Bır kız olarak ıddaa dan 1700 lıra tutturdum sytanınız bol olsun erkekler tutturan var mı?

nesıne den tutturdum bu arada?

Güncellemeler:
haramcılar gelmesın

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• ligler başlayana kadar oynamıyorum. avrupa kupasında aldık alacağımızı ;) tadını çıkarıyoruz şimdi :) bol şans.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende oynamak istiyom ya biliyorum haram ama bir kere olsun isterim ihtiyacim var parayaailem ise beni hic anlamiyolar hakli degilmiyim bir genc kiz olarak hic para vermiyolar calis ihtiyacini karsila diyolar 😭😭

1|0
    0|0
    • neresi haram açıklar mısın bana?

• Ona da cevap vereyim efendim. Şunu da belirteyim tavrinız öğrenme ve yanlısı düzeltme tavrı değil. Bu sebeple alıntı âyetleri alıntı yapıp yazmadıgim gibi bahsettiğin konuda da alıntı yapmayacağım. Bu konu ve diger konularla ilgili aydinlanmak istiyorsan muhammed ali sabuni'nin ahkam tefsiri adlı eserini okursanız bilgi sahibi olabilirsin. Ama biliyorum ki bunlari okuyup aydinlanmak yerine gelecek zamanda da yanlış olduğunu, öğrenme fırsatınız olduğu halde ogrenmediginizi bile bile bu konuyu bilgisizce dile getireceksin

• Soran: haram bildigi halde yinede oynama. Haramlar hic hayir gelmez.

Erkekler Ne Diyor 13

• Kumar pismanliktir. Kazanan olmaz. Kazansan da kaybetsen de kaybeden sen olursun. Bir sosyalist olarak seni uyarıyorum.

0|0
    1|1
  • Bende dün 200 tutturdum borcun yarısını verdim bide pizza söyledim oh

1|0
    0|0
  • Aferim nasıl başrdın.. Haramcılar gelmesin ne demek :D

1|0
    0|0
  • Vala banada lazım :-D nasıl olcak

1|0
    0|0
  • Kesene bereket ;) Aynen devam

1|0
    0|0
    • Tiyoları paslaşalım bro :)
      Geçen hafta 50 TL attım, 2600 TL aldım 2 maç, ilk yarı ikinci yarı şeklinde ;)

• Fransa ikinci lig maçlarında iy0 1.75 oranı olan, 0/0 2.50 2.90 arası olan 3 maça 0/0 oyna şanslı isen bir kaç günde bir tutturursun en az 500 lira alırsın

0|0
    0|0
  • şu an oynamıyorum ligler tam başlasın anca öyle şu an riske etmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • İlgimi cektin

0|0
    0|0
  • oo kanka nasılsın :D

0|0
    0|0
  • Taktik ver :) var mı mac elinde

0|0
    0|0
  • Borç versene kanka