Annemden fiziksel ve ruhsal şiddet görüyorum napmalıyım?

Annemden fiziksel ve ruhsal şiddet görüyorum napmalıyım?

bir kaç dakika önce şu fotoğrafta gördüğünüz oda yüzünden annem başıma kase ile sertçe vurdu ve sonra karnım- göğsüm arasında bir yere vurarak kabloyada takıldığım için yere düştüm. Yere diştükten snra kafamdan tutup kafamı tekrar yere vurdu ki saç bakımı yapıyordum kendime kafamsa poşet vardı kızlar bilir zeytinyağı bal kürü falan. Poşet yüzüme düştü ki tepkide veremedim verebilcek şeyim olsaydıda anneye vurulmaz diyerek vurmuyorum. Günahtır vs. Odanı toplamanı istiyorsa topla diyenler içinde odamı toplıcaktım banyo yaptıktan sonra başımdaki zeytinyağı sürekli akıp durduğu için işimi rahatça yapamıyordum bunu güzelce açıklamama rağmen Allah uzun ömür versin kalk topla kalk kalk diyip durdu. Bende anne çıkrmısın odamdan sinirliyim sana kızmak istemiyorum dediğim halde çıkmayıp bağırdı en sonunda kaseyi kafama vurdu işte napmalıyım nereye başvurmalıyım?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdilik sabret. Ama en azından kendini savun.
    Kaseyle vurmak ne demek ya?

Bir an önce, ekonomik olarak kendi ayaklarının üstünde dur,
    mesela yapabiliyorsan, hem oku, hem çalış.
    Para biriktir, ayrı eve çık.

Evlen kurtul demiyorum, çünkü evlilik için, çok erken daha.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• annen tutucu biriyse o krem kutularının üzerindeki erkek vücudu resmini yanlış anlamış olabilir. ama ne olursa olsun. bu analar babaların bazıları gençlerin ömrünü yiyyo. ben de babamdan çekmiştim. seni anlıyorum. bak güzel kardeşim sana tavsiyem bu sene gir bir işe çalış para biriktir. seneye de üniversite sınavlarına gir tabi bu arada bütün sene işten arta kalan zamanlarda ders çalış. kazanırsın. kazanınca şehir dışında bir yeri yaz. biriktirdiğin parayla git oku. en azından bir kaç yıl kurtulursun. üniversite bittiğinde de eğer bulunduğun şehri sevmiyorsan ünv. olduğu şehirde bir iş bul çalış. annenden uzak ollursun. hasret çekerse belki değerini anlar. anlamasa da çok önemli değil sen kendini kurtardıktan sonra. Allah yardımcın olsun kardeşim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• teflon tavayla karşılık ver

1|0
    0|0
  • annen ağrı bir psikpoat.
    benim babamda böyle kavga ederiz sürekli.
    Kaç kurtar kendini.

1|0
    0|0
  • Annende sadistlik var demekki

1|0
    0|0
  • İletişim herşeydir. Annene güzellikle anlat, en kötüsü odan hep toplu olsun. Malzeme verme, yanlışa karşı doğru davranış sergilersen o yanlış davranış sergileyenin utanç duygusunu kamçılarsın. Evden gitmek gibi şeyler düsünme bile bunlar çocukça şeyler. Sen 21 yaşına gelmişsin, ortada bir sorun varsa üstüne giderek halledilir, kaçarak değil. ;)

0|0
    0|0
  • Annen başka bir şeye sinirlenip sana patlamış olabilir aşırı tepki vermiş. Daha önceden de böylemiydi ilk defa mı oluyor

0|0
    0|0
    • Bilmem oluyorsada belli etmiyor

• Bu durumda senin her zzman güçlü olman lazım şimdiden ister istemez yaşanan olaylardan dolayı karamsarlığa kapılıyorsun, annene babana söylemeden git bir psikologa sana yardım etsin

• ya her şeyi anladım iyi güzel ama şu resimde üzerinde erkek olan kutular neyin nesi?

2|0
    0|0
  • 21 yasindaki kiza kaseyle vurmak nedir? 😂 annende titizlik hastaligi var heralde

0|0
    0|0
  • evlen kurtul evlenemıceksen kendı hayatını ayır kocaman kızsın kendı basına yapabılırsın artık

0|1
    0|0
  • o vurunca bagır sende sesle korkut. vurma ama

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun yok mu kimin kimsen senin

0|0
    0|0
  • Babana başvur böyle şiddet mi olur la döverken resmen atak bile beklemiş psko 😂

0|0
    0|0
  • üzüldüm ilk babana söyle sonra olmadı polis de

0|0
    0|0
  • Polise başvur, evli değilsin sonuçta. Ve kadınsın. Sana iyi davranmak zorundalar.

0|0
    0|0
  • Bence Babana Söyle Eğer Baban da Aynı Fikirdeyse Yakın Akrabalarına Söyle Amca Hala Dayı Vb.

0|0
    0|0
    • Amca hala dayı vb. Tamam akrabalarımız varda ailemin akraba bağları iyi değildir bizde uzağız öyle yakınım yok yani söyleyebilceğim babam ağlarken gördüğünü deli gibi ağlamasana diye tepki verdi ne desem boşdur

• Bir İşe Gir İlk Önce Daha Sonra Bir Eve Çık Sonrası Gelir Zaten.

• Manyak mi bu kadin polise git

1|0
    0|0
  • troll degilsen polise git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Annenle konuşmayı dene. Annedir anlar belki.

0|0
    0|0
    • "Annedir anlar belki" bu laf sıradan anneler içindir kaç defa konutşum benimde duygularım var bak iyi anlaşalım istiyorum diyorum benim dediğimi yapıcaksın o zaman dedi sıradan bir anne değil

• Yanii benim hiç Annem olmadığı için bişey söyleyemiyorum. Kendini topla ilk önce, paranı biriktir. Güzel bir kısmet bul ve evlen derim. ya da paranı biriktir ve kaç ben olsam kaçardım. Bazen Allah bizi öyle şeylerle imtihan ediyo ki dayanamayacak hale geliyoruz, bu yüzden kaçıyoruz. Kaçmak iyidir bazen, kendi kafana göre, özgürlük hissi değişilmez hiç bir şeye. Sadece biraz cesaret yeter sana. Ve biraz para. bir bavul hazıra ve gizlice uzaklarda kiraladığın evde otur. Her ay ödüyosun zaten kiranı. 2 ay peşin ver. 1 ay çevreye alışıp, yeni iş bulman sürse, tamamdır :)

• O kafandaki bin poşetiyle senin dövülmeni izlemek isterdim

0|1
    1|0
  • Allah sabır versin canım ama anne işte ://

1|0
    0|0
    • Amin. Evet insan bir şey yapamıyor ama küçüklükten beri şiddet görmekten bıktım

• Umarım en kısa zaman da kurtulursun:/ yanlış anlama yani ayrı ev falan demek istedim

• Öbür türlüsünü desende yanlış anlaşılcak bir durum yok zaten. Pekde umrumda olmazdı ölmesi

Yükleniyor...