Hayat sizin için ne demektir?

bak ben çok dobra bir adamım hayat benim için adi bir fahişedir?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir şanstır

0|0
    0|0
    • hayat senin için şans mı demek? ya da şansa mı inanıyosun benim naçizane fikrim bu hayatta hibir şey tesadüf degildir bak kendi hayatına bak etrafında yaşayan insanlara hiç birşey şans ya da tesadüf degil

En İyi Erkek Görüşü

• Allah a kul olmak için yaratıldım

şükürler olsun Rabbim bana birde anne verdi

bana sen benimsin kulum , ölene kadar da benim olucaksın , öldükten sonrada benim olucaksın dedi. bana laik olman için bunları yapman , bunları yapmaman lazım dedi

bende elimden geldikçe yapma dediklerini yapmamaya çalışıyorum. benim için hayat budur ve bu hayatttan mutluyum :D

0|1
    0|0
    • ne mutlu sana o zaman bak kıskandım seni hiç ama hiç kıskanç bir adam degilim fakat senin gibi böyle muhafazakar insanları kıskanıyorum ne yapim

• keşke çok çok muhafazakar olsam , elimden geldikçe savaşıyorum. Rabbim affedip cennetine koyacağı kullarından eyler inş. bizleri senide tabi.

kıssalar hadisler rivayetler dinin tuzu biberidir

bir rivayet der ki ; ey kulum hiç mi okumadın ilim istemedin

okumadım Ya Rab

ey kulum hiç mi camiye sohbete gitmedin

gitmedim Ya Rab

ey kulum hiç Allah dostu arkadaşın da mı olmadı

olmadı Ya Rab

Allah affetmek için soruyo , sordukça soruyo , bir yerden bişey çıksın ki affedim

küçük çocuğun başını sevip onu mutlu etmenin verdiği affoluş gibi :D hayatta her şey gönlünce olsun usta hayırlı sabahlar

• çok güzel şeyler yazmışsın teşekkür ederim hayırlı sabahlar sanada eyvallah

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...