Kılıçdaroğlu ve Miting?

''Yıldırım-Kılıçdaroğlu görüşmesinde mitingin detayları ele alındı. Atatürk posterinden daha büyük bir poster olmaması, parti bayrağı bulunmaması, konuşma süreleri konuşuldu. CHP lideri posterlerden, konuşma sürelerine kadar protokolle ilgili hassasiyetlerini dile getirdi.''

Kılıçdaroğlu katılmıyordu ama ısrar üzerine katılmayı kabul etti ve şartlarını dile getirdi kılıçdaoğlunu sevmem ama bu istekleri gerçekten çok mantıklı olay parti mitingine dönmüştü ve türk bayrağının yanında 100 tane bayrak sallıyorlardı zaten bu ülkenin bir bayrağı var ama bazılar al yıldızlı bayrak yerine eline her türlü bayrağı aldı siz bu görüş hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence ulu önderimizin poster işide çok mantıklı olmuş..

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• cümle kuramayan bir adamı ne kadar kişi dinleyecek çok merak ediyoırum

1|0
    0|0
    • Reisden önce konuşur ki millet mecburi dinlesin yoksa alan bomboş kalır ya

En İyi Kız Görüşü

• Ahshdh bir de dombra çalınmayacakmış. Vay vay Kemale bak. Zaten orada parti bayrakları Kemal beyefendi gelmese de olmayacaktı. Yenikapida yine mitingler olmuştu fakat parti bayrakları yine yoktu. Lakin kusura bakmasin Erdoğan parti üstü bir şey.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Demokrasi mitingine demokratlar da çağrılsın.

0|0
    0|0
  • chplilere teşekkür borcluyum atatürkün gerçekligini gösterdiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kılıçdaroğlunda bunları düşünecek kapasite yok ya ısrar edende yok sırf milletten tepki aldığı için afedersin g.. korkusundan kararını değiştirdi geliyor mitinge bu halk tarafından yuhalanmadığına şükretsin o chpkk lı şart koşmuşlar hıhh yersen

1|0
    1|1
    • Şimdi burda chp konusu doğruda niye kimse akp öyledir demiyor? Ben mi aldım dağdakini yere indirip el sıkıştım o kadar tepkiye rağmen

• Tavsiyeni kendine sakla

• 😅😅

• Kesinlikle öyle

0|0
    0|0
  • bu adami savunmuyorum ama fazla küçümsüyorlar. hep dogru işler yapmıyor tabiki ama, çok dogru konuşmuş çok doğru söylemiş tebrik ettim.

0|0
    0|0
  • Şartmış keko cidden bu adam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...