Bedenim sapasaglam ama ruhumu kaybettim sizede oluyor mu gorunuyorsunuz ama yoksunuz yalnizsiniz kiminle nasil konusacaginizi bilmiyorsunuz eski halinizden eser yok yardim edemiyorsunuz sohbet etme yeteneginizi kaybettiniz ailenizden uzaktasiniz onlar olmasa da olur bir odanin icinde oylece oturuyorsunuz kimseyle konusmak istemiyorsunuz disari cikmak istemiyorsunuz yazacak kimseniz yok varliginiz yok olmus hissizlesmissiniz kalbiniz acimiyor gulemiyorsunuz sizede oluyor mu? Oluyorsa bunlar neden yani niye boyle biliyorum piskolok degilsiniz ama icinizi dokebilirsiniz belkide tanimadiklarimizla dertlesebiliriz.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Herzaman iyi olmakta çok iyi değil arada hayatın zorluklarını yaşamak gerekir diğer insanları anlayabilmek için. Dibe ulaşmak güzeldir, yukarıya çıkmak dahada güzel.

1|0
    0|0
    • Tabi ki de oyle zorluklarla bas etmek cok guzel ama her an zorluk yasamak cook yorucu cogu kez dibe ulasip dipten yukari ciktim ama artik cikmak icin bir amacim bile yok dipte kaybolmayi seciyorum ve kayboluyorum bildiklerim yok oluyor sanki

En İyi Kız Görüşü

• Hemen herkeste olur bunalımlar arada bir. Herkesin basa cikma sekli farklidir. Ama sunu bilmek lazim ki bu dunyada yolcuyuz geciciyiz hayat kisa. Ben kendimi daha da cok ibadete veririm boyle zamanlarda.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bana da çok olmuştur, depresyondasin

1|0
    0|0
  • seni bu durumdan ne çıkarır bilmiyorum ama ben hayallerime tutundum, sabırla bekliyorum ve kendimi spora verdim

1|0
    0|0
  • derin düşünmemelisin bazen

1|0
    0|0
    • Haklisin ama yapamiyorum takmamayi deniyorum olmuyor dusunecek birseyim bile yok sanki.

• Bak bu daha aciklayici oldu teşekkür ederim :)

• çok kaptırma yarın başka şeyler olur hadi bakalım

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...