Nasıl ortam yapılır? Nasıl sevgili bulunur?

Ben 21 yaşında üniversite son sınıf öğrencisiyim. Bu zamana kadar gayet mütevazi bir yaşamım oldu. Ve ben sürekli yaşayamadıklarımdan pişman olmaktan, dışarı çıktığımda yaşıtlarım ve benim aramda uçurumlar olmasından sıkıldım. Ben çok asosyaldim üniversiteye kadar ama yine aynen böyle bir değişim kararı alarak üniversitede kendime sıkı dostlar edinerek atlattım asosyallik durumunu ama bölümümden dolayı ve benim çevrem olmamasından dolayı erkek arkadaşım olmadı hiç normal samimi olduğum bir tane dost gibi erkek arkadaşım olmasını isterdim mesela (sevgili değil gerçek dost manasında)

Benim ağabeyim yok, erkek kardeşim yok, babam yok sanırım dışarıdan birini bulmak ona sığınmak istiyorum içimde bilmiyorum..

Uzatmak istemiyorum ve bu son üniversite yılımda bir tane sevgilim olmasını istiyorum yoksa hep içimde kalacak ama sevgili olmak için olmak da bana uymaz..

Böyle sordum basit düşüneceksiniz ama değil arkadaşlar ben ilkim özel olsun istiyorum ve bir tane üniversite aşkım olsun :'( Bu sene son şansım ve git açıl ilk adımı sen at demeyin onu da yapamam :(

Bu istek istek olarak mı kalacak yoksa gerçekleşir mi bir gün :/

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• çirkinmiisn ki hiç teklif almadın; yoksa üniversite gibi bir ortam da imkansız.
    Hayırlısı de geç boşver kısmet

0|0
    0|0
    • 3ay

Teklif aldım da istemedim

En İyi Kız Görüşü

• Ya illa üniversiteden olması şart değil bnce illaki karşına seviceğin birisi çıkar doğru birisiyle olmaya dikkat ama sen iyi biriysen karşındakinin de oyle olmasini istersin zaten kalbini dinle yani karsina birisi cikarsa ilk bir tani mesela birisi olursa yoksa cok uzulursun diyim sonra..

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben çok tecrübesizim sırf sevgili de değil safımdır :/ Çok kazım yerim gibime geliyor ama onu da yaşamak lazım ot gibi yaşa yaşa nereye kadar diyorum 😀😂

• 3ay

Bu uzun yorum için teşekkür ediyorum öncelikle :)

Gerçekten çok haklısın dediklerin aklımda olacak kesinlikle buna benzer yaşadığım olaylarda kendim yaşamadan aldığım tavsiyeleri uygulayamadım hiçbir zaman inşallah Allah karşıma düzgün birini çıkarır :/

İnşallah senin karşına da düzgün biri çıkar da sorun yaşamayız. Karekter yoksunu o kadar insan var ki erkeklerde de öyle

• 3ay

Aynen canim benim bnde cok tesekkur ederim iyi geceler ☺

Erkekler Ne Diyor 17

• Güzel ve biraz dışa dönüksen sorun olmamalı senin için bu durum.

0|0
    0|0
  • Bu kadar yazarsan zor bulun... çok komisyon evde kalirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Anlamadım 😂

• 3ay

Soruma baksana bir

• bugüne kadar yediğin en büyük darbe neydi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Babam..

• 3ay

Benim kafadaysan anlarsın :) Buradan da aynı şekilde kimseyle konuşmak istemiyorum :/

ama belki bir gün mesaj atarım dertleşmek istersem o zaman yerinde olursan konuşuruz

• 3ay

daima burdayım ne zaman istersen beklerim :)

• Dayıcım herşey Kısmet. Ama sanala takılma

0|0
    0|0
  • Uzulme ya bulursun birini merak etme keske banada senin gibi duzgun hic erkek arkadasi olmamis birisi denk gelse

0|0
    0|0
  • 2. sınıftan 2 sene sonramı görüp üzüldüm gece gece üzdün be gizli

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun ;)

0|0
    0|0
  • Ararsan bulamazsın net

0|0
    0|0
  • Gerceklesir

0|0
    0|0
  • Baban neden yok?

0|0
    0|0
  • Git bir erkek bul takil onla en iisi

0|0
    0|0
  • Ya bende çok yanlizim sevgilim hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Bu şehirden şehire değişir be senin takılmana bağlı

0|0
    0|0
    • 3ay

İstanbul'da bile yoksa sen düşün 😂

• 3ay

Erkeklerin fazla olmadığı bir bölüm gerçi fazla da olsa ben yine aynı olurdum biliyorum :/

• 3ay

Alışmalık bir durum hemşirelik mi mimarlık mı ne😂

• 2023 e kadar bekle o zaman olur.

0|0
    0|0
  • bir çocuğa kafayı tak gerisi gelir

0|0
    0|0
    • 3ay

Taktım ama benden iş çıkmayınca sevgili buldu

• İyi dost sırdaş olurum ama sevgili olamam 😊

0|0