Cin musallatı nasıl anlaşılır? belirtileri nelerdir?

evet arkadaşlar sorum açık :) :) inancı olmayanlar yorum yapmayabilir. cin musallatı nasıl anlaşılır? kişinin halüsünasyonlar görmesi , burundan kan akması , halüsünasyonlar görmek , ve gölge görmek. bu gölge olayı ciddi bir durum. yatıyorsun tek başınasın perdeler kapalı oda da makina ışığından başka hiçbir ışık ya da gölge yaratıcı bir şey yok. ve birden uçan ince büyük bir gölge hızlıca geziyor oda da. bu gölge olayı da 5 - 6 senedir oluyor. anksiyete , panik atakta buna dahil mi , yatağın sallanması (kısa süreliğine ve hafifçe), anlaşılmayan sesler vb. ve şahısın bunlara rağmen bunca yıl akli dengesinin yerinde olması ve mutlu olması :) ve bu şahıs cinlerle haşır neşir. düşünceleriniz neler? inançlı ve dindan kişilere musallat olur mu? nasıl anlaşılır?
- onlar sabırlıdır , yıllarca vazgeçmez... ''

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Korktuğunu belli edersen olur, hamile kadınlara , yeni doğum yapmışlara, bebeklere bir kaç tane daha vardı işte bunlara musallat olur.
    İşin kötü yanı çoğu kişi cinleri içinden gelip geçen varlık, dokunamaz bişi yapamaz zanneder. Kızarlarsa evi başınıza bile yıkar. Eşyalarınız havada uçuşur ne olduğunu anlamazsınız.
    Bu olayların uzmanı Türkiyede yok denecek kadar azdır. Uğraşmamak bu işlere girmemek en iyisi. Evde açık bir seccade bırak birde bunu biliyorum.

1|0
    0|0
    • Yaa arkadaş zaten sabahladım hala uyumadım şimdi birde bu muhabbet iyice limon sıktı.
      uyku kaçtı yaa videoyu seyredince. Uykusuzlukla ilgili bir deney yapmış salak ruslar onu seyrettikten sonra kaçtı uykum...

https://www.youtube.com/watch?v=ittpLA02lY8

• 2ay

bilen biri olarak anlatayım;
      -tüylerin diken diken olur
      -evli isen kocandan tiksinirsin
      -sosyal hayatını sıfırlar
      -insani ilişkilerin ters gider
      -gözün önünden karaltı vs gibi bir durum 1 tık daha ilerisi oluyor eger o çizgiyi geçersen bilinçsiz isen aklını alırlar ister kork istersen korkma güdümlü yani yönlendirilmiş bir cin ben inanmıyorum bana bişe yapamaz diyenler var ya onları altına yaptırır mevzu inanıp inanmamak değil halini bilmek onlardan güçlüyüz ama nasıl? yaw arkadaş 1 sn de amerikadan buraya gelen varlıktan ben nasıl güçlüyüm sorusunun cevabını vermek gerek her neyse uzatttım sıkıntısı olan arkadaşlar yardımcı olmaya çalışıyorum sıkıntılı arkadaşlara benle kontak kurun yeterli

• 2ay

@Czeva Çok iyi yorumlamışsın kardeşim...

En İyi Kız Görüşü

• bence ruhsal bir sorunu var önce doktora gitti mi gitmediyse gitsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kusma, ishal, karın ağrısı belirtileri varsa musallat olmuştur hemen nöbetçi bir imama git sana ilaç yazsın

2|2
    1|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=HkixNneD-7s

Al sana bu adamın vidolarını izle sonra ne öğrenmek istiyorsan öğren burdan ;)

1|0
    0|0
  • Bizim eve gel tek başına kal karanlık ve yalnızlıktan korkmayan adam bizim evde korkacaktır.

1|0
    0|0
  • Genelde dinardarlara musallat olurlar hamile kadinlara vb gibi kuranda da sadece var olduklarini bilin diyor ustune fazla dusmeyin der. Arkadasim bu durumda yardim alman lazim tek basina kurtulman zor eger oyle birsey yoksada ustune dusme sikinti olur tafsiyem :)

1|0
    0|0
  • Sadece sunu diyim her isine besmeleyle basla hic bisey kalmaz kapi girisi falan filan

1|0
    0|0
  • Işığı yak uyu

1|0
    0|0
  • şizofreni belirtileri, psikiyatri doktoruna götürülmeli, ilaçla düzeliyorlar, cin olsa antipsikotikler düzeltmez :D düzelttiğine göre cin falan değil :D

0|0
    1|0
  • cin diye bir şey yok.

0|0
    1|0
  • Fatihe suresini okut eğer -kendinde hissedyorsan kendi oku - bak nasıl tepki yaratıyor o kişide ona göre. ama okuması şart o kişinin

1|0
    0|0
    • fatiha da değil ama ayetel kurside kasılma , esneme , hafif titremeler oluyor

• özelliklede Fatiha okunmalı bu yüzden diyorum.. ama o şekildede onlar oluyorsa bu hayri bir alamet değildir

• İster inan ister inanma ama cin diye bir şey yok

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• hiç olmadı

1|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum böyle şeylere bence o kişi şizofren.

0|2
    1|1
    • Şizofreni bir araştır rezil olucan

• @NotAfraidBelieve Rezil olacak bir durum görmüyorum.

• Bir araştır şizofreni hatta ben kısaca anlatayım insanın kafasının içinde onun emrinde olmayan sesler vardır ve hepsi farklı yerlere sürükler sana bir insan en küçük birşey yapsa onu öldürmek veya çok sevmek istersin tabii hangisi daha baskınsa genelde kötü şeyler olur alışırsan kendini kontrol etmesini bilen 1-2 tanede sesleri artık kendisi yönetir ama araştır benim hatırladıklarım bunlar.

• Arkadaş evde boyle korkunc olaylar olursa evi terkedin hemen bir baska ev tutun hadi onuda gectim cinin de işi gucu yok mu insanlara musallat oluyor?

0|0
    1|0
  • Bilmiyorum ya ben korkunç böyle şeyler

1|0
    0|0
  • Fazla düşünürsen musallat olur derlerdi fazla araştırmamak ve irdelememek lazım böyle şeyleri.

1|0
    0|0
  • Bence bu psikolojik bir rahatsizlik. Oyle bir sey oldugunu düsünmüyorum.

0|0
    1|0
  • Olabilir 😄😄

1|0
    0|0
  • korkmuyorsan çokta ugrasmazlar

0|0
    0|0
  • Bence bu hastalıktan başka bir şey değil , aklınızı başınıza toplayın ciddi derece şizofren hastaları görür bu bahsettiklerin
    Dine bağlanması çok komik
    Şimdiye kadar cin gördüm diyen bütün insanlar şizofren tanısı yedi hadi onu da geçtim yani varlarsa varlar ne diye kafa yoruyorsunuz bırakın onlar da yaşasın sizde zihninizde.

0|0
    1|0
    • kuran da yazar kardeşim aç kuranı oku. kişinin akli dengesi yerinde dediğim gibi. ama anksiyete , panik atak ve sosyal fobi hastası.

• Bak kuranda olanı inkar etmiyorum varlar ama insanın zihnindeler yani sen onları var ettiğin sürece yanındalar tıpkı şizofren rahatsızlığı gibi
      Dmek istediğim hastalıkta , cinlerde zihinde saklı insan beyni tuhaftır psikolojik olarak korkulan ve istenilmeyen yerlere yönelir , ters psikoloji yani

Yükleniyor...