Karar vermeme yardım eder misiniz?

Annemden ve babamdan nefret ediyorum artık. Her gün kavga gürültü bıktım ikisinden de. Dün sabrımın sonu da taştı, rahmetli kardeşimden geriye kalan flütü bize misafir gelen kuzenlerime verdi oynasınlar diye annem. Onda benim biricik kardeşimin dudak izleri vardı ve şimdi canım çocuklar yüzünden lekelendi. O kadar sinirlendim ki annem dahil evdeki herkesi öldürmek istedim. Artık dayanamıyorum kardeşimin anılarına saygısızlık edemez kimse. Çok acı çekiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Maddi açından onlara ihtiyacım var üni. de okuyorum. Bu evde durmak istemiyorum hayattan nefret etmeye başladım ölmek istiyorum ama cehenneme gidersem kardeşimi görme şansım kalmaz sırf bu yüzden intihar edemiyorum. Lütfen akıl verin ne yapıyım? Birini bulup evlenip gidiyim mi? Okulu bırakıp bir işe girip kirada onlardan uzakta mı duruyim? Kendime zarar verip onların pişman olmasını mı sağlıyim? Yoksa üniversite bitene kadar sabrediyimmi? ama dayanacak gücüm kalmadı çok yoruldum :( psikolojik sorunlarım gitgide artıyor eskiden yalnızca ileri düzeyde depresyonum vardı şimdi bide panik atağım oldu. Kafayı yemek üzereyim. Ailemde bulamadığım huzuru başkalarında arıyorum yanlış yapmaktan korkuyorum bu yüzden artık hiçbir erkekle de konuşmuyorum. Kendimi çok yalnız hissediyorum. Bu hayata tek dayanağım kardeşimdi ama oda gitti beni bırakıp. Bana bir akıl verin lütfen kafayı yemek üzereyim hızlı giden bir arabanın üzerine atlamamak için zor tutuyorum kendimi..Karar vermeme yardım eder misiniz ?

0|1

Erkekler Ne Diyor 19

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...