Kadınların boş boş takıntılarını soru sorması sizin de canınızı sıkıyor mu yoksa ben anormal miyim?

''Yeter ulan yeter biri sorar açık mı kapalı kız mı biri sorar cılız kız mı şişman kız mı biri der memesi koca kız mı yoksa güçcük memeli kız mı? kısa boylu kız mı ilk mesaj atan kız mı son mesaj atan kız mı yatakta iyi olan mı sönük olan kız mı Koca popolu kız mı güccük popolu kız mı uzayıp gidiyor :D :D

Yeter böyle soru sormanızdan gına getirdiniz sonunda beni bize ne arkadaş biz sizin ego tatmin oyuncağınız değiliz onu desek ne olacak şunu desek ne olacak

Efendi hanım hanımcık kız olun saçma sapan ayrıntılara takılıyorsunuz beni de asabi yaptınız :D :D
İyi pazarlar herkes günaydın efendim görüşlerinizi yazın bakalım :D :D

Kadınların Boş Boş Takıntılarını Soru Sorması Sizinde Canınızı Sıkıyor Mu Yoksa Ben Anormal miyim ?
#pilavüstü #YakarımBuSiteyi #TakıntılıKezbanlarKızıyorum #YeterUlanYeterBıktık #BundanSonraSaçmalamayın

2|3
20|14

En İyi Kız Görüşü

• boşver sorsunlar tartışsınlar sorgulasınlar. bak sana şöyle bir örnek vereyim. biyelim ki kızın göğsü ufak bunu da kafaya takıyor. gidip estetik uzmanlarını araştırıyor. sonra bir umut gelip burada soruyor. ufak göğüs hakkında millet ne düşünüyor diye burada bazıları diyor ki büyük göğüslü kızlar bana kaba geliyor ben sevmiyorum diyor. kızcağız da rahatlıyor. gereksiz yere komplekse girmekten kurtuluyor. diğeri boyunun kısalığını kompleks yapıyor. uzun görünmek için çareler arıyor buraya yazıyor kız. yapsınlar. kime ne zararı var ki...

0|1
    0|0
    • 3ay

Çoğu gereksiz şişen ego rahatladığını sanmıyorum boş muhabbet olsun bence yapmasınlar ergence soru soranı siten atmak lazım Kapalı mı açık kız mı diye sorular soruyorlar açık desem ne olacak kapalı desem ne olacak site benim olsa hepsinin üyeliklerini banlardım biraz sert bakıyorum

• 3ay

teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Onlar da ne yapsın? Bunları sorun eden erkeklerle karşılaşıyorlar , doğal olarak da gelip soluğu burada alıyorlar.

0|1
    0|0
    • 3ay

çok ta şeyini çıkarıyorlar komik oluyor gülüç oluyor

• 3ay

Yeni nesil biraz hormonlu gibi zaten beyinsel olarak evet de , o tip soruyu soranlar sadece yeni nesiller değil.

• 3ay

genelde ergen kısmını görüyorum ben açıkçası itici geliyor bana saçma sapan soru grubu gibi güzel desek ne olacak tırt desek ne olacak

• Normalsin😊

0|2
    0|0
  • Bence de çok saçma ve rahatsız edici o türden sorular.

1|2
    0|0
  • Aynen katılıyorum. Hala anlamıyorlar. Birisi esmer der, öbürü sarışın. Hala anlamıyorlar güzel olmadıktan sonra rengin ne önemi var?

0|1
    0|0
  • Bu isyanlar boşuna hey bu isyanlar boşuna 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1|1
    0|0
  • bir tek kadinlar degil ki erkeklerde de var yani.. Sinir bozucu evet.. Gorunce ayni seyleri yeter diyorm bende.. Madem merak ediyorsnz.. Diger kisiye yaoilan yorunlara bakin.. Cevre kirliligi olmasin maksat.. Millette onemli olan sorulara bakabilsin.. ☺

0|1
    0|0
    • 3ay

aynrn öyle sorular popüler oluyor canlı yayını kiriletiyor çıldırdım sabah sabah

• 3ay

Ben takılıyorum sonra erkekler bizi neden beğenmiyor diye ağlıyorlar erkek kendini aşalayan veya başkasını aşalayan süs bebesinin nesine baksın

• 3ay

Ole tabi haklisin

• Sanane mk yazasım geldi koyduğun karikatür de iğrenç... Peki biz senin bu boş muhabbetini çekmek zorunda mıyız?

