Karar vermeme yardım eder misiniz?

Annemden ve babamdan nefret ediyorum artık. Her gün kavga gürültü bıktım ikisinden de. Dün sabrımın sonu da taştı, rahmetli kardeşimden geriye kalan flütü bize misafir gelen kuzenlerime verdi oynasınlar diye annem. Onda benim biricik kardeşimin dudak izleri vardı ve şimdi canım çocuklar yüzünden lekelendi. O kadar sinirlendim ki annem dahil evdeki herkesi öldürmek istedim. Artık dayanamıyorum kardeşimin anılarına saygısızlık edemez kimse. Çok acı çekiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Maddi açından onlara ihtiyacım var üni. de okuyorum. Bu evde durmak istemiyorum hayattan nefret etmeye başladım ölmek istiyorum ama cehenneme gidersem kardeşimi görme şansım kalmaz sırf bu yüzden intihar edemiyorum. Lütfen akıl verin ne yapıyım? Birini bulup evlenip gidiyim mi? Okulu bırakıp bir işe girip kirada onlardan uzakta mı duruyim? Kendime zarar verip onların pişman olmasını mı sağlıyim? Yoksa üniversite bitene kadar sabrediyimmi? ama dayanacak gücüm kalmadı çok yoruldum :( psikolojik sorunlarım gitgide artıyor eskiden yalnızca ileri düzeyde depresyonum vardı şimdi bide panik atağım oldu. Kafayı yemek üzereyim. Ailemde bulamadığım huzuru başkalarında arıyorum yanlış yapmaktan korkuyorum bu yüzden artık hiçbir erkekle de konuşmuyorum. Kendimi çok yalnız hissediyorum. Bu hayata tek dayanağım kardeşimdi ama oda gitti beni bırakıp. Bana bir akıl verin lütfen kafayı yemek üzereyim hızlı giden bir arabanın üzerine atlamamak için zor tutuyorum kendimi..Karar vermeme yardım eder misiniz ?

0|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Öncelikle ileri derece depresyon ve panik atağının olması uzman yardımını uzun sure almanı gerektirir bu hayatinin bir parçası olmalı ihmal etmemeye çalış intihar seçenek değildir zaten bir kurtulusta değildir okulunu bitirene kadar sabırlı olmaya çalış ve sinir stres ataklarını yönlendirebilecek yöntemler geliştirmeye çalış ve herşeyin geçici olduğu bilerek acılarını daha çekilmez hissetmemesi öğrenmeye calis

1|0
    0|0
    • uzun süredir ilaç tedavisi görüyorum ama birkaç hafta önce bıraktım ilaçlara bağlı yaşamak istemiyorum. antidepresanlar beni farklı biri yapıyor..

• teşekkürler

• Bende senin gibi şeyler yaşadım ama şimdi yaşamıyorum. Her Allahın günü onlardan kurtulayım kendimi öldüreyim falan diyordum ama şimdi emin ol ki öyle degil cok olmasa da mutluyum. Sana tavsiyem sabret tek başına eve falan çıkma bozulursun. Sabret üni bitene kadar bitsin ondan sonra güzel bir işe girersin zaten sonra tek başına eve çıkarsın ama şimdi üni okuyosun sakın tek başına eve çıkma ölmek falan öyle salaklıklar düşünme yapma erkek arkadaş konusuna gelince herkese güvenme herkese derdini anlatma sana seni anlıyorum derler sonra kanın ısınır ona en sonunda ne olur biliyor musun. Pok yoluna girersin ha erkek arkadaş edinme demiyorum edin ama güvenini sağlayanlar ile bana derdini daha ayrıntılı anlatmak istersen seni dinlerim. Özelden devam edebiliriz sıkma tatlı canını 😊

1|0
    0|0
    • haklısın ne demek istedigini anladım derdimi anlattıgımda onların aklının baska seyde oldugunu defalarca gördüm o yüzden sogudum tüm erkeklerden..

• 😊😊

• üniyi bitiriene kadar idare etmeye çalış, intiharı düşünme anlık tepki verme, kendine zarar vermek seni rahatlatmayacak, idare etmeye çalış, zamanı gelince de yol ve hepsine

1|0
    0|0
    • haklısın ama işte bazen dayanılmaz derecede sinir ediyorlar

• anlıyorum durumunu ama bazen duygularla hareket etmek çook kötü sonuçlar doğurabilir, sakin kalmaya çalış, onlarla ilgilenme frklı şeylere konsantre ol

• doğru diyosun

• Kafanı çok yorma düşüncelerle..

1|0
    0|0
  • Bu karanlik günler geçer elbet biraz daha sabretmez misin

1|0
    0|0
  • pozitif enerjimi yolladım. Gerisini sana kalmış

1|0
    0|0
  • Ailenin yanını yazarak hata etmişsin sanırım. Bana kalorsa çeşitli bahanelerle başka üniversitelere geçiş yapmayı düşünebilirsin.

0|0
    0|0
  • Üniversitede oku ilk. Başkalarına güvenme. Seni iti bir taciz eder sonrasını bilemem.
    Üniversite de değil misin?

0|0
    0|0
    • üniversitedeyim. öyle bir şeye asla müsade etmem çok şükür aklı başında biriyim.

• O zaman az daha sabır :D başka bir şey gelmez :D bende zorlukları yaşadım ama kurtluyorum 40 güne

• Allah sabır versin sık dişini bitir okulunu sonra inşallah güzel bir hayat seni bekler.

0|0
    0|0
  • Hayat yapacak birsey yok

0|0
    0|0
  • ne kadar kaldi okulun bitmesine

0|0
    0|0
  • Veremem kb.

0|0
    2|1

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• başın saolsun bı doktordan yardım al hatta annenı babanıda gotur..

1|0
    0|0
    • alıyorum ben ama onlar gitmiyo biz deli değiliz sen git diyorlar

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...