Abimle yürütebilir miyiz?

Herkese merhaba arkadaşlar size bir konuda bir şey danışmak istiyorum. Bizim (abimle ben) anne babamızla bazı sebeplerden ötürü aramız bozuk en başlarda katlanıyorduk anne babadır deyip boyun egiyorduk ama artık sabredemiyoruz en son babam bana bir laf söyledi abim çok sinirlendi o gün de abim bana senin okuduğun şehire taşınalım dedi orda iş bulacak ben de üniversite 2. sinif okuyorum tek maaşla hem okuyup hem de ev geçindirilir mi? Zorlanır miyiz sizce ben evet dersem hemen ev bakmaya başlayacak ama benim kafam karışık

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Maaşın ne olduguna bağlı 2 lira yetmez size sonucta okuyorsun ve bayansın masrafların erkeklere kıyasla fazla nerde yaşayacaksınız ona bağlı birazda İstanbul'da dandik bir evin kirası var bin lira

0|0
    0|0
    • Bursa

• Bilemiyorum bursada durumlar nasıl kendinize güveniyorsunuz çıkın derim istemediğiniz yerde fazla takılmayın belkide istenmediğiniz bir yerde

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli ona bakmak zorunda kalıcaksin. Evde annen neyse sende o olucaksın. Temizligini, kıyafetini her seyini yapabileceksen kabul et. Bir sure sonra senden rahatsız olucak biriyse hic gitme.

0|0
    0|0
    • Yok o konuda sıkıntı çıkarmaz bana

Erkekler Ne Diyor 2

• sonra pişman olursun bence iyi düşün

0|0
    0|0
  • zorr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Istanbulsa zor buralarin kirasi pahalidir genelde

0|0
    0|0
  • Valla çok zor once okulları bitirip iş sahibi olmak gerek

0|0
    0|0
  • Abimle yaşadım senelerce 1 yıldır kendi evimdeyim (evlendiği için ayrıldık). Aramızda 7 yaş vardı ona arkadaş gibiydik hayat daha güzel oluyo bence... Sizin aranızda kaç yaş var acaba?

0|0
    0|0
    • 5yas

• Hayat hikayeni bilemem ama zorunda kaldıysan ve hayatının geri kalanı için bunun gerekli olduğunu düşünğyosan çık derim. Heleki abinle arkadaş gibiysen anlayışlı ve seni dinliyorsa sorumlulukların artsa sa kafan rahat olur

• Teşekkür ederim

• Yürürsünüz

0|0
    0|0
  • Zor biraz ya.

0|0
    0|0
  • Olabilir de anneniz yok mu? Onu da alın.

0|0
    0|0
    • Annemizle de aramız bozuk

• Gitmenize bir şey diyemem de arsyı düzeltiğ gidin bence. Crnnet annenin ayağının altındasır, babanın evlada duası da peygamberin ümmetine duasi gibidir.

• Müslüman değilim

• Sende çalışırsan olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...