1|1
    0|0
    • 3ay

Ergenliğini çekmek zorunda mıyım bende senin önce konuşmayı öğren sonra kafamı şişir şimdi naşla sorumdan engellersin görmezsin sorularımı

• 3ay

Haha hayır eskiden sormuşluğum vardır artık böyle şeylere takılmıyorum ama kadınların bunlara takılıp sorması çok normal çünkü erkekler bizi bu şekilde komplekslere sokuyor sen belki normal düzgün bir erkeksindir ama kadınların karşısına onu göğüsü küçük boyu kısa kilolu diye ezen erkekler çıkabiliyor :) iyi pazarlar 😉

• 3ay

Açıkçası bir sorunun bin kez sorulması sinir bozucu çoğu da gizli kullanıcı açıkçası bu siteden sonra kızlardan soğumaya başladım meme takıntılı popo takıntılı hayatları bundan ibaret insanların sevgisi de yoktur ya neyse iyi pazarlar

• Sen simdi bunu yazdin onlarda vazgececek sormaktan

1|1
    0|0
    • 3ay

Vazgeçmeyeceklerini biliyorum içimdeki kini dışarı vurdum inadına

• 3ay

neyi sorsunlar. onların yaşı da bunlarla uğraşmayı gerektiriyor kardeşcim. burada 35 yaşında evli bir kadın bunu sormaz o da kocası onu aldatır. çocuğu yaramazdır onu sorar.. herkes kendi meşrebine göre soru sorar.

• 3ay

@hoşafınferyadı bir soru yüz kez soruluyor ise demek ki kafa bulmak için soruyordur insanların caını sıkmaya kimsenin hakkı yok bence

• Sorulara pek dikkat etmediğim için rahatım ben pokemon sorularından bıktım :/

0|1
    0|0
  • Boşver görmezden gel derdi var ki soruyor.

0|1
    0|0
  • Sorun eden erkek olmasa kadın kafaya bile takmaz kendin için yaşayacaksın aslında :-)

0|1
    0|0
  • Haklısın be ne diyek :-D

0|1
    0|0
    • 3ay

O kadınları bulup siteden atmak istiyorum o gizliler yok mu o gizliler :D

• 3ay

Delirtiyolar ya fake sorarlar ya saçma sapan şeyler bence artık hesabını goremesekte o gizlileride şikayet etme kapattirma soru sorma hakkını alma felan olmali

• 3ay

Bence de şu meme soruları biran önce katı kurallar getirmeleri lazım çıldırdım ya böyle saçma sapan soruları görmekten

• Sence şişman kız mı zayıf kız mı

0|1
    0|0
  • Helal olsun lan adam 😂

0|1
    0|0
  • Zaten her insanın zevki farklıdır ki biri doğal sever biri makyajlı biri ağzı laf yapan kiz sever biri sessiz utangaç bu öznel bir durum bence

0|1
    0|0
    • 3ay

Bence saçma takıntılar sorulardan gördüğüm kadarıyla saçma sorular soruluyor bu bir isyandı o tip sorulara

• Yahu adı üstünde kızlar soruyor😂 Bırak sorsunlar bizde cevaplayalım😂

0|1
    0|0
    • 3ay

memeler den bana poposundan banane ilk mesaj atmasından banane sevişmesinden banane ben desem adamın koynuna mı girecek açık veya kapalı tercihim one boş boş sorular soruyorlar :D

• Haklısın. Hak veriyorum sana. Siz erkekler, bizler kadar takıntılı değilsiniz. Eşim de sevmiyor mesela benim bu huyumu. Ben çok takıntılı bir insanım. Çünkü eşim çok pasif. İstiyorum ki her şeyin farkında olsun. Mesela kayınbabam eşime para veriyor hep. Eşimin kardeşleri ayaklanıyor, isyan ediyor. Eşim de hiç siirlenmiyor bu duruma. Kıskanç kardeşlerine iyi daavranıyor hala. Keşke bu kadar pasif olmasa

0|1
    0|0
  • Of offff Canim sikildi 😔😔

0|1
    0|0
  • Bence senin gazın birikmiş kuru pilav yemekten o sana sıkıntı sinir yapıyor ya 😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...