Fetullah Gülen hakkında açık ve net ne düşünüyorsunuz burada ki halkın görüşleri neler acaba?

Fetullah Gülen hakkında açık ve net ne düşünüyorsunuz burada ki halkın görüşleri neler acaba?

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ak partiyle arası iyiyken de sevmezdim şimdide sevmiyorum başta beri onu sevmeyen nefret eden kitledenim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağzı olan bilip, bilmeden konuşuyor işte. Burası dünya. Burası bu kadar işte...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Oldu bitti düşündüğüm şey aynı bu cemaat için. Sonradan düşman kesilenlerden değilim yani. Özellikle Balyoz ve Ergenekon davalarında iyice midemi bulandırmışlardı. O günlerden mırıldanmıştım ; "Adalet herkes için lazım"
    Kula kulluk edenler düşünsün gerisini...

0|1
    0|0
  • tayibin elinde koskoca türkiyenin gücü ve maddi kaynağı var. isterse bakkal rüstemi 5 dakikada vatan haini ilan eder o adama yaptığı gibi
    özet:günah keçisi

1|1
    0|2
  • En başından beri mazlum ayağına yatan bir üçkağatçı oldugunu düşünüyorum hele türkiyedeyken başı hep önde ulan ne adamlar var mk 😂

1|1
    0|1
  • Onun ben... İpsiz sapsız herifin teki.

1|1
    0|0
  • ABD ajanı... İlk kez komünizmle mücadele amaçlı kullanılmıştır. Devlet desteğini her daim arkasına almayı başarmıştır.

0|0
    0|0
  • bence masum o adam

2|0
    1|2
    • Evet o belli tabii ki ama akplilerle kiyaslaninca cok gelmiyor maalesef o anlamda dedim ben

• @gizz34 orası öyle tabi

• Yıllar önce ne düşünüyorduysam aynı

1|0
    0|0
  • Yıllar önce Feto derdik bize kızlarlardı, şimdi kendileri fetö diyor.

1|0
    0|0
  • Kendisini bildiğimden beri tam bir. Neyse.

1|0
    0|0
  • Hiçbişey dusunmuyorum ne boku varsa yesin

1|0
    0|1
  • Bence bir vatan haini ve münafıktır.

1|1
    0|0
  • Çocukluğumdan beri bu münafık kafir diyordum yıllardır düşüncem aynı

1|1
    0|2
Yükleniyor...