Erkeklerin tesettürü mü daha zordur kızların mı?

Erkeğin tesettürü mü daha zordur? ( yani açık bir kız görünce bakmamak kendine hakim olmak)
yoksa kadınların tesettürü mü? ( güneşin altında uzun kollularla dolaşmak zorunda kalmak sürekli saçın kapalı olması vs)

0|0
14|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• TÜrban olmuş fenteziğğğ sen nediyon bacım ne ahlak kaldı ne namus kategorilere türbanlı diye sekme eklendi biliyonnu sen? inanmazsan kendin bak. arabası bozulan türbanlı yaz çıkar :D beurette tour. !

0|1
    0|0
  • Küçükken babama sormuştum günah işlemek mi daha kolay, sevap işlemek mi diye... Babam da demişti ki, " İkisi de çok kolay; yolun ortasına sebepsizce bir taş atmak da günah, o taşı ordan alıp kenara bırakmak da sevaptır."

0|0
    0|0
  • erkeklerin tesettürü daha zordur pipilerine sahip cıkamazlar onun bunu kıcına flan bakarlar

0|0
    0|0
  • Kadınların

0|0
    0|0
  • erkeklerin ki diye düşünüyorum ama tartışılır tabi bu konu

0|0
    0|0
  • Erkeğinki daha zordur

0|0
    0|0
  • Kadının ki daha kolay aslında bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Erkeklerin tesetturu daha zordur bence. Cunku bir kadın tam anlamiyla tesetture girdiginde artik gunaha girmez bu konuda. Tesetturlu gezdigi surece. Ama disarda sadece tesetturlu kizlar yok. Erkeklerin kendine hakim olup bakmamasi lazim. Bu yuzden erkeklerin tesetyuru daha zor

0|0
    1|0
  • Kadinin tabikide :)

0|0
    0|0
  • Erkeğin tesettürü daha zordur çünkü onlarin iradeleri bizden cok daha zayıf (bence)

0|0
    0|0
  • Kadının bence

0|0
    0|0
  • Bence erkeklerin daha zordur.

0|0
    0|0
  • Tabiki kizlarinki zor o sicakta tesetturle gezmek kolay mi

0|0
    0|0
  • Erkek bence