Daha fazla kendimi üzmek istemiyorum?

Ya ben biraz duygusalım amcamın cocuklari surekli benimle ugrasiyo biz ne alsak ya aliyolar ya da kirmak istiyolar vermeyincede annesi cocukmusun diyor oysaki cocuklarina adamlığı terbiyeyi gosterse boyle olmaz bende hergun simariklik çekmem ama duyan varmı? anca ben suçluyum. Bana oyle diyince biseyde yapamadim oturdum odama agladim sinirden birsey yapamadim diye. Bisey yapsam hemen kocasina diycek bide kocasiyla ugrasicam oda kavgaya dunden meyilli zaten. Suclu ben. Surekli sinirden ağlıyorum etrafı kırıyım falan istiyorum sinirim gecsin diye biseyde yapamiyom surekli agliyorum ya ailece nefret ediyorum onlardan aile apartmani sozde. Ne yapmaliyim? valla boyle anlatınca imkansız gibi geldi ama neyse...

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• kavga et göster kendini güçleri sana yettiği için böyle davranıyolar biz amcamın çocukları gelince kapımızı kitliyoduk

0|0
    0|0
    • 3ay

Hemen üstümüzde oturuyolar. Bizde eve almıyoruz ama yüzsüzler kovuyoruz gitmiyolar sürekli zile basiyolar zile kagit kistirip gidiyolar zil caliyo onlar gidiyo. Tam agzina vurmalik ama susuyorum... amcam oyle biri degil. Hoyt siz kimin cocugunu dovuyonuz kirarim bacaklarini vs. Evin agasi gibi. Birşey de diyemiyorum babam ondan buyuk ama o ne dese yap diyo. Oluruyimmi dese yap der o derece. Ciddiyim.

• 3ay

Sağol... hayatımdan bıktım kaç kere intihar etmek istedim kac kere yatılı okul istedim... ne yapicam bilmiyorum ya oliyim daha iyi kole gibi davraniyolar bna zaten anca ceren sunu yap ceren bunu yap ceren hic is yapmiyon ben disari cikiyom bebek evde... bune ya. Evlensem 3 yil bebek istemiyicem. Gercekten bu kadar paramiz olmasin ayda bir 3 milyarlik maasimiz olsun ama lutfen sunlardan kurtuluyum artik.

• 3ay

İntihar etmek istiyorum cunku birazcik olsa suclu hissetsinler istiyorum. Bana yasatmadiklari hayat onlara zindan olsun istiyorum. Sonra kucuk kardesim geliyor aklima.''aba nerde? aba?'' Sonra bir aglama sesi... vazgeciyorum. Dayanamıyorum. Bilmiyorum ne yapicagimi...

Yükleniyor...