Arkadaş edinmek icin naparsiniz?

bir tatil yerine gittiniz ama kimseyi tanimiyosunuz. Nasil arkadas edinirdiniz

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Selam verir bir şeyleri bahane edip muhabbet açardım. Mesela ''Merhaba dostum kolay gelsin ya ben burda yeniyim, biraz kararsız kaldım burayı tavsiye eder misin temiz düzgün bir yer mi?'' illak bir şeyler söyler cevap verir. Ve cevap verirken dost canlısı olup olmadığını da pekala zik gibi belli eder. Yüzüme bile bakmadan yarım ağızla konuşan biriyle elbette arkadaş olamam. Ama o anda ilgilenip ciddi bir yorum yapıp tavsiyede bulunan biriyle her halükarda konuşabilirim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• özel bir çabaya gerek olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• arkadaş edinmem :D

0|0
    0|0
  • Havuz basi bakarim tekli veya uclu kiz grubu idealdir girerim aralarina salakca bir muhabbet acarim ingilizce bilmiyorum ayagina 15 dakika sonra arkadasim olur

0|0
    0|0
  • Mesela ben amatör fotografcılıkla ilgileniyorum. FOtograf makinesinin gücü adına der birileri ile tanışabilirim :))

0|0
    0|0
    • Ben napayim telefonu alip cekiyo gibi mi yapsam😂

• Tesekkurler😂 elbet vardir burda da fotograf cekecek biri

• Sana 5 yıldızlı otellerde profesyonel masörlük yaptığımız söylememiştim dimi :D Bakk masajında benden kampanya ya gel :D

• Sürekli yaşadığım problem benimde bu. Ciddi anlamda durup dururken nasıl tanışıyorlar anlam veremiyorum. İnşallah güzel cevaplar gelir de bende faydalanırım :D

0|0
    0|0
  • Konuşurum birileriyle

0|0
    0|0
  • Oluruna bırakırım...

0|0
    1|0
  • Yanına gider ve "selam" diyerek sohbete giriş yaparım, girişimci değilsen zaten hayatta her zaman kaybeden sen olursun.

0|0
    0|0
  • arkadaş pazarına giderim

0|0
    0|0
  • üç beş tane bira alırım otururum sahil kenarına orda birilerinin dikkatini çekiceksin zaten sana bakanlara sende bakarsın buyrun bir bira ikram ediyim dersin sonra muhabbet koyulaşır benim aklıma bu geldi umarım beyenirsin.

0|0
    0|0
    • Icmiyorum ben

• Farketmez

• size yakın oturanları seç tatilde fotoğrafımı çekermisin dersin yardımcı olurmusun dersin arkadaşlık başlar bence

• bu yüzden tek başıma tatile gitmiyorum ben. :) napcağımı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Arkadaş edinilirim genelde

0|0
    0|0
  • KizlarSoruyor sitesinde üye olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tek başına şezlongta oturan birinin yanında boş şezloga oturur sohbete başlardım :)

0|0
    0|0
  • Direk konuşurum Merhaba derim nereli olduğunu sorarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...