İnsanlara karşı yitirmiş olduğumuz güven tekrar gelir mi?

İnsanlara karşı yitirmiş olduğumuz güven tekrar gelir mi?

1|0
37|34

En İyi Erkek Görüşü

• HaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazen güvenimizi yitirdiğimiz kişiye bile tekrar güveniriz tekrar güvenimizin sarsılacağını bile bile.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Gelir. Çok net.

0|0
    0|0
  • Ağzında bal olan arının bile kıçında diken var
    Sen güveninden bahsediyosun

0|0
    0|0
  • Hangi insanlara? İnsanmı kaldıki. Kendime bile güvenmiyorum yeri geliyor.

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • Biraz zor ya.

0|0
    0|0
  • insan güvenmeden sevemez bro. Ama hiçbirşeyin baki olmadığını, en güvenilir olanların bile bir gün öleceğini bilir, ona göre davranırsa insan, sanırım o zaman sorunlar büyük ölçüde çözülmüş olur kanısındayım.. :)

0|0
    0|0
  • Gelmediğini gördüm. Güven bir kuş misalidir uçup gittiği vakit geri gelmez.

0|0
    0|0
  • Kolay kolay gelmez

0|0
    0|0
  • insanlar birbirlerine güvenilmesi için yaratılmadı insanlar karşı cinsle sevişip üresinler diye yaratıldı kapiş

0|0
    0|0
  • Gelmiyor

0|0
    0|0
  • Sen geldigini dusunursun ama güvenini kirdigin insanin her zaman aklinin bir kosesinde durur

0|0
    0|0
  • Ben herkese güvenirim 😄

0|0
    0|0
  • Çok zor ya , ama şans verilmeli

0|0
    0|0
  • Bazı insanların şerefsizliği yüzünden, melek gibi insanları kötü göremem :Dd

#BeyazMelek

0|0
    0|0
  • Ne hikmetse gelmez diyorum ama geliyor. Böyle biri değilim ama neden oluyor çözemedim.

0|0
    0|0
  • çok zor çünkü ihanet affedilmiyor

0|0
    0|0
  • Asla güvenmem

0|0
    0|0
  • Asla 1 kere kırıldıysa istediğini yapsın bitmiştir

0|0
    0|0
  • insan güveneceği birini çok istiyor ama malesef bulamıyorsun

0|0
    0|0
  • Asla ama asla olmaz o iş

0|0
    0|0
  • benim henüz gelmedi

0|0
    0|0
  • Ihhh zor

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • Gelmez , kendini kandırmada başarılı insanlar var tabi

0|0
    0|0
  • imkansız

0|0
    0|0
  • Gelmez.

0|0
    0|0
  • biraz zor

0|0
    0|0
  • Gelmez.

0|0
    0|0
  • ancak ihanet gelir.

0|0
    0|0
  • gelir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 36

• Gelmez. Ama bu zaman da milletin maskesine göre davranacaksın, salak görünümlü akıllı olacaksın. Gerekirse yeniden şans verdim, güvenimi zamanla oturtabilirim ayağına yatıp onu deneyeceksin ama asla eski güven yerine oturmaz. Çok net

0|0
    0|0
  • Bence gelmemeli ama geliyor bir daha guvenmicem diyoruz ama guveniyoruz ama guven sarsan birine tekrardan guvenmek olmaz olursa aptallik olur kendine saygisizlik olur.

0|0
    0|0
  • Güven zor kazanılan kolay kaybedilen bir duygu,
    Ben kaybettiğim güveni geri kazanamıyorum..
    kişiden kişiye değişir belki bu :)

0|0
    0|0
  • Gelmez güzelim
    Geldiğini hissedersen de yanlış bir şey hissetmişsindir
    O güven değildir 😑

0|0
    0|0
  • Asla gelmez

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • gelmez.

0|0
    0|0
  • Guven geri gelir mi.. Sende
    Bu saatten sonra kimseye guvenmem... Guvenemezsinde zaten kimin ne oldugu belli olmuyor.. Gozu ayri k... ci ayri oynuyor milletin.. Almim saol tokum ☺😉

0|0
    0|0
  • gelmez.
    insanları tanıdıkça hayvanları sevdim

0|0
    0|0
  • Gelmez. Gelmemeli

0|0
    0|0
  • Gelmez güven parayla satın almıyor çünkü güven bir kere olur kaybettiğin zaman geri getirmesi çok zor düşün bir papatyayı kopardın yerine tekrar koydum oldu mu?

0|0
    0|0
  • Çok zor. İnsandan insana değişir ama genel olarak çok uzun ve zor oluyor.

0|0
    0|0
  • Zor çok

0|0
    0|0
  • Soğumadıysak o kişiye karşı belki oda yaptığı hatanın bedeline göre

0|0
    0|0
  • gelir sonra yine yitirirsin

0|0
    0|0
  • Herkesi aynı kefeye koymam,, genellemem

0|0
    0|0
  • Belki

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Yırtınman gerek tekrar gelmesi için

0|0
    0|0
  • gelmez.

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Noooo

0|0
    0|0
  • o insanın hayatımızdaki konumuna bağlı

0|0
    0|0
  • gelmez

0|0
    0|0
  • Geliyormuş gibi gelmiş gibi görünsede , her ineğin altında bir bıza arıyorsun

0|0
    0|0
  • hyr.

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayir iste o olmuyor.