Bu beni trollüyor mu acaba ya 😱?

Yav arkadaşlar burada biri var. Yeni üye olmuş. İsmini falan hiç bilmediğimi bir insan. 2011 yılında siteye ara verip bu sene tekrar üye olan biri. Benimle bir sene önce konuştuğunu iddia ediyor. Adımı ve geçen sene ailevi problemler yaşadığımı biliyor ama ben bu kişiyi katiyen hatırlamıyorum. Ayrıca 2011'de siteden ayrılan biri geçen sene benle nasıl konuşabilir, bu da mümkün değil. Zaten ben kimseyle konuşmuyorum burada. Acaba bu kişi beni trollüyor mudur? Yav deli oldum, sevgilim yanlış anlar. Ama ben bir şey yapmadım 😱

0|1
18|6

En İyi Erkek Görüşü

• seni trollüyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana da olmuştu trol bunlar. Biride sorumda özel görüş paylaşmıştı. Seninle konuştuk işte neymiş ben ona uygunsuz resim atmışım felen. Bırak uygunsuz resimi ben insanlardan haz etmem bir kere kimseyle de konuşmam. Konuşmaya çalışma çabaları işte. Boşver.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 17

• Kanka sakın inanma sevgilin seni isletiyor

1|0
    0|0
  • Sevgilin seni trollüyor bence jfjfhhf

1|0
    0|0
  • Seni tanıyan birisi kekliyodur inanma

1|0
    0|0
  • Ya inanma

1|0
    0|0
  • Demekki gerçek hayattan biri. Seni tanıyor

0|0
    0|0
  • Madem konuşmuş bu kadar ciddi konuları. Adınızı soyadınızı söyleyip cam açın 2 dk o zaman inanirsiniz sende hatirlarsin

0|0
    0|0
  • sevgilin seni isletiyor olabılır. inanma

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşlar hep uzatır. Uzatmakla kalmaz oje bile sürerler normal bir durum değil bizim ülke standartlarına göre ama şahsi görüşüm itici durduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • siteden ayrılmış olması başka bir hesapla girmediği anlamına gelmez. büyük ihtimalle başka hesapla seninle konuşmuştur.

0|0
    0|0
  • Hiç ailevi problemlerin olduğuyla ilgili bir soru sormuş muydun?

0|0
    0|0
  • trol ne?

0|0
    0|0
  • Olabilir bende hatırlarım konuştuğum kişileri.

0|0
    0|0
  • şaka yapıyor sana evet

0|0
    0|0
  • Ne güzel başına ilginç ve ekşınlı şeyler geliyor panik yapıyorsun ajxjx

0|0
    0|0
  • takma bunu kafana

0|0
    0|0
  • Bir sene once seninle bu sitede mi konusmus :) Disardan tanidigin olabilir