Ailemden bıktım. Surekli is yapiyorum yine de yaranamiyorum. Yine de dedikodumu yapiyorlar?

Tum yaz boyunca bunlarin akrabalari gelip durdu surekli bunlara is yaptim. Ancak annemi annaannemle dedikodumu yaptigini duydum. Hem de bana hi ysrdim etmiyor diye. Bunu duyunca tepem atti. Odamdan cikmadim o zamandan beri. Simdi gelip ailedeki herkes bana kizacak biktim artik

0|0
16|3

En İyi Erkek Görüşü

• benim yapacagım şeyi yap.
    git ordan.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence yardim etmr bidaha ve yuzlerine soyle niye dedikodumu yapiyosunuz bidaha size yardim etmiycem de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tek siz icin değil herkes için geçerli iş yapmayacaksın ki begenmediklerininde kıymetini bilsinler

0|0
    0|0
  • okumuyormusun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Benim de öyle. Ne yapsam yaranamiyorum. Annem daha hâlâ halamin babamın dedemin yanında ben hiçbirşey yapmıyormusum gibi davranıp olay çıkarmaya çalışıyor. Bunlara herşey müstahak

0|0
    0|0
  • sacma sapn konusma bikmis mis ne nazik insanlarsiniz ya ne var bunda? benmde annem der bunu surekli yardm ettigimi bile bile

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen kendini ezdiriyorsun. Yaptigim bir ise kimseye yapmiyorsun diyemez bunun naziklikle alakasi yok. Kendini ezdir sonra toplumda kadini eziyorlar dersin.

• 3ay

he tamam

• Kaç yasindasin okuyo musun

0|0
    0|0
  • Okuyor musun? Okumuyorsan ev hanımı olacaksın yapacaksın mecbur

0|0
    0|0
  • annen sana haksızlık yapmış. sıkma canını tatlı dille konuş duydum hakkımda konuşuyodun ama ben elimden geleni yapıyorum niye benim açımdan da bakamıyorsun de. konuş işte.

0|0
    0|0
  • Anneler hep aynilardir

0|0
    0|0
  • Aynısı benimde hiç farklı değil yaranamıyorum bir türlü arada uyuşmayan bişey var sevdiremiyorum kendimi yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Ağzınla kuş tutsan yaranamazsın böyle tiplere hiç takma boşver

0|0
    0|0
  • Nazar değmesin diye öyle diyorlar fazla takma 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Evi terket

0|0
    0|0
  • Bulmuşta bunuyo lan

0|0
    0|0
  • Annelere ne yapsan da yaranamiyosun. Eskiden hiç iş görmezdim laf ederdi şimdi yapıyorum yine diyor ki boğa gibi yatıyorsun akşama kadar sen de takma çünkü ne yapsan da bos ancak allah bilir kıymetini yaptığın iyiliği

0|0
    0|0
  • onlar senin ailen. başta böyle düşünmen yanlış en yanlış olanıda buraya yazman. ne yaparlarsa yapsınlar karşı gelmiceksin. sana saçma gelebilir ama saygılı olursan alırsın mükafatını mutlaka. sen iyi davran

0|0
    0|0
  • Annen sanki benim annem gibi

0|0
    0|0
  • Aman ailedir yeri gelir yerer yeri gelir över bizimkilerde öyle takma bukadar bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...