Ölmekten korkuyormusunuz?

Ölmekten korkuyormusunuz?

0|0
23|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Amacı olmayanlar korkmaz. Yani boş yaşıyoruz zaten be başkan, ölsek ne değişir diyebiliriz. :D Ama böyle parası olan, her istediği elinde olan, hayatta sefa süren, ne güzel hayatı var. Ölmekten korkacak elbette. :D Ölürsem cehenneme giderim kesin der bir de bu adam. :D Benim param olsun, ölmekten korkayım isterdim. :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 15

• Ölmekten değil ama daha fazla yaşamaktan korkuyorum ben.. biraz da aciyi seviyorum diyelim ölmeye de azicik aşık belki fazla dizi izlemis dersiniz ama ben hayatimda hic dizi izlemedim karanligi sevmeye basladim once sonra iyice karanliga cekilmek istedim o kadar.

0|1
    0|0
    • 3ay

Ülkece ciddi sorunlarımız var ya

• 3ay

Haklisin ama zorla mutlu olunmuyo ya da zorla insanlara kendini sevdiremiyosun yalniz kalinca yalnizliga alisiyosun ama ne kadar yalniz kalinabilirki ya da yalniz yasanabilir insan psikolojisi her zaman birileriyle iletisim halinde olmak ister ama kimse olmayinca kendini yiyip bitirirsin

• Hayat bana çok ağır yükler bindirdi. SBS'de derece yapamadığım için ailem ve çevrem çok aşağıladı. Doğum anormalim vardı 4 kez ameliyat oldum. Gelirliye oldum iki kez daha ameliyat oldum. Üniversite sınavına gireceğim sene kız kardeşimin lösemi hastası olduğunu öğrendim. Üniversite tercihlerine ailem müdahale etti hayatım karardı.

Bana ölmekten korkuyormusun diye soran birine yaşamaktan korktuğunu söylerdim.

0|1
    0|0
  • İmansız ölmekten çok korkuyorum yoksa hepimiz öleceğiz.

1|1
    0|0
  • genç kardeşim ölmek istiyorum ama beceremiyorum kaç kere başıma dayadım silahı ama tetigi çekemedim sana bir sırveriyim mi? bu hayatta çekecegin var eger sen bile kendi hayatına son veremezsin emin ol

0|1
    0|0
    • 3ay

Ya intihar değilde bazen düşünüyorum mesela.
      Nasıl biseydir ne yapicam günahım var fakat buna rağmen merhamet edecek mi?

• 3ay

ben o soruyu her günsoruyorum kendimi olmuyor kardeş olmuyor işin içinden çıkamıyorsun çaresizlik tüm benligini ele geçiriyor alkol teselli etmiyor hap esrar adını sen koy hiçbirşey teselli etmiyor belkide dogrusu budur gerçeklerden kaçmamalıyız gerçeklerle yüzleşmeliyiz biz gerçeklerden kaçıyoruz toz penbe yaşamak istiyoruz yüzeysel olarak bakıyoruz hayata ama derine bir inelim bakalım kendimizi bir sorgulayalım

• evet korkuyorum :(

0|1
    0|0
  • ölüm ölüm dediğin nedirki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım. ne güzel bir söz

0|1
    0|0
  • Nası öleceğiz bir de o var :)

0|1
    0|0
  • Napalım. Hep aklımıza getirip korkalım mı?

0|0
    0|0
  • Nihai sondan korkmak gereksiz

0|0
    0|0
  • Yapmak istediğim bir kaç şey var onlar olmadan ölmek istemiyorum. Derler ki ruh tatmin olmadan ölürse dünyaya 7 defa daha gelirmiş.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kim diyo onu lan güzel biyere gitsem bidaha gelmem buraya dünyamis pislik mekani adalet yok burda.

• neden korkuyum ki olacak şeyden

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ölmekten değilde amelden korkuyorum nasıl sual vericez :(

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle kardeş ya aynen öyle...
      Hani donup kalıyorum ağlayasım geliyor.

• 3ay

Allah'ım bizi cennetine kabul eder inşAllah bizi cehennem azabından korusun :(

• hayır

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...