Bir şarkıcıya şarkı sözü göndereceğim ama?

Bir şarkıcı ile temas halindeyim. İnternet üzerinden. Ona şarkı sözü göndereceğim o da gönder dedi. O sana mı cevap verdi demeyin gerçek hesabı mavi tik var. Neyse arkadaşlar bu kişi biz istemezsek bu şarkı sözünü kullanamaz değil mi? Yani kayıt göndereceğim başka birinin kendi sözünü seslendirdiği ses kaydı. O kişi vefat etti ve sözün sahibi de biz oluyoruz bu durumda. O kişi kullanmaz değil mi ya yani aslında istiyoruz şarkının çıkmasını ama. Bu arada şarkıcıyı söyleyemem.

Güncellemeler:
Abi yardım edin ya adam çok ünlü biri Türkiye de ama aklımda sorular var yok mu bilgili biri
Güncel

0|0
21

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Notere gidip o sözlerin sana ait olduğunu tasdikle. Tasdikledikten sonra şarkı sözlerinin telif hakkı sana geçer. Yani çalmaya falan kalkarsa Telif Hakkından tazminat davası açıp paranın a*ına koyarsın. Kıssadan hisse mutlaka sözlerin telif hakkını üzerine al, sonra ağlama! Milyonlarca dinlenebilecek bir şarkının bilinmeyen söz yazarı olmak hiçbir insanın istemediği bir şey...

0|0
    0|0
    • Ya çok teşekkür ederim. Yani ben kaydı dinlediğimde Ahmet Kaya'nın bilmediğim bir şarkısı mı dedim o kadar çok etkilendim. Düşünün bir ünlüye yazdım ve o da yazdığımdan etkilenmiş olmