Sizce ülkemizde Atamız unutuldu mu?

sorum çok açık ve net arkadaşlar kardeşlerim ya Atamız unutuldu mu bizim bir tane başkomutamız var MUSTAFA KEMAL ATATÜRK tür son zamanlarda birilerine başkomutan deniliyor rahatsız oluyor musunuz ben çok oluyorum bu ülkenin tek lideri tek komutanı atatürk tür gerisi onun gölgesinde kalır sizin düşünceleriniz neler?

1|2
23|34

En İyi Erkek Görüşü

• Unutulmadı Unutturulmaya çalısıyor onu asimilize etmek ıstıyorlar ama asla basaramayacaklar. sen ve benim gibiler oldugu sürece ben gelenekci ve bir okadarda cumhuriyetçi ailenin çocuguyum. bana annem babam bu yaşıma kadar MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN Hayatını yaptıklarını sevgisini anlatarak büyüttü. Bir diktatör gelipde benim baş komutanım olamaz benim BAŞ KOMUTANIM ANITKABİRDE YATIYOR...

3|0
    0|0
    • 3ay

harikasın gerçekten atamız olmasaydı olmazdık o kadar...

• 3ay

hay eline sağlık ne güzel yazmışsın

En İyi Kız Görüşü

• Aşırı rahatsız oluyorum söyleyen kişileri öldürme hissi oluyor içimde.
    Adamı iki günde başkomutan ilan ettiler ya !
    Tek bir başkomutan vardır oda ulu önder Mustafa Kemal Atatürktür.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Ağzına atatürk kelimesini almaktan korkanlara inat unutmadık unutmayacağız. Papucumun baş komutanı 10 seneye kalmaz ölür kimse hatırlamaz bile.

4|0
    0|0
  • Unutanlar unutsun biz üç beş kişi bile kalsak bazı değerlere sahip çıkarız koyun gibi sürüye ihtiyaç yok =/

1|0
    0|0
  • Kalbimizdeki lider ATATÜRK !

2|0
    0|0
  • Hayır unutulmadı o unutulacak adam değil.

2|0
    0|0
  • Neandertaller unutturmaya çalışıyor ama biz insanlar unutmayacağız!

0|0
    0|0
  • Başkomutan kavramını ne kadar yanlış anlıyorsunuz.

Bir ülke'de Cumhurbaşkanı kimse Başkomutan da o'dur. Bugün Recep Tayyip Erdoğan Başkomutan. Onun yerine başka bir Cumhurbaşkanı gelince de, o zat Başkomutan olacak.

2|1
    1|0
  • 138 senedir konuşmayan bir adam unutulmadı..
    hergün konuşanlar, unutulacak..
    ve onların bir Anıtkabir'i dahi olmayacak..

0|0
    0|0
  • Yok ya unutulurmu kalbimizde ve hala onun yolundayız ulu önder M K ATATÜRK 🇹🇷🇹🇷

1|0
    0|0
  • Unutulmadı

0|0
    0|0
  • Atatürk unutulmadı unutulmaz

1|0
    0|0
  • 1938 yılını unutmadık

1|0
    0|0
  • bunun anlamamak zor olmamalı cumhurbaşkanı kimse başkomutan odur. sizin demokratlığınız bumu sözde aydın kişiler. yarın kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı olur ve başkomutan ona deriz. kafanız zihniyetiniz bir yerde sabit kalmasın lütfen dünya değişiyor

0|0
    1|0
  • Çok sığ bir bakış acısı ülkenin c. başkanı baskomutandir bunda gocunacak ne var insanları sevmekte ölçü gerekir senin sevgin başka boyutlara kaymış karşıt girişleri de düşman edinmişsin

0|0
    1|0
  • Cumhurbaşkanı'na bugün Atatürkçülerin çoğu güvenmiyor o güven kaybedildi bir daha inşası imkansız ama Cumhurbaşkanı o kadar şanslı ki tarihte FETO gibi bir adam onun önünü açtı..

Ee şans bu ya başkomutan oldu diye kabul etmemek saçma geliyor şanslı diye kızacak halimiz yok buda onun şansı elbet değerlendirecek ben kabul ediyorum bunu..

Birde o FETO'nun başkomutan olması gibi bir durum vardı ki işte o ihtimalin gerçekleşmesi T. C'nin ölümü demekti..

0|0
    1|0
  • abartan ülkede tek başkomutanın kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk olduğunu sananlardır. alice harikalar diyarında yaşamayı bırakıp reel hayata günümüze dönü artık. anayasamıza göre cumhurbaşkanlarımız başkumandandır. kimisi bu yetkiyi kullanır kimisi pasif kalmayı tercih eder. cin ali okuyan çocuk kafasıyla yaşamaktan vazgwçin.

0|0
    1|0
  • At iti ile it izi karıştığı bir dönemde yaşıyoruz bacım.. Atatürk acil durumda başvurulan el freni gibidir. Vakti zamanında kullanırsın. O orda durur belki bazen onu unuttugun zamanlar olacaktır ama onun verdiği güven yeter

0|0
    0|1
  • Unutturmaya çalışıyorlar ama onu hatırlayan seven fikirlerine destek çıkan bir kitle illaki olacak

1|0
    0|0
  • şimdikiler rte'ye atam diyo

0|0
    1|0
    • 3ay

atamızı çok kıskanıyor bakın zafer bayramıda kutlanmıyor...

• Kaygılanma çocuk herkes ölür. Kimi toprağa kimi yüreklere gömülür. Atamız yüreğimizde yaşar bizim ebediyyen hep ait olduğu yerde.

0|0
    0|0
  • unutan nankördür ama bu ülkede unuturmak için herşeyi yapıyorlar...

1|0
    0|0
  • herifler büstüne tükürüyor sen unutuldumu diyorsun

0|0
    1|0
  • Olması Gereken Oluyor

0|0
    1|0
  • Herkes unutsa ben unutmam o yüzden unutulmaz unutanın kalbi kurusun

0|0
    0|0
  • Gençliğe hitabeyi bir kere okumamış gençler vardır.

0|0
    0|0
  • Bu ulke atasını utumaz merak etme.

0|0
    0|0
  • Hahaha hiç güleceğim yoktu hahahaha 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Unutan cehennemde yanar !!!

0|0
    0|0
  • Bu ulkenin %90 i guce inanir paraya tapar..

0|0
    0|0
  • şuanki başkomutanımız RECEP TAYYİP ERDOĞANDIR.

0|0
    1|0
  • Milletine onca kötülüğü yapan birini unutmak mümkün mü, sevmiyorum herkesin görüşü kendine.

0|0
    2|1
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 22

• Andımıza denilen laflar uzerine evet. Artık Atatürk dusmanligı var. Ama iyi oynadılar. Mason dediler. Kuranı yakmıs dediler. Cocuga alkol icirmis resimli dediler ki o ilactı. Bir cok iftira atilip atamıza laf ettiler. Tiksindirtiyorlar kendinden. Yasadıkları topragın tarihine laf edenler keske defolup gitse.

3|0
    0|0
  • Ben türküm ve atalarımın hepsini sahipleniyorum sadece Atatürk'ü değil.
    Atatürk bir tek kendisini düşünmemizi isteseydi türk tarih kurumunu açıp terihi öğrenin demezdi.
    Ayrıca Atatürk'te artık diğerleri gibi tarihte kaldı bu durum yeni başkomutanların gelemeyeceği anlamına gelmiyor. Yeni liderlerimizin olmayacağı anlamınada gelmiyor. Atatürk ve diğer büyük devlet adamlarımızı geçmiştekileri yani hiç bir zaman unutmıcaz, onlar orda kalıcıdır ancak bundan sonrasında yenileri eklenmeyecek diye bir kural yok. Kafanızdan kural uydurup kendi kendinize triplere girmeyin.
    Atatürk iyi bir liderdi kesinlikle seviyorum ama Fatih sultan mehmet'i daha çok seviyorum mesela napacaksınız beni türklükten mi çıkartacaksınız. Saçma sapan detaylara takılacağınıza biraz işe yarar işlerle uğraşın.
    Millet ileri gidiyor siz halen geçmişte ilerliyorsunuz. Millet yeni buluşlara imza atıyor siz halen Atatürk deyip duruyorsunuz. Atatürk adını tekrarlamanızı değil ona uygun hareket etmenizi istedi.
    Öyle başkumutanımız Atatürk deyince onu onurlandırmıyorsunuz.
    Artık lafı bırakıp çalışmaya başlayın.
    Atatürk'ü her gün hatırla ama çalışma ne işe yaradı? ne koydunuz ortaya? hiç bir şey.

0|0
    0|0
  • Maalesef dedigin gibi. Ogluna bedelli yaptiran ve bir savasa katilmamis olan adamin ne baskomutanligindan bahsediyorlar bilmiyorum. Nasil oluyor onu da bilmiyorum ama adama haşa kul kole olmuslar. Onun icin olmeye geldik diyorlar. Allah'tan akil fikir diliyorum. Soyleyecek cok sey var..

4|0
    0|0
    • 3ay

harikasın ya aynen düşüncene katılıyorum çok rahatsız oluyorum hırsıza başkomutan denilmesine...

• Kesinlikle sana katılıyorum. Son zamanda yaşanılanlardan çok rahatsızım

2|1
    1|0
  • Unutulması için kalplerden kazımak lazım fikirler ölmez.

3|0
    0|0
  • Türk gençleri atasını unutmaz. Unutan nankördür, selam bile vermem öyle insana.

2|0
    0|0
  • atatturk unutulmaz bunu beyninize sokun

3|0
    0|0
  • Başkomutan hep mustafa kemal'dir. Bu parti meselesi değiş. Kendine pay çıkarmaya çalışan net yavşaktır

3|0
    0|0
  • Ne yapılırsa yapılsın Atatürk unutulmaz.

2|0
    0|0
  • Abartma istersen. Evet ilk komutan kemal atatürk olabilir ama bu şimdi de olmayacak anlamına gelmez

0|0
    2|0
  • Biz oldumuz sürece unutulamaz

2|1
    0|1
  • Unutuldu

0|0
    1|0
  • Atatürk'le doğdum.
    Atatürk'le yaşadım.
    Atatürk'le öleceğim...

0|0
    0|0
  • Evet unuttum çoktan unuttum

0|0
    2|0
  • Unutulsunntabi. yetyi gari canimiza. yillarca zorla sevdik onu

0|0
    5|1
  • Atamız unutuldu değil de Ataya karşı bir nefret oluştu.

1|0
    0|0
  • Sadece unutulsa yine iyi bir de nankörlük yapılıyo adama hakaret ediliyo

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle bu yaşımıza kadar bir tane başkomutan biliyorum ve öylede devam edicek şu an ki söylenenler hiç kabul edilir değil asla ve asla unutanların kalbi kurusun 😠😠

1|0
    0|0
  • Bu dünyanın tek bir başkomutanı tek bir lideri vardır o da asla unutulmayacak

0|0
    0|0
  • Tek lidermi kusura bakmayin ama turkiyeden once osmanli vardı 600 yıl dunyaya hükmetmiş ataturku falanda sevmiyorum sevmek durumundada değilim kimileri rte yi kimileri osmanliyi fatih sultan mehmedi ertugrul gaziyi yavuz sultan selimi sevmiyorsa bende ataturku sevmek durumunda degilim benim tek liderim peygamberimizdir onun disinda zaman kisiler ve cikarlarki bu kendi degil vatanin ve milletin cikarlari hangisi o an icin o donem icin iise odur onun disinda kimse dünyada kendini ustun gormesin senden buyuk Allah var.

1|3
    3|3
    • 3ay

Asıl komik olan sensin

• http://i.hizliresim.com/X4nayD.jpg

Ataturk deyil turkiyenin dunyada gelmis gecmis en iyi komutanlardsn biridir..

5|1
    0|3
  • seninle aynı seyi dusunuyorum

1|1
    0|1
Yükleniyor...