Başka anladığınız birşey yok mu?

Hayatta bambaşka konular varken neden aklınız hep uçkurunuzda , kabak tadı veriyo artık ya yeter

0|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• oraya hemcinslerini de ekle birazcık adaletli olursun bari erkekler kendilerini mikmiyor sonuç olarak.. Kızlar erkeklerden fena sadece erkekler kadar net yaşamıyorlar o kadar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• -cinsel açlığın afrikası türkiye de ondan
    -bu ülkede erkek olmak ne kadar ya. şak ve abaza olduğunla ölçülüyor da ondan
    -bunlar kezban anaları ve ökkeş babaları tarafından küçüklükten bu tip şeylere programlanmış olarak yetiştiriliyorlar da ondan
    -düzgün olanların da kanına etrafındaki dallama hemcinsleri giriyor da ondan. gaza getiriyorlar malesef
    - yine cahil cühela çevresi ve büyükleri, kezban ve ökkeş ebeveynleri tarafından erkeklerin iradesiz oldukları yalanı bilinçaltlarına zorla pompalanıyorda ondan
    - ya. şaklığı marifet sanıyorlar da ondan.
    - efendi olurlarsa çok bilmiş bir takım kazmalar öküzler ve kezbanlar tarafından gay olarak algılanıyorlar da ondan. bir erkek efendiyse kadınlara ya. şakça hareketler yapmıyorsa ota moka tahrik olmuyorsa ( ki esas sapkınlık budur) çevresi tarafından i. ne olarak algılanıyor. çünkü cühela ve çomar bir toplumuz.
    - onların bu ya. şaklıklarını bilip ters olduğumuz zaman da bize tötü havalarda diyorlar yabancı kızlarla karşılaştırıyorlar. ama bilmiyorki bu zırtoları biz yabancılardan iyi tanıyoruz ve onların samimiyetlerinin ağır dozda ya. şaklık ve abazalık içerdiğini biz çok iyi biliyoruz. bilmiyorlarki bu ökkeşler, rus erkeklerinin içmekten erkekliklerinin azaldığını ve o yüzden rus karılarının bunların o hayvanca açlığına yüzsüzce abazalığına tav olduğunu. yine bilmiyorlar ki bunların o ya. şakça davranışlarının salak yabancı kadınlar tarafından ilgi ve değer vermek olarak algılandığını. o kadınlar tanımıyor bizimkileri. biz tanıyoruz.

0|1
    0|0
    • 3ay

Birşey ancak bu kadar güzel açıklanabilirdi

• 3ay

Ben teşekkür ederim 😊 Durum böyleyken daha fazla tutamadım kendimi

• 3ay

haklısın zaten. gerçekten bunaltıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 12

• Katılıyorum

0|0
    0|0
  • bencede

0|0
    0|0
  • Abazalar iyi okuyun 🙄

1|0
    0|0
  • Var.. En azından kendi adıma cevaplayım istedim :D

0|0
    0|0
  • İlginç.

0|0
    0|0
    • 3ay

İlginç olan sensin

• 3ay

Biri bana şaka desin ya yazma şuraya git rica ediyorum

• Evet. Hersey tadin da güzel. Biz bikunu cikarmadan edemiyoruz millet olarak

1|0
    0|0
  • Asıl problem ne ben söyliyim

'Aşk satın alınamıyor , kiralanabiliyor.

0|0
    0|0
  • vay terbiyesizler

0|0
    0|0
  • Turkiye de dusunmemek zor bunu

0|0
    0|0
  • benim değil seninde dediğin gibi onca konu var neden onu düşünüyüm ki

0|0
    0|0
  • Uyeligini gizlilikten cikarip adam akilli bir soru sorarsan mantikli cevaplar alirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Begenmediysen soruyu kaybolup gidersin, gelip bana atar yapma

• Benim aklım başka yerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Uckur muhim

0|0
    1|0
  • Bir anlam veremiyorum bu duruma çok abarttilar gerçekten