Yeni Doğum Yapan Bir Kadın Bikini Giyince Utanmalı mıdır?

Amerika Kansas'da 4 ay önce doğum yapan bir anne havuza gittiğinde oradaki bir kadın 'tek parça mayo ile olsaydın havuzdaki erkekler daha rahat ederdi, zaten bikini bilhassa doğum sonrası iyileşme döneminde olan bir anne için uygun değil' diyerek mayo giymesini tavsiye etmiş.
Yeni Doğum Yapan Bir Kadın Bikini Giyince Utanmalı mıdır?Kısaca erkeklerin manzarasını bozuyorsun demeye getirmiş aklınca. Neyse, devam ediyorum..

Anne ise ' Evet bu görüntü seksi değil ancak ben vücudumla gurur duyuyorum çünkü bu izler en azından benim olağanüstü birşey yaptığımın delilidir. Beni her zamankinden seksi ve güzel bulan bir kocam olduğu için başkalarının ne düşündüğü de beni ilgilendirmiyor.' diyerek kendini savunmuş.

İngilizcesi iyi olanlar için link : Haber

2|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kocası bir şey demezken kimseye bir şey düşmez. Utanmamsli. Asıl utanan kişiler on yargılı olan barbar insanlar.

3|0
    0|0
    • Çok doğru.

• Bu biraz şu olaya benzedi.
      Türkiye erkeğinin gözünden makbul kadin modeli.. -45 kilo olmasına rağmen d-cup göğüslü olsun. -Benden en az beş yaş genç olsun. Kadınlar yaşlandıkça çöker, erkekler durduğu yerde gençleşir malum.. -Ne hikmetse o güne kadar kimsenin elini bile tutmamış bir kız bulayım. Bu arada benim önüme gelenle düşüp kalkmam ve sevişmem sayılmaz. Hamile kalmasına ve doğum yapmasına rağmen 36 beden kalmayı başarabilsin, vücudunda çatlak matlak olmasın. Çocukla ilgilenmesine rağmen her daim fönlü, makyajlı gezsin. Günde sekiz on defa alt değiştirip süt vermesine rağmen babydoll giysin mesela. -Kadınlık görevlerini yerine getirsin, bir kadın bir erkeği evine bağlayamıyorsa aldatılmaya göz yummalıdır zaten.

• Ama erkek salsın kendini, özen göstermesin vücuduna, ter kokulu dolaşsın, sakal beş karış, saç karmakarışık, üzerinde 2-3 günlük kıyafetler, göbek çok yemekten olmuş balkon vs... Sonra kalkıp adriana lima isterler. :)

En İyi Kız Görüşü

• Kadının ifade şeklinr baktım evet dilediğini giyme hakkına sahip ve bu deformasyonun sebebini çok güzel açıklamış.
    Ancak diğer yandan yapılan yoruma bakıyorum, aslında kırıcı değil, bir öneri niteliğinde yorum yapmış.
    Görüntü olarak baktım evet hoş değil ama bu da onun bikini giyme hakkına kısıtlama getirmemeli. Çift taraflı bir hoşnut olmama durumu var. Kadın kendini çok fazla göze sokmazsa, erkekler de ısrarla dönüp bakmazsa problem olmaz. Karşılıklı anlayış her şeyi çözer.

2|0
    0|0
    • Sağ duyulu bir yorumdu, teşekkür ederim :)

• Çok teşekkür ederim canımm :)

• Rica ederim canım :)

Erkekler Ne Diyor 18

• eşi begeniyorsa dedigi gibi..
    başkasının ne düşündügü kimin umrunda
    bir kadın kimin için giyinir önce kendisi sonra eşi için

1|0
    0|0
  • utanmak nedir? nedendir? bu kadın benim kadınım olsa, bana evlat verebilmek için dokuz ay sancılar acılar ağrılar çekse ve doğum sonrasında bu görüntü meydana gelse o benim gözümde artık kanatları olan bir melektir :) öl desin ölürüm o derece :) he ayrıca diğer kadınların dediklerine gelecek olursak başka erkeklere ne benim kadımın ne giydiğinden ölmeye çok mu heveslilerde bakacaklar benim karıma?

1|0
    0|0
    • Doğru dediniz. Kocası karışmıyorsa başkasının karışıp eleştirmeye hiç hakkı yoktur.

• Saçmalık

2|0
    0|0
  • Bence çok tatlişler neden utansın :)

2|0
    0|1
  • bikini giyen kadın konusunda fikrim sabit ama şunu iyi biliyorum, kimse bir başkasına karışamaz..
    o kadın halt etmiş, ona mı kaldı..

1|0
    0|0
  • Herkes yakışanı. ortama uygun olanı giymeli bence. Ama kimse de samimiyeti olmayan yabancı birini bu şekilde uyaramaz. Tacizdir bence bu uyarma işi.

1|0
    0|0
    • Anne kendine yakıştırıyorsa kime ne.

• Yakın arkadaşınız bile olsa uyarmak yakışık almaz. Herkesin doğrusu kendine.

• Yok ben uyarırım. Ve beni de ikaz etsinler isterim absürd bir durumum varsa.. Ama tabii yapıcı bir şekilde kırmadan

• Bu tür şeylere normal de karşıyım doğumla alakası yok utanmayan insan herşeyi yapabilir.

1|0
    1|0
  • Ferijyaz ben gorusten ziyade asagidaki yorumlari okudum.. sen kimseyi engellemiyorsun catirr catirr tartisiyorsunn☺yani brawo sana keske benimle ayni goruste olmayan insanlarda beni engellemese...

1|0
    0|0
    • Saygı çerçevesinde her yoruma açığım biliyorsunuz. Saygı sınırını aştıklarında engel vakti gelir. :)

• Onlar tartışma bile yapamayacak kadar korkak veya cahil :) Takmayın kafaya..

• Hayir hakaret edipte engelli yolar engellemeseler ayni sekilde cevap vermicem.. amz iste dedigin gibi korkaklar

• Bencede hos diil...

0|0
    1|0
    • Bakmayın o zaman başınızı çevirin.

• Elbette o da sizin fikrinizdir, ama erkekler rahatsız olacak veya seksi bulmuyor diye biz kadınlar hamileyken hatta iyileşirken bile bikinimizden vazgeçecek değiliz :)

• Anlamamak icin inat ediyorsun ve bunu niye yapiyorsun anlamis degilim...

• Ah ah bu insanlık. Bence her insan güzel görmeli. Ama tabi olaylar farkli

1|0
    0|0
  • Dogru soylemis

1|0
    0|0
  • Haklı. Görüntü kirliliği.

0|0
    1|0
  • utanmasını gerektirecek veya tek parça mayo giymesini gerektirecek bir durum olmadığı gibi, evli çocuklu kadının bir lafa alınıp tribe girmesi de saçma.

0|0
    0|0
  • açık saçık giyinmekten utanılmıyorsa yırtık sarkıktan neden utanılsın? Sadece akım oluşturma peşinde

0|0
    5|0
    • Bikini açık saçık mı? Hangi çağ düşüncelerini benimsiyorsunuz anlamadım.

• Aynı anda yazmışız görmediniz sanırım :) Halledildi.

• 😄sıkıntı değil 17 aydır alışkınım bu işlere burada

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Ona buna ve Erkeklere güzel görünmek için uğraşmayan kadınlara selam olsun :) yirim sizi şekerler. Özgüven gerek önce.

1|0
    0|0
  • Yani kendi tercihi, kendi kararı.
    Kadının böyle bir yorum yapması bile saçma olmuş.

1|0
    0|0
    • Bence de..
      Farklı düşünenleri kendimize benzetmekte üstümüze yok :)

• Eh ışte vücutlarını bütün erkeklerin beğenmesi için goz önüne seren kadınlar
    Anne olan kadınları anlayamaz

2|0
    0|0
  • İyi demiş. Bazı kadınlar gerçekten böyle. O izlerken utanacak bir erkek varsa öyle mucize basaramadigi içindir.

1|0
    0|0
    • O erkeklerin anneleri de aynı sıkıntılarla onları dünyaya getirdi. O izlerden rahatsız oluyorlarsa geldikleri yere girebilirler.

• Gerçekten bu insanları anlamak zor
    Bikiniyi erkeklerin göz zevki için giyiniyorsanız diyecek sözüm yok

1|0
    0|0
  • Utanmamalıdır çünkü o izler dünyaya kendi canından, kendi kanından bir can getirdiğinin kanıtıdır.

1|0
    0|0
  • İstediğim yerde istediğim şeyi giyinirim. İstersem k. çımı açar gezerim kime neeeeeeeeeeee

1|0
    0|0
    • Aynen. Rahatsız olan bakmasın, bu kadar basit. Dünya sadece onların değil.

• Bence doğum sonrası izler vücut için bir onurdur.

1|0
    0|0
  • Utanmamalı. Aksine gurur duymalı. Bir insan meydana getirmiş. Baska erkekler onun umrunda mı?

1|0
    0|0
    • Ben olsam ben de giyerdim. Çevredekiler neyin kafasını yaşıyor anlamadım.

• Katılıyorum. Ayrıca doğum yapmasına rağmen kilosu gayet normal neler görüyorlar bu kadından mı rahatsız oluyorlar?

• Ne yazık ki olmuşlar. Çağdışı beyinler her yerde.

• Biz zaten bikiniyi erkekler bayram etsin diye giyiyoruz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...