Erkekle kiz arkadas olurmu?

Ben cok samimi arkadasim var erkek yani son zamanlarda samimi olduk liseyi beraber okuduk abi kardes gibiydik iste beni kiskanmalar falan.. Fotoyu degistir guzel cikmissin falanlar. Sonrada iste bugun dedi iste benim dertim buyuk bir kizi seviyorum ama korkuyorum soylemeye bende dedim aa kiz kim merak ettim dedim oda ileride ogrenirsin zamani Şu an degil falan dedi. Sizcee o kiz benmiyim

Güncellemeler:
Yok baska kizlarla falan cikdi. En basindan samimiydik.

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Büyük ihtimal. Ama büyük ihtimal, olmama olasılığıda var.
    Aynı şey başıma geldi.

0|0
    0|0
    • Nasil geldi seninki?

• Anlatsaydin iyiydi?

• Çok iyi anlaşıyorsanız , safa dengiyseniz, senin yanından ayrılmak pek istemiyorsa büyük ihtimal hoşlanıyorki seninle vakit geçiriyor. Hiç bir insan sevmediği hoşlanmadığı insanla vakit geçirmek istemez. Belli bir süre takılır ama sonra mekanı terkeder. Bunları bir düşün bakalım.

• Olabilir tabi

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    1|0
  • Olur.

0|0
    0|0
  • kanka ayağı g. t ayağı durumunu bilmiyorsan yakında öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Sensin tabikisi de şapşik :)

0|0
    0|0
  • 20 yaşındayım 19 senelik kız arkadaşım var kardeş gibiyiz. Ama aramam sormam o arasın amaaaeen

0|0
    0|0
  • Ateş ve barut.

0|0
    0|0
  • Olamaz tabi patlarlar :D

0|0
    0|0
  • Olabiliriteleri var.

0|0
    0|0
  • Sensin

0|0
    0|0
  • Var dostlarım kardeş gözüyle baktıklarım falan

0|0
    0|0
  • bu konuda benim sıkıntım var, sanırım birbirinizi kardeş gibi gördünüz, sana seni sevdiğini söyle nasıl bir tepki verirsin

0|0
    0|0
    • Tabikide dostlugumu bitiririm ben onu erkek kardesim gibi gordum. Alakami itibarimi keser ve benimde bunu yapacagami iyi bilir..

• seni takip ettim, yazamıyorum ben

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...