Kimse benim gibi bir kizi kimse istemez artik?

18 yasindayim cevreme ozenerek sevgili yapmistim ve baska sehirdeydi yanima geldi (kuzenimin arkadasi oluyo ayni zaman da ) ben gitmedim gelmicem dedim ben bugun geri donuyorum dedi saydirdi felan gittim bende sonra üstüme gelmeye basladi zorla birseyler yapmaya baslafi ittim tirnagimi gecirdim bisey kizdim yapamadim engel olamadim sonra gitti ben gittim psikolojim cok bozuk arkadaslar annemgille konusamiyorum travma gibi oldu normalde cok gezen biri degilim asosyalim aslinda ders okul dershane klasik seyler ama bu cocuk hayatimi kaydirdi sizce onunla evlenmelimi?

Güncellemeler:
3ay Bu arada geri gidicem demisti ya gitmedi heni kandirdi

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamayan arkadaşlar. Adam kıza çakmış. Muhtemelen kız bakiredir. Ama artık değil.

Cevabıma gelince. Öncelikle geçmiş. Olsun. Anladığım kadarıyla zorla sana sahip olmuş. Böyle bir adamla evlenmek ilerde bu travmayi sürekli tekrarlamana sebep olacaktır. Ayrıca 17-18 yaşındaki veletler, görün örnekleriniz burada anne babanız sizi korumaya çalışıyorsa öyle ergenlik yapmayın. Sonunuz böyle olur.

1|0
    0|0
    • 3ay

Bunlari yazarken hic karsindaki kisiyi dusunmuyor musun

• 3ay

Düşünüyorum. Fazlasıyla düşünüyorum. Sizde ananız, babanız, aileniz size sahip çıkmaya çalıştığında bir onları anlamaya çalışın. Sizde onları düşünün. Bu travma senin için 1 ise ailen için öğrendiklerinde 1000 olur.

• 3ay

Önce soru sormayı öğrenin. Soru da giriş gelişme hiçbir bok belli değil kı

En İyi Kız Görüşü

• Ne salk kızlar varya

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Git şikayetçi ol. İhbar et yanına kalmasın. İstemediğin bir insan ile evlenmekle zaten hayatın hüsran olacak. Varsın arkadan konuşsunlar nasıl olsa kimsenin gözünde çok iyi insan olamazsın herkes bildiğini okur sen herkesin ağzına göre değil kendi yaşam tarzına göre yolunu çizmelisin.

0|0
    0|0
  • Evlilik falan deneme dusunme bile
    Sadece kendini sakinlestir
    Zor bisey yasamissin
    İllaki zor gecer ama daha gencsin
    Kizlikti yok bilmemneydi hic dusunme hayatini yasa
    Karsina cikan kisi kizlik bisey diyosa sende benden once kac kisiyle oldun diyebilirsin
    Unutma kadin erkek esittir
    Hayatini yasa kaptirma kendini fazla

0|0
    0|0
  • Eğer o seni evliliğinde üzmezse evlen onunla

0|0
    0|0
  • Bişey anladıysam ne olayım.

0|1
    0|0
  • Allah akıl fikie versin yaşınıza bakın evlenme diyorlar daha ağzı süt kokan çocuklarız ya

1|0
    0|0
  • cocuk hayatımı kaydırdı diyorsun sonrada evlenmeliyim diyorsun sen seviyormusun bu cocugu

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayir sevmiyorum temasta bulundu o yuzden

• Günah benim suç benim.. Alırım bir dal 😎

0|0
    0|0
  • O kadar kolay değil bu işler niye susuyosun evleneyim mi diyosun. Hayatını kaydırırım ben o adamın..

0|0
    0|0
  • bacım ne diyelim şimdi
    sevgili senin hayat senin

0|0
    0|0
  • Becerdi mi seni

0|0
    2|0
  • yani evlenmek doğru değil bence hayatın daha da kötü olur

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin atlatirsin

0|0
    0|0
  • Alin su salagi burdan

1|1
    1|0
    • 3ay

Ne salaklagi ya anca hakaret edersiniz

• olayda eksik olan şeyler var!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Boşver

0|0
    0|0
  • Tecavüz ettiyse polise git

0|0
    0|0
  • Onunla evlenmemeli. O da zaten evlenmeyi istemez

0|0
    0|0
  • Evlenme boşver

0|0
    0|0
  • Mal misinxkizim tecavüz mu etti ogrencen

0|0
    0|0
  • Bakire değilsin yani

0|0
    1|0
  • Pis sapik

0|0
    0|0
  • Evlen namusunu temizle

0|0
    0|0
  • Evlenme. Kimseye de bir şey söyleme. Oku, hayatını kurtar

0|0
    0|0
    • 3ay

Anneme soylemeyi dusundum hamile kadin :( baska kimseye soyleyemem de

• 3ay

Annemgil hayatta onunla evlendirtmez oyle biri degiller ama ben kendimi suclu hissediyorum ama yemin ederim benim tek sucum yanina gitmekti ben ilerde baska birisiyle evlenirsem onun icin uzuluyorum sonucta bana baska erkek dokunmus oldu :( onu kandirmak istemem ama soylersemde o da birakir heralde bu yuzden

• 3ay

Eğer seni zorla evlendirmezlerse anlat o zaman.

Yükleniyor...