Kızın bikinisi açıldı uyardım. Doğru mu yaptım yanlış mı?

Bugün denizdeyken bir tane kızın bikinisi açılmış göğüsleri görünüyordu. Farkında değildi. Gittim yanına uyardım. Hanımefendi bikininiz açılmış. Başka bir şeyde demedim hee. Söyledim döndüm arkamı gidiyorum. Hani utanır falan kötü hissetmesin kendini. Ulan sonra bir çemkirmeye başladı. Bildiğin sapık damgası yedim. Demediği laf bırakmadı. Yok sapıkmışım sürekli ona bakıyormuşum ben yapmışım falan filan. Kafayı yedim ya. Denizden de çıkmak zorunda kaldım. Geldim evime. Yanlış mı yaptım uyarmakla ya, yanlış mı yaptım onu düşünerek?

0|0
3418

En İyi Kız Görüşü

• Iylik yapmişsin onun yaptiģina bak ://

3|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tekirdağ Kumbağındaki yazlıgıma gittim gecen yaz valideyle birlikte Aynı sekilde 14 15 yasında bir kızın bikinisinin memeleri acılmıstı teki gozukuyordu bende normal yüzüyorum tesadüfen kafamı cevirdim baktım gozukuyor kıza kas goz işareti yaptım bikinin acılmıs kapat diye (memeleride portakal kadar bişey mk) bu hemen baktı kapattı kotu kotu baktı bana babası cagırdı bende normal yüzmeme devam ettim 10 dk sonra cıktım Oturdum semsiyenin altına Biramı açtım tam fondipliycem adam geldi utanmıyormusun kücücük kızın orasına burasına bakmaya diye cemkirmeye Basladı. Kalktım ayaga adamda ufak tefek bişey dayı kızının memeleri acılmıs bende insan gibi kapatsım diye uyardım Yasım 24 (Gecen sene 24 yasındaydım) senin ufak kızına kalmadım dedim adamın nutku tutuldu kuran carpsın eyvallah dedi gitti Millet baktım tip tip bakıyor bana kimseyi şikime takmadım actım biramı taktım rayban gözlügümü güneslendim mk.

2|1
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 33

• Boşver sen doğru olanı yapmışsın.

0|1
    0|0
  • İyilik yaramaz. Bırak abazalar dikizleseydi

0|1
    0|0
  • Kız ağır kezbanmış

0|2
    0|0
  • Gayet iyi yapmışsın. Devire bak ya.
    Sen onun adına utan, o utanmasın..

0|1
    0|0
  • Yanlış bir davranış sergilememişsin

0|2
    0|0
  • Çirkef karı

0|3
    0|0
  • Senin niyetin iyiymiş ama konu hassas bir de kız pek anlayışlı degil galiba.. Ama o an utançtan ne yaptığının farkında değildir belki de 😏😊

0|1
    0|0
  • Yanlış yapmadın ama bu devirde kimse kimseyi düşünmediği için kıza garip gelmiştir. Sevabı sana :)

0|1
    0|0
  • İyilikten maraz doğarmış :D

0|1
    0|0
  • bosver sen iyilik yapmissin o anlamamis

0|1
    0|0
  • Sen doğru olanı yapmışsın kardeşim. Kız çirkefmiş. bir de utanmadan çemkiriyor, insanlık yapıp söyleyen de suç. Yok anam kimseyi düşünmeyeceksin bu ülkede. Bırak her yeri gözükseymiş...

0|1
    0|0
  • Doğru yapmıssın abim boşver dünyada öleleride var :))

0|1
    0|0
  • Bosver belkide bilerek acti kendini gostermeye dogru yaptn

0|1
    0|0
  • Kezbanlığın bu kadarı olur. Boşver böylelerini iyilikten anlamıyorlar ahhaha

0|1
    0|0
  • Sen açmışsın tabi😄

0|1
    0|0
  • sen insanlık yapmışsın hadi ordan et

0|1
    0|0
  • Kız tam yellozmuş

0|1
    0|0
  • Bence yapmasan iyi olurmus. Kız bu abuk subuk tepki verir. Senin için daha kötü olur sonra

0|1
    0|0
  • Sen iyi yaptin da o neden böyle yaptı

0|1
    0|0
  • Kadin malmis

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    13

Erkekler Ne Diyor 17

• Kimse insanın niyetini bilemiyor yaptığın elbette yanlış değil. Onun anlaması çok farklı yönde olmuş sadece. Boşver sen kendini biliyorsun zaten kimseye de bunu kanıtlamak mecburiyetinde değilsin dert etme

1|1
    0|0
  • Kendisi isteyerek açmıştır dikkat çekmek için..

Sen uyarıncada sana çemkirmiştir..

0|1
    0|0
  • heh işte kulağına küpe olsun kardeş ;)

0|1
    0|0
  • Hazır gitmişken iyilik yap denize at dicektim ama cidden sinirlendim kodumun kezbanı

0|1
    1|0
  • sen doğru yapmışsın boşver..

0|1
    0|0
  • Geri dönüp kafasını suya sokup sokup çıkarsaydın sende.

0|1
    0|0
  • sanak küfür eden erkeklerde cok olmuştur..:) sanane ya diyeee ama doğruyu yapmışın kardesm benm...

0|1
    0|0
  • Doğru yapmışsın ama kader utansın

0|1
    0|0
  • En iyisi karışmamak ya

0|1
    0|0
    • Bundan sonra öyle yapcam zaten :)

• Sktr et o malı

0|1
    0|0
  • İnsanlar kirlendi dostum.
    Sen a diyorsun onlar b anlıyor.

0|1
    0|0
  • Sen doğrusunu yapmışsın da bunun doğru olduğunu anlayabilecek kapasitede pek insan yok ne yazık ki.

0|1
    0|0
  • Gel birader, biz kadın düşmanlığını aşılıyoruz topluma. :D
    Kadına iyilik değil, dayak yaraşır.

0|0
    4|2
  • Doğru

0|1
    0|0
  • okuduğum en iyi yorum tebrik ederim valla

0|1
    0|0
  • Abi ciddi misin? Ne canım insanları barındırıyoruz çevrede... Geçmiş olsun kardeşim. Doğru olanı yapmışsın ama bir ters tepmiş belli ki. En iyisi bir daha yapmamak.

0|0
    0|0
  • yani ne olmuşta çemkiriyosun. Bizim toplum bir türlü medenileşemedi. Anlayış sıfır

0|1
    0|0
Yükleniyor...