Hadi itiraf edelim mi başımıza gelen üzücü veya komik olayları?😂?

Ben bugun yigenimle avm gittim hamburger yemeye menuyu isttetik geldi falan hamburgerimi yari yedim kolayi ellimle yanlslikla ustten tuttum butun kola menüme dokuldu yetmedi koluma yetmedi telefonuma dokuldu belki komik olabilir ama hamburgerimi yiyemedim icimde kaldi😞 bir anda etrafima bakiom kimlere rezil olduk diye 😂 hadi sizdende alalim 😊

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Trafik kazası geçirmiştik Sırbistan'Da hem komik hem üzücü araba pert oldu ben ona yanıyom. Şakamaka Allahın sevdiği kuluymuşuz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Havalimanın da valizimi almak için o büyükk dönen şey var ya.. Valizimi almak için bekledim gördüğüm de bana dönmesini bekledim almaya çalışırken tabi ağır olduğu için çok çabaladım o dönen şeyin içine düştüm 🙄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende menuistedim param yetmedi alamadim. Yetmedi telefonumu kirdim yetmedi yanimdaki adam bana pis pis guldu yetmedi kiz arkadasim yeter ayrilalim dedi. Gurur yaptim dedimki o bigking XXXL yi yicem. Paramla gittim bana onu verin dedim. Yetmedi bidaha yedim. Yetmedi bir tanedaha. Yetmedi. Derken biri yeter artik hadi sktrgit bu sorudan dedi.

0|0
    0|0
  • ben de masaya çay döküyom.

1|0
    0|0
  • altıma sıcmıstım okul dönüşünde bir gün :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bugün ilk defa pet şişe ile balık tuttummmm :)

1|1
    0|0
  • Öyle olaylar yok.

3|1
    0|0
  • Dugundeyiz altimda topuklu ayakkabilar
    Salagim ya ben zaten yuruyemiyorum bok vardi halaya katilcam halayda ayakkbim cikti geride kaldi giderkende ayakkabimin onunde o zaman hoslandigim cocuk vardi rezaaalettttt
    ( karsi tarafin kuzeniydi oda )

0|0
    0|0
    • Benimde terlik olayim vardi sitede terligimi firlattim şap diye beni seven cocgun onune dusmesin tabi bende seviyordm arkadasima diom ölsemde alamam sen al arkadasima aldirrtim utancimdan kipkirmizi olmstm tabi o zaman 10 yaslarindaydim 😊

• Bende 15 ay utandim gene rezilliklerimize kadeh kaldiiyorum :D

• Ahahha aynen bitmez bu olaylarimiz gule gule buyuyoruz 😂

• Lisedeyken ozel numaradan arkadaslarimi cok kotu isletmistim

0|1
    0|0
  • Ben küçükken Kuzenlerim babam felan silah oyun oynamayı gittim adım unutum neyse lokatanya gittim sonra ayran acmisim haberim yok sonra bir calkaliyim dedim 😂😂😂üstüme heryerime döküldu bütün kuzenlerim güldü

0|0
    0|0
  • Yalniz senin ki komik değil üzücü ben olsam evladimi kaybetmis gibi olurdum para kolay mi kazaniliyo

0|0
    0|0
  • Çiğ köfte yemeye diye çıkıp sucuk ekmek var mı diyip köfte yemiştik rezil olmuştuk garsona. 😊

0|1
    0|0
    • Okurken bile kafam karisti 😂

• Garsonu düşün sen bide, ben olsam atar yapardımda sakin tavrını korudu allahtan

• Musteri her zaman haklidir 😂

• Straplezim dusmustu bir davette

0|1
    0|0
Yükleniyor...