Marina Joyce kaçırıldı mı?

Arkadaşlar biliyorsunuz bu aralar gündemde olan Marina Joyce kaçırıldı mı sorusu herkesin aklında. Açıkcası ben kaçırılmadığını şizofren olduğunu düşünüyorum siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ula ne Marinaymış yaa değişik bakışlı kız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bana ne ya derdi beni mi aldı :D

1|0
    0|0
  • Şizofrenlikle ne alakası var :D Kızın en son 200bin civarında takipçisi vardı. Bu kaçırılma yalanını attı ortaya youtube'u da buna alet etti ve şu an 2 milyon 100binden fazla takipçisi var. Bunlar hep reklam. Sen kaçırılcaksın üstüne birde hergün video çekiceksin ne güzel memleket :D

0|0
    0|0
    • 3ay

annesinin bir röporatjı varmıs normalde olmayan varlıklara kendisi varmıs gibi davranıyormuş. hala şizofreniyle alakası olmadığını düşünüyo musun?

• 3ay

Bence reklam ^^

• Hay marina joycenize

1|0
    0|0
  • Ziktim öldü Belediye gömdü.. Bıktık be kardeşim. bir memleketinizin insanlarıyla ilgilenin. Marina joyce ölse kaçırılsa hatta parça pinçik edilse bizim hayatımızda ne gibi bir etkisi olur bu şahsın ayrıca? Britanyanın göbeğinde yaşayan bir insan kendisi. Kaçırsalar saniyesinde bulurlar. dağ başı mı yahu.. Reklam bunlar. Yayılmasına yardım etmeyin artık.

0|0
    0|0
    • 3ay

memleketimizin insanlarıyla ilgilenmediğimizi burada sorduğumuz sorular mı belirliyor? Zaten bizim hayatımızı etkiliyecek napıcaz off gibi bir derdimiz yok amaç burda görüşleri paylaşmak ve platformunda adından yola çıkılacaği gibi soru sormak ve cevap almak madem ülke dertleriyle yakından ilgilisin git o zaman buralarda dolaşma da ülke dertleri için düşün biraz.

• 3ay

boşver kardeşim bunları kafanı yorma sen :D

• 3ay

peki 111111 numaralı arkadaş :)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• primci şizofrenin teki

1|0
    0|0
  • O olay çözüldü ohooo, sen uyu.
    Kız bir Türk Youtuber ile röportaj yaptı ve bütün bunların aniden olduğunu, kendisininde hiçbir şeyden anlamadığını söyledi.
    Yani kaçırılmamış.

0|0
    0|0
  • kıza helal olsun iyi prim yaptı gayet zekice

1|0
    0|0
  • o açıklandı yaa.. tanınmak için uydurmuş onu

1|0
    0|0
  • Gitmis olayin aciklamisini izlemis gelmis birde kendi teorisi gibi soruyor. d

0|0
    0|0
    • 3ay

hahaha başında bunlar kesinlikle benim cümlelerim demedim zaten bir yerden bir şeyler duymadıkça teoriler de oluşmaz canım :)

• 3ay

Off mu aglaya gerek yok. Yok bunu ilk ben dusu dum mu dedim bilmem ne yukarda yazdigi acik ve net. Farkli bir youtube kullanicisinin zaten acikladigi seyi ben boyle oldugunu dusunuyorum demissin. Aciklama bu bu oldu bende hak veriyorum siz ne dusunuyorsunuz desen daha dogruydu.

• 3ay

yahu neden onlar öyle diyo ben böyle diyorum diyim hür özgür iradem var başına ne geldiğini izledim videoda ve şizofrenin teki olduguna karar verdim bu benim fikrim illa başkalarıyla aynı olunca onlardan kopyala yapıstır yaptııgm anlamına mı gelir

• Hiç umrumda değil şu Marina karısı. Bulunsun da sussunlar artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...