Kapat

Nişanlım asker ve yanında 3 arkadaşı şehit oldu geçen hafta nasıl davranmalıyım ona?

Arkadaşları şehit olduktan sonra piskolojik olarak çöktü diyebilirim. Bana yansıtmamaya çalışıyor ama ben sesinden bile bunu hissedebiliyorum. Terhisine 20 gün kaldı. Geldiğinde ona nasıl davranmam gerekir. Aranızda böyle acı bir tecrübe yaşayan oldumu? Piskolojik durumu nasıl olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim..

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Konuyu bir kere ac arkasinda oldugunu soyle.. bir daha da o istemedikce acmaycagini soyle.. bir sure hic bir konuda dirdir vs yapma hep pozitif ol

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sana ters davrandığı zaman canı sıkkın olduğu zaman rahat bırak onun mutlu olacağı şeyler yap nelerden hoşlanıyorsa beraber yapmaya çalışın biraz da alttan al sinirli birisiysen hemen parlamaman iyi olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kedi yavrusu sever gibi yaklaşırsan daha da duygusallaşır. Güçlü olmasını güçlü bir şekilde ogutle. Acıma güçlü hale getir. Arkadaşlarının ölmedigini şehit olduğunu şehitligin ölümden çok farklı olduğunu ayrıca yarın bir gün mahşerde ona cennete girmesi için şefaat edecegini hatırlat. Dik durmasını söyle. Aksi taktir de o dik durmaz sa senin nasıl yatağında rahat uyuyacağını söyle. Milli duygularını canlandır.

0|0
    0|0
  • Dua et ona moral ver gelince de unuttur herşey yap. Allah askerimizi korusun

1|0
    0|0
  • her şeyi alttan almanı tavsiye ederim. foto göndericektim sana? nasıl ulaşabilirim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sürekli gülümse ve onun her anında yanında olacağını hissettirir. Pozitif ol ki o da bundan etkilenip pozitif olmaya başlasın

1|0
    0|0
  • Allah sabir versin insallah

1|0
    0|0
  • Onu sakın terketme

0|0
    0|0
  • geldiginde canli daha iyi teselli edersin telefondan falan zor olur bir soguluk olur cok normal ustune gitme anlayisli karsila cok kotu bir durumda cunku

1|0
    0|0
Yükleniyor...