Arkadaşlar Meraba 3 harftiler işe ilgili bir olay yaşadım ve sürekli izlenme hissi hissediyorum yardım?

Kuzenimin bir arkadaşı var ilahiyat okuyormuş bize geldi 3 4 kız konuşurken kenı kimi konuyu açtı ve cin çağırmaya karar verdik arkadaş bakır bir tepsiye Arapça olarak Evet ve hayır yazdı perdeleri kapadık ve 2 tane mum yaktık karanlık ortam ben hiç inanmam böyle seylere dalga geçtim biraz Sonra arkadaş baya bir dua okudu 1 saate yakın sürdü ve geldiler görsel olarak hiç bir şey yoktu ama sürekli olarak izlendiğimizi hissetmeye başladım herkes sustu ben ağlıyorum filan arkadaş Arapça bişeyler söylediği zaman tepsi üstündeki fincan çok yavaş evet ve hayıra doğru hareket ediyordu 2 3 soru sonra olayı bitirdi arkadaş baya bir dua okudu arkadaş o günden beri izlendiğimi hissediyorum tek yatamıyorum wc de ve banyoda korkuyorum ne yapmalıyım?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasin seni mental bir numaraya maruz birakmis. Insanlari etkilemek icin siklikla kullanilan seyler bunlar.
    Yetistirildigimiz kulturden dolayi hepimizin icinde istemsiz bir cin vs. korkusu yerlestiriliyor, 3 harfliler olarak bahsetmen ve cin olarak anamaman bile icine bu korkunun kucuklukten yerlestirildiginin gostergesi. Bu korkuyu zamanla asmak cok zor, ve bariz bir cocukluk travmasindan ibaret. Bir cesit zaaf yani, ve cogu insanda olan bir sey.

Insan, anlamadigi seyden korkar. Sana arapca bir sarkinin sozlerini etkileyici bir sekilde bir saat boyunca okursam, o sirada gerekli atmosferi yaratirsam seni aslinda gormedigin seyleri gordugune bile inandirabilirim. Uyusturucu kullandigi zaman da insanin duygulari boyle isler; belli hormonlar harekete gecer ve beyin en basit ve silik uyaranlari bile algilamaya calisir, ve korkuyla kendisini algilamaya zorlar, ve bazen duvardaki bir lekeyi hamambocegine benzetir, bazen bir agac golgesini insana. Korkmani gerektirecek bir sey yok, ama uzerindeki bu baskinin devam ettigini hissedersen psikiyatrik destek almayi deneyebilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya dunyada kac milyar insaniz muslumani var olmayani var. Sozde pislik yerlere de gelirmis ama dunyadaki kac milyari temiz? ama onlara gelmiyor?
    ya sacma sapan seylere inanmayin biraz mantikli dusunun cok abartiyorsunuz izlese izlemese ne? sana zarar vercek olsa o zaman verirdi kaldı ki sen o dualarin etkisinde kalmissindir rahat ol bir bok olmaz olcak olsa bize olurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeş başlı başına saçmalık. Arapça bir şeyler söylediği zaman diyor. Bizde okuyoruz arapçada nedense bize hiç gelmiyor, arapça evet hayırı 3 yaşındaki suriyeli bebeye de yazdırırsın. Kardeşim dinimizi boyle saçma şeylerle oyalamayalım, bizim dinimiz cinden minden oluşan bir şey değil. Senide kimse izlemez ya merak etme bunların da işi gücü yok seni mi izlicek. Sıkıntı yapma bir şey olmaz izleyen falan yok rahat ol sen, Allaha dua et yinede her türlü geçer, hiçbir şey olmaz merak etme. Hangi ilahiyatta arkadaşın?

0|0
    0|0
    • 9 eylül demişti sanırım tam hatırlamıyorum kuzenimin arkadaşı

• Kardeşim bende Ankara yıldırım beyazıtta okuyorum. böyle saçmalıklara inanmayınız, arkadaşınız sizinle alay etmek istemiş, böyle şeylerle kendinizi meşgul etmeyin, canınızı sıkmayın. cinler insanlardan daha üstün değiller... sizin duyuglarınızla oynuyor olmaz öyle , siz aklınızı kullanın kimse sizi izlemiyor korkmayın, dua edin zaten bir şey olmaz :)

• 3 harfliler de değil, cin de. kuranda bile cin suresi varken, üç harflı neymiş :)

• izliyor olabilir bağzı dualarda musallatta olabilir ama sen ALLAH'a yakınsan hiçbirşey yapamaz namaz kılmıyosan başlasan iyi olur

0|0
    0|0
  • nas felak oku bolca

0|0
    0|0
  • Kim senin bu arkadaşın sen bana yaz bakım yardım edm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nas felak oku bıseycık olmaz bıde onları sureklı dusunme

0|0
    0|0
  • Yemisler seni

0|0
    0|0
  • Korktuğundan dolayı etkilenmiştim bu kadar her korktuğunda Felak nas oku unutmayın çalış

0|0
    0|0
  • sürekli nas ve felak sürelerini oku

0|0
    0|0
Yükleniyor...