En tehlikeli silah nedir sizce?

Bir devleti yok edecek ya da ona karşı kullanılacak ya da dünyadaki tehlikeli silah nedir sizce ve günümüzde hangi devleti diğerlerine göre güçlü buluyorsunuz?

• Askeri güç, nükleer silahlar ve donanım
    42% (5)40% (4)41% (9)Oy Ver
  • Milli İrade
    0% (0)20% (2)9% (2)Oy Ver
  • Nüfus
    8% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Gizli Antlaşmalar
    8% (1)10% (1)9% (2)Oy Ver
  • Uyuşturucu
    17% (2)0% (0)9% (2)Oy Ver
  • Medya
    25% (3)30% (3)27% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Milli İrade

0|0
    0|0
    • 3ay

Cevap bu zaten. Milli irade bilinçli halk Nufüsu biliyorsun zaten. İkisi arasında kaldım onuda herhangi bir olay yaşanırsa görücez artık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Medya

1|1
    0|0
  • Medya nasıl haber yaparsa halk ona inanır halkı ayaklandırmak için geçen Erdoğanın tvden konuşması yeterli oldu dikkat edersen (Iphone dan bağlandı) tabi ama yetti

0|0
    0|0
    • 3ay

cık katılmıyorum

• 3ay

Ülke birliğinin milliyeti yok. Yaşama hakkı dünya çapında geçerli. Çinlide yaşam hakkı elinden alınırsa saldırır. Bilgiye gelince insan istedikten sonra başarır çoğu şeyi. Sende askere gitmeden önce silah kullanmayı bilmiyordun. Kadın ise vatanı ve ailesi söz konusu ise canını ortaya koyar

• 3ay

Çin kalabalık bir ülke her şey olabilir

• Satılmış hükümet

0|1
    0|0
    • 3ay

nein

• 3ay

he yok sen rahat ol kardeş işine bak bir an dedim sende yolun yolcusu musun. Sosyalizm aynı zamanda dinci ve gezmişci ayaklarını sevmem ondan bildiğimi söyliyrm oglem siyasetçi değilim sandıkta oyumu verir geçerim

• 3ay

Milliyetçiyim kardeşim ben, vatanıma milletime kimin faydası olacağına inanırsam onun peşinden giderim. Bana anlamadan ne şekilde tutulduğunun önemi yok ama başkalarıyla da tartışırken, savunduğun şeyin yerini bilerek tartışmaya girmende fayda var kanısındayım.
      Selamlar...

• A dedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...