Yakın arkadaşımın telefonunu kırdım?

Şimdi eve gidiyoduk geceydi baktım elim arkaşımın eline sert düştü sonra baktık çizik falan yoktu eve gelince bana mesaj attı telefonumu kırmışsın hani elin çarpmıştı ya dedi yanlış anlama ama dedi bende korktum işte sonra bana dedi applede 350 550 tl arası yapıyolarmış dedi sonra işte konuştuk annen baban çok kızdı mı diye oda yani dedi sonra teknosodan almış bu garanti belgesi varmış ara orayı bedava yaparlar dedim benimde telefonumun camı kırılmıştı ordan aldım demiştim bedava yaptılar demiştim oda hmm çok fazla kırık var dedi para alabilirler dedi ilk baştada diyoki çokta fazla kırık yok aslında dedi sonra işte para alabilirler dedikten sonra bendede paraa yok annemde babamda takmıyor dedi gelelim asıl konuya bunun annesi sitenin bir numaralı dedikoducusu şimdi yarın havuzda sitede benim herkeze dedikodumu yapıcak bide uydurarak söylüyor bu kadın benim annemde babamda çok kızar hele annem o arkadşaımın annesini sever ama dedikoducu diye her zaman bni tebmiklemişti aman kızım onların kızına dikkat et diye off arkadşalar enn önemliside annemle aramış bozulacak napiyim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Önce sen anlat durumu ki sonradan kızmasın annen

1|0
    0|0
    • 3ay

Şimdi anneme anlatsam çok kızar sonra oda dedikoduları duyucak bana daha çok kızıcak olayı büyütücek bana siteye inmeye yasakliicak ne yaziiki böyle bir annem var

• 3ay

Aynen öyle iyiki varsın çok teşşekür ederim iyi geceler

• 3ay

Sende öyle. İyi geceler

Erkekler Ne Diyor 2

• Taakma kafana aldrma hc

1|0
    0|0
  • Boşver takma kafana.
    be free

1|0
    0|0