Suriyeliler niye tankların önüne yatmadı, çatılarda helikopter avına çıkmadı?

Suriye halk neden suriyede tankların önüne yatmayip Türkiye'ye kaçtı? Kadın erkek coluk cocuk bir olup bizim gibi karşı koymadı?

0|0
13|15

En İyi Kız Görüşü

• Suriyede cok yatmislar tanklarin altina bir sure sonra zevk vermiyormus baska tatlar ariyorlarmis tatmin olmak icin daha buyuk zevkler... oyle duydum

0|1
    2|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk yapmakla meşguldürler belki de.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Türk halkı vatanının ne zorluklarla kazanıldığını biliyor. Türk erkeği kadınıma leke sürülmesin diyor. Türk halkı vatanı, namusu şerefi uğruna ölümü göze alacak kadar cesaretli...

0|1
    1|0
  • Mikrofonda Erdoğan için ölüme gideriz dediler naber asdfsf

0|1
    1|0
  • Tankların önüne kimse yatmasın zaten

0|3
    0|0
  • Çünkü onların ülkesinde burdakinden daha kötü eziyetli bir ortam var burda kaç milyon insan var Suriye de küçücük bebeği öldürüyorlar ve bunu yapan da başındaki adam bizimki dış devletler kendimizi koruyabiliuoruz

0|1
    0|0
  • Bizim buradakiler türk erkekleri savaşa gitsin de karıları bize kalsın diyo lan niye yatsınlar tankın önüne

0|1
    0|0
  • Bunu onlar da sormaya başlamışlardır 😀

0|1
    0|0
  • Demek o direnç yokmuş...

0|1
    0|0
  • Sence neden yapmadılar ?

0|1
    0|0
  • Başlarındaki lider halkını öldürüyordu çünkü, ve burdaki gibi girişimle kalmadılar resmen sarbeydi ABD askerleri frlan girdi yani ülkeye, her gün annene bacına eşine kızına tecavüz edilme riski var, yiyecek tek lokma ekmekleri yok, ve burdaki gibi tek gün değil dile kolay 5 yıldır savaş var ne yapsaydı evde annene tecavüz etsinler olsun ben sokakta elimde taşla makinalı tüfeklere, tanklara karşı çıkacağım mı desin. Bu ülke bana da yeter Suriyeli kardeşime de lütfen biraz düşünerek konuşalım

0|0
    0|0
  • Aga adamlar kendi ülkesini kurtaramadı kaçtı bizi ni kurtarıcak;d

0|1
    0|0
  • Yaniliyorsun kisıklı meydanında, ilk gece sarachane de dışarı çıkan halkı konuşturmaya çıkardılar ve içinden ucu suriyeli ikisi cecenistan liydi yaralıları hastaneye yetistirenlerin arasında yer almislar. Hepsi çıkmamış olabilir ama genelleme hoş olmuyor

0|1
    0|0
    • Yanılan sensin. soru neden suriyede bunu yapmadıkları 😏

• Yanlış analiz.

• Benim gorusumdu tesekkurler

• Ortadoğu projesine yardımcı piyon olmak istemiyorlar demek ki. Kafa çalışıyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• o gece ve sonraki birkaç gün Suriyeliler evlerinden çıkmadı nedense..
    neden karşı koysunlar kaos en çok onların işine gelir:)

0|1
    0|0
  • Yahu savaşacak olsa kendi vatanı için savaşır, birde acıyanlar var. Onlardan bir cacık olmaz sal gitsin avrupaya çerez gibi avlasınlar bize ne.

0|1
    0|0
  • İkinci sınıf bir millet çünkü.
    İngilizlerin sözlerine inanip, çölün ortasında savaşan dedene su vermediler onlar. Ne bekliyordun.

0|1
    0|0
  • Çünkü kendi ülkeleri değil en fazla başka bir ülkeye giderler ama bizim gidecek ülkemiz yok!

0|1
    0|0
  • Yahu abi düşüncelerini söylesen bile adın cıkıyor vatan haini birşey diyecem olmayacak şimdi boşver ben karısmıyorum artık. Yakın zamanda Ukraynada yaşayacağım ALLAHA şükürde şu dalgalardan kurtulcam.

0|1
    0|0
  • Adamlarda savaş bilinci olsa kendi ülkelerinden kaçmazlardı..

0|1
    0|0
  • Onlar TÜRK değil

0|1
    0|0
  • arap korkaklığı.

0|1
    0|0
  • Adam kendi vatanı için yatmamış tanka senin vatanın için mi yatacak?

0|1
    0|0
  • Yemedi çünkü, yeseydi burda olmazlardı.

0|1
    0|0
  • adam olsalar kendi ülkelerinde yaparlardı zaten

0|1
    0|0
  • herkes oyun oynar mı?

0|1
    0|0
  • Bizim halk savaştı çünkü askerlerin %97 si ve polislerimizin de hemen hemen aynı oranı halkın yanındaydı ve içimizdeki düşman çok az kişiydi ayrıca Suriyede ki gibi 7/24 havadan bomba atmadılar. Suriyelilerde silah olmadığı halde mücahitler Rusya da dahil olmak üzre Daeş ve Işıd le savaştı ve halen savaşıyorlar. Bizim insanımızla kıyasladım çünkü arada orantısız bir düşman boyutu var ki halkımız da Suriyeliler gibi yalnız da kalmadı. Tabii ki aksi durumda Türk insanı ile hiçbir ülke insanı kıyaslanamaz. Buraya gelen Suriyelileri yorumlarsak. Bu ülke de büyük çapta savaş çıksın en az o Suriyeliler kadar korkak ve inançsız göç veririz.

1|1
    0|0
  • Siz sanki ciktiniz ya :D Burada tiyatrooo diye bagariyodunuz

2|1
    0|0
    • Hadi o konulara girelim. Ben cumhurbaşkanının yaveri albay olsam öldürmek için bir sürü fırsata sahip olurum. sen olmaz misin?

• O topçu kışlası açıklaması yaa hatlar karıştı 😂😂

• Hüzün :(

Yükleniyor...