Sizin de ibadetlerinizle alakalı yeni öğrendiğiniz şeyler var mı 😺?

Hayırlı geceler arkadaşlar. ✋
Bu sene namazla ilgili bilmediğim birkaç detayı ablamdan ve kendi araştırmalarımdan yola çıkarak öğrendim. Sizin de ibadetinizle alakalı yeni öğrendiğiniz şeyler var mı? Bizle paylaşır mısınız? Bu sayede bilmediğimiz şeyleri birbirimize öğretmiş oluruz belki. 😺

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İbadet degilde "kadın erkeğin sol kaburga kemiğinden yaratılmıştır" Tevratta yazıyor muş kulaktan dolma bilgiyle Kuran-ı Kerim de yazıyor sanıyordum ve çok saçma geliyordu en kısa sürede bütün kitapları okumayı düşünüyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• İbadetin kuranda yoksa o ibadet degildir bilgine namazda saga sola sela vermek yoktur allahu ekber diyip elleri kulaga götürmek yoktur din adına uydurulmuştur kuran yeterlidir

0|0
    0|0
    • Oruç, namaz, zekat bunların hepsi Kur'an'da geçiyor. Peygamber Efendimiz'e ise nasıl yapılması gerektiği sunulmuş Cebrail aracılığıyle. Peygamber zaten yol gösterici değil midir? Aracı yani. Benim inancım bu yönde. Sizin inancınız size, benim inancım bana...

• hurafe anlatıyorsun şekerim ne demek?

• Yav he he. Hurafeymiş. Biz size dötünüzle araştırıp dötünüzle öğreniyorsunuz diyor muyuz? O kadar kibirlisiniz ki elçi olarak bir peygamberin dahi varlığını kabullenemiyorsunuz.

• Var Tuğçe

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Mesela ben yanlisikla sabah namazina imsakta uyanip kildim meger oyle degilmiş 😌😔

0|0
    0|0
Yükleniyor...