Otobüsteyim ve aklıma geldi Soruyu anlamışsınızdır detaya bakın?

Otobüste en çok rahatsız olduğunuz şey nedir?

Mesela şu an benim yazdıklarımı bir bayan okuyor 😒 abla önüne bak!

0|2
29|60

En İyi Erkek Görüşü

• Otobüsde genelde, çocuklu bayanlara, hamile bayanlara ve yaşlılara yer veririm. Bunların haricinde kimseye pek yer vermem. Bazen genç bayanlara yer verdiğim oluyor 2 durak sonra yaşlı birisi biniyor ve o bayanın yaşlı olan kişiye yer vermesini bekliyorum ama umrunda olmuyor bile kulaklığını takmış muzik keyfi yapıyor. O an öyle sinir oluyorumki, bir daha yaşlı biri veya çocuklu bayan olmadığı sürece yer vermiyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen kalk ben oturayım mesajı vermek için yağlı göbeği ve poposunu üzerimize yığan teyze ve amcalar.!
    Ayakta durun da iki kilo verin ya da bekleyin zateen kalkıyoruz?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 59

• Uyuyan birinin fosssss diye salması gece olduğu için muavinin uyuması ve kapıları açmaması.

1|0
    0|0
  • Otobüs haraket halindedir ve tutunmadan arkaya doğru ilerleyen bir cengaver vardır sanki sörf yapıyo havalara bak 😃

2|0
    0|0
  • otobüsü bilmemde metroda bazen sen sakin sakin oturur müzik dinlersin ya o sırada bir kız gelir tam senin demiri tutar üstüne bide kitap açar oh miss akabinde yanında bide feminist bir almamız varsa y*rra yedin

beyfendi biz senin müziginin sesini duymak zorundamıyız lütfen
    tamam bayan kızmayın kapatıyorum
    mk bayan demicen kadın dicen kadın
    tamam kadın kapat çeneni alla alla

1|0
    0|0
  • şlak şlak sakız çiğneyen birinin o kadar boş koltuk varken tam arkanızdaki koltuğa oturması beni deli ediyoo bide yanyana oturup yol boyunca yuksek sesle cene calan iki kadin dahasini istersen googlede sehir ici otobuste cinayet sebepleri😀😀diye arat...

1|0
    0|0
  • Bacağını 180 derece açıp oturmaya izin vermeyen kekolar. Ayaktayken de sürekli bir tarafa doğru ittirenler

1|0
    0|0
  • yanıma bir bayan oturmasını beklerken koca dotlu bir adamın oturup beni pencereye doğru sıkıştırması

1|0
    0|0
  • Parfümle banyo yapan geri zekalılar yaydığı koku

1|0
    0|0
  • Bir teyze yazımı okumaya çalışırken ön kamerayı açmıştım kendini görünce kalkmıştı yanımdan.. Başka bir teyze de mesajıma gömüldüğü sırada telefonu uzatıp "eklemek istediğin bir şey var mı teyze?" demiştim

2|0
    0|0
  • Oturanlara gıcık olurum :D

1|0
    0|0
  • Yapili biri oldugumdan dikkat çekiciyim sürekli gözler üstümde rahatsiz edici bir durum :/

1|0
    0|0
  • toplu taşımada inene öncelik vermek yerine binene vermek zorunda kalıyoruz bundan nefret ediyorum, konuşmak istemediğin halde kafanı şişirmek isteyenler ayrı bir mesele zaten, baharatlı yiyecek tüketenler oluyor afedersin de otobüs leş gibi kokuyor (geçmiş arkada cipsi yiyor sabahın 8i) kendi aralarında bağıra bağıra konuşan topluluk şimdilik aklıma gelenler

1|0
    0|0
  • ceset kokusu

1|0
    0|0
  • Kafamı göster

1|0
    0|0
  • Ablayi telefona ver bir fircalayayim

1|0
    0|0
  • Telefonumu cebimden cikarmiyorum, kesin biri dikizliyor cunku

1|0
    0|0
  • Otobüs kullanmam ;)
    Ama metro dahilse buna metroda kapının önünde bekleyen teyze
    ya da çıkanları beklemeden içeri dalan amca falan

1|0
    0|0
  • Engelliye, yaşlıya, hastaya, hamileye yer vermeyen saygısız insanlardan nefret ederim. Elimde olsa bu yaz sıcağında bir kaşık suda boğarım.

1|0
    0|0
  • Bir teyzeye yer verdiğinde kendi yerine yanındaki torununu oturtması. Bu kesinlikle en sinir bozucu şeylerden biri.

1|0
    0|0
  • Otobüsten soru soranlara :D

1|1
    0|0
  • Arkandan itin teki seni fortlasa tıkırdatsa kaktırsa sana hosuna gider ama bişey demezsin abla yazdıklarını okuyor sinirleniyorsun tüh senin sıfatına

1|0
    0|1
  • Öndeki koltuğu arkaya yaslanması

1|0
    0|0
    • Dizini yasla hissederse söver söverse döversin 😃

• Muavinden 3 tane su şişesi isteyip üçünü de koltuğun arkasına dikine koyuyorum hiç dizimi yoramam onlar için :D :D

• bir otobusle ışıklarda yan yana kalmak kadar kotu bir durum yok. Yanımda hele etek giymiş bir bayan varsa butun gozler bizim arabanın içinde. O yuzden sevmiyorum ben otobusleri :)

1|0
    0|0
  • hiç bir şey hissretmiyorum :D

1|0
    0|0
  • Ben ayaktayken yasli bir dayinin gelip bana yer birakmadan tam dibimde durmasi. dayi ote git desen yasli adama kiziyorlar diycekler

1|0
    0|0
  • Karnim agriyo bazen kapali alan bide bok gibi kokmasi veya ayakta kalip oaraya buraya bayrak diregi gibi sallanmak

1|0
    0|0
  • otobüste sözde kulakla müzik dinleyen ama otobüsteki herkese müziğini dinleten kişilerden nefret ediyorum. Bende dinliyorum, acaba yanımda ki kişi rahatsız oluyor mu? diye kontrol edip dinliyorum.

1|0
    0|0
  • Kızları rahatsız edenler oluyor tip tip bakıyorum

1|0
    0|0
  • Abla önüne bakk ablaaa :D

1|0
    0|0
  • Tuvalette dışkı görmek. Ada'mın bacağı kopmuş sandığım oldu. O derece.

1|0
    0|0
  • Sınav haftası çok kalabalık. 😒

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 28

• Otobüse uzun zamandır binmedim ama genel olarak telefonuma bakılması rahatsız ediyor. Ben de parlaklığıyla oynuyorum neredeyse kendim bile görmüyorum😂

1|0
    0|0
  • çok kalabalık olursa

1|0
    0|0
  • Omuz omuza seyehat etmek ve zoraki muhabbete dahil olmak sorunda kalmak sanırım :S

1|0
    0|0
  • Ter kokan insan. Yani isterse yazdığımı okusun isterse kendi cevap yazsın ama ter kokmasın

1|0
    0|0
  • Ben ole yerlerde telefonun ışığıni sonuna kadar kısıyorum. Odaklanmadan gorulemiyo zaten. E bir zahmet eğilip de bakmayiversinler.

1|0
    0|0
  • Onca bosluk varken tam ortada durmalari yok mu? O arkadaski boslugu doldurun arkadas

1|0
    0|0
  • Sıkışık otobüslerden nefret ediyorum. Ona buna değmeyeyim diye küçülebildiğim kadar küçülmeye çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • İşten yorgun argın eve giderken. Gezmeden ve alışverişten gelen teyzelerin başımda bana bakıp dikilmesi. Eve gidince çocuk oturtmyck zaten bırakın bir 10 -15 dk oturayım 😠

1|1
    0|0
  • Eskiden sürtünen abazanlar vardı. Şimdi var mı? bilmem

1|0
    0|0
  • Ter kokusu :(

2|0
    0|0
  • otobüste yer olmadığı zaman yanım boş iken iki beyefendinin şu öndeki bayanın yanı boş oraya geç demesi hayırdır ya otobuste bile artistlik yapmalar en son patladım birine bana inat ayakta gittiler oh canıma değsin :)

1|0
    0|0
  • Ter kokan insanlar. Git bir yıkan deodorant sık be p. slik

1|0
    0|0
  • Hahaha banada cok oluyo yaa sinirlerr

1|0
    0|0
  • tip tip bakanlar

1|0
    0|0
  • Abla senin isin gücün yok mu kizin ekranina bakiyosun ayip ayip

1|0
    0|0
  • 😀 yanima birinin oturmasi

1|0
    0|0
  • Uyuyacagim

1|0
    0|0
  • Kötü kokular

1|0
    0|0
  • Yanıma oturup bile bile dibime sokulan erkekler.

1|0
    0|0
  • rahatsız eden bısey yok

1|0
    0|0
  • Okul çıkışları, dolu otobüse binmeye çalışıyolar

1|0
    0|0
  • Al bendende o kadar birisinin telefonu okuması

1|0
    0|0
  • Kötü koku

1|0
    0|0
  • Otobüste saygısız pozisyonlarda oturan erkekler.

1|0
    0|0
  • Cok Kalabalik olmasi

1|0
    0|0
  • Hahah 😄 benim en gıcık olduğum sey o 😄

1|0
    0|0
  • Saygısızlık! Ne inene ne de binene, ne oturana ne de ayaktakine saygı yok. Hani uyuma numarası yapanlar var ya yaşlılar için terbiyesizler istemiyorsan istemiyorum de kardeşim madem utanılacak bir şey yapma. Kızdım yine zaten

0|0
    0|0
  • tıklım tıklım dolu olması

0|0
    0|0
Yükleniyor...