Kızlar, ezik kime denir sizce?

Ezik kime denir? arkası olmayan mı eziktir bir insana ezik muamelesi yapar mısınız*

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Kendini asagi gorenlere surekli insanlara yalvaranlara olabilir, bilemedim simdi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Benim arkam yok, benim her zaman yanımda olan, her anımda yanımda olan Allah var. Allah ın gözünde hayırlı bir kulsam bu dünyada ki insanların gözünde ezik gözüksem ne fayda. Herkes kendi önüne baksın. Kimsenin kimseyi yargılama hakkı yoktur. Sakın beni yanlış anlama

1|0
    0|0
  • Kimse ezik değildir gözümde. Herkes eşittir. Kimsenin bir başkasından üstünlüğü yoktur. Kendini başkalarından üstün görenleri de karakter yoksunu buluyorum.

0|0
    0|0
  • Ben bir şeyi isteği halde yapmayan / yapmayan kişilere derim. Genellikle kuzenimin sabrını ölçmek için derim.☺☺☺

0|0
    0|0
  • ezik ben kompleksli, haset, ilgi budalası kişilere derim.

0|0
    0|0
  • Bence kimse kimseyi kendinden assagida gormemeli..

0|0
    0|0
  • Kişiliksiz ve hayatın zorlukları karşısında güçsüz olan kişi. Ama ben demem kimseye ne haddimize

0|0
    0|0
  • Ezik;kendisini ezik görene denir bence..

0|0
    0|0
  • Arkası ne ya ergen lafları

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunu bende biliyorum ama böyle düşünenler var

• 3ay

Ezik diye nitelendirilecek kimse yoktur. başkalarını ezik olarak görmeye çalışanlar aciz insanlardır. Kendilerinde görmekten en korktukları şeyi başkalarında gördüklerinde ezik derler. Bir nevi kompleks. Tabi ki onların öyle görmesi öyle olduğu anlamına gelmez. Böyle düşünen kişileri dikkate alma derim.

• Hayır yapmam

0|0
    0|0
  • Hakkını savunmayip millete yedirene denir

0|0
    0|0
  • Özgüvensiz, tek başına bir şey beceremeyen

0|0
    0|0
  • Nerde ne konusucagını giyincegini yapacagını bilmeyen , salak, beynini kullanmaktan acız olanlara

0|0
    0|0
  • Yapmam haddim değil sende sizde yapmayin

0|0
    0|0
  • başkalarıyla alay edenlere

0|0
    0|0
  • Arkası olmayan ben olurum heralde.

0|0
    0|0
  • Ezik diyerek insanları ezen insanların karakteri eziktir

0|0
    0|0
  • Ezik kelimesini kullanıp insanları aşşağılayana yakışacak bir tabirdir.

0|0
    0|0
  • Bence iradesiz, karaktersiz iki yüzlü insanlar ezik

0|0
    0|0
  • Insanlara laf atip aslinda o ettigi laflarin kendisi olmasina ben eziklik diyorum

0|0
    0|0
  • Ezik olana

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...