız arkadaşım yeni ayrıldığım erkek arkadaşımla çıkmaya başlamıştı. Biz küs olunca bizi barıştırmak isteyen, ikimizden birinde kontör olmayınca sırf mesajlaşabilelim diye kontör atan, birlikte bana doğum günü sürprizi hazırlayan, derdimi, mutluluğumu paylaşan, çocukluğumu geçirdiğim ilkokuldan beri tanıdığım insan yapmıştı bunu..

0|1
    0|0
  • Dost kazığı

1|2
    1|0
  • Cok sukur bir kazik yemedim. Hayatimi etkileyecek sekidle.

0|1
    1|0
  • En yakin arkadaşım kardesim dedigim insan beni birinin sevdigini söyleyip duruyordu ben de hic umursamiyodum sonra facede o kisiyi ekledi bana da bak kimi buldum falan dedi ben eklemedim sonra o kisiyle konusmaya baslamis meger o kisiden hoslaniyormus cocuk da beni sevdigini soyleyip ayarla deyince bana dusman olmus cocuga benim hakkımda neler neler demis inanamadim kotulemek icin beni cocuk bana bunlari mesaj atınca ogrendim ve bir daha hic konusmadim sonra ne mi oldu çocukla cikmaya basladilar cocuk onunla beraberken bana hep yazdi hic cevap vermedim kisa bir sure sonra ayrildilar ben dostum sandigim kisiden yedigim kazıkla kalakaldim ortada onu hiç affetmeyecegim

0|1
    0|0
  • Ailemin bir anda zengin olduktan sonra hepsi bir olup arkamdan iftiralar dedikodu Edip beni ve annemi reddetmeleri. Sevgi mevgi o yüzüme gülümsemeleri hepsi yalanmis... Şu an birtek annemle babam var arkamda. Bide kardeslerim. O da bana yeter zaten :) ama hic unutamicam..

0|1
    0|0
  • Kazık yediğimi sanmıyorum 😂 😂

0|1
    2|1
  • Güvenin en büyüğünü verdi benimle konusurken sürekli gelecekten bahsetti ona o kadar inandimki beni bırakmicağına aklima gelmedi çıkmaya başladıktan birgün sonra eski sevgilisine döneceği en büyük kazığı aglamami yasaklayipda kendisi aglatan serefsiz eski erkek arkadaşım attı

0|1
    0|0
  • Kazik yemedim

0|1
    0|0
  • Dost kazığı

0|1
    0|0
  • Platonik aşık olduğum adamın evli çıkması..

0|1
    0|0
  • Kankamın sevgilimle sevgili olduğunu kankam bana sevgili ayarlamaya çabalarken öğrenmem...

0|1
    0|0
  • "kazık" denecek kadar değer vermediğim insanlar girdi hayatıma

0|1
    0|0
  • Arkadaşımın sevgilime sarılması. Soonra dayak yedi zaten kdkj

1|1
    0|0
  • Aldatılmak olsa gerek. İnsanlarla hep mesafeli olduğum için daha büyük kazıklar yemedim

0|1
    0|0
  • Uzun ve karisik hikaye.. nerdeyse sözlenmek üzere oldugum birinden.. Allah kurtarmis diyorum

0|1
    0|0
  • Yimedim henüz

0|1
    0|0
  • Kazık yemiş olmam en büyüğü zaten. Keşke adam gibi adamlar olsa da sırtından vurmasa seni. Ama bu böyle işte. Kötü insanlar, vicdansiz insanlar da var, kabullendik artık;daha doğrusu kabullenmek zorunda kaldık

0|1
    0|0
  • Bana iki yildir asik oldugunu bildigim cocugun 3 gunde terk etmesi mecaz degil beni 3 gun sonra terk etti

1|1
    0|0
  • Hayatimda en son yedigim kazik herzaman en buyuk olanı olmustur oyle hissettiriyor insana. Anlatılabilecek bir kazık degildi.

0|1
    0|0
  • hep yardımcı olduğum kızın arkamdan dedikodu çıkartıp onu dövmem üzerine beni şikayet etmesi.

0|1
    0|0
  • Hoşlandığım çocuğu sevdiğim ve sürekli konuştuğum bir kız arkadaşımla tanıştırmıştım. Sonra onlar işi ilerletmiş ben muaf olarak kalmıştım. Kız arkadaşımdan asla beklemeyeceğim bir kazıktı kendisine tekrar teşekkürler

0|1
    0|0
  • aldatılmak.

0|1
    0|0
  • "Ben başkasını seviyorum."

1|2
    0|0
  • Kime dost dediysem aramiz bozuldu.

1|1
    0|0
  • seviyorum deyip başkasıyla evlenmesi

0|1
    0|0
  • kimseye o derece güvenmem

0|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    106

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 48

• Her pijliği küçükken gördüğümüz için
    bir olayın başlangıcından sonunu tahmin ediyoruz
    Profesyonel olduk artık

0|1
    0|0
  • Dondurma kazığı.

0|1
    0|0
  • Genelde alışverişten yiyorum.. 😕

10 ₺ etmeyecek halı saha ayakkabısını orjinalin diye 60₺ almıştım..
    Bunlar evlatlarına nasıl ekmek yediriyor hayret ediyorum..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • ablam kucukken ben evi dagitmiyim diye markete goturmek istemisti bende gelmem diye itiraz etmistim oda gelirsen sana cukulata alcam dedi ama almadi :(

1|3
    0|0
  • İhanet

1|1
    0|0
  • Geçen bakkaldan 5 kuruş para üstünü alamadım. O idi

0|1
    0|0
  • Yediğimiz kazıkları birbirine bağlasak buradan New York'a köprü olurdu.

0|1
    0|0
  • Ah be bosver kanks

0|1
    0|0
  • Yemez bize kazık atmak

0|1
    0|0
  • ne kazıklar ne kazıklar anlatamam

0|1
    0|0
  • Yok.

0|1
    0|0
  • iyi niyetimin suistimal edilerek üzerimden iş yeri açılması ve bu sebeple yakın arkadaşım tarafından kazıklanmak bireysel egoları sebebi ile dava açılıp gereksiz yere mahkeme ile uğraşmam.

0|1
    0|0
  • yemedim kazık

0|1
    0|0
  • Bir marketten didi aldım 1 liralık şeyi bana 1,50 liraya kakalamaya çalıştı yakasına yapıştım sakızları felan yere dağıttım :D düşün artık. Bana kazık atacak adam daha gelmedi şu pislik yere.

Söz konusu haksızlıksa gerisi teferruattır.

0|1
    0|0
  • Bakkala verdiğim 50 lirayı 5 lira üzeri olarak almıştım. Ulan hadi ben müşteriyim dalgınım bre zalım bakkal sendemi uyuyon 😭

0|1
    0|0
  • Silgi alıcam dedi almadılar.

0|1
    0|0
  • Canımdan çok sevdim kalktım 5 senemi feda ettim bekle ileride evlenelim dedi gitti sevgili yaptı!

0|1
    0|0
  • Dünyaya gelmek.

0|1
    0|0
  • Kadınlar her türlü yemede çok tecrübeli.

0|1
    0|0
  • Dost kazığı sevgili ihaneti.
    İkisi biarada

0|1
    0|0
  • Dost..

0|1
    0|0
  • aşk kazığımı dost kazığımı hangi birinı sayalım be yeğen.

1|1
    0|0
  • Bilmiyom

0|1
    0|0
  • iyi niyetim ve vicdanım artık kötü oldum

0|1
    0|0
  • Lisede aldatıldım

0|1
    0|0
  • Bir bardak bira ya 50 tl vermiştim 😐

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Turk telekom tlmi haksiz yere aldi 30 tlmi geri iade yaparken 24 tl yapti guzel kadinin cocuklari

0|1
    0|0
  • Gelecekten bahsedipte gidenlere bayılıyorum be

1|1
    0|0
  • Askerde iken devremden kazik yedim 1 hafta askerliğin uzadı.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    18
Yükleniyor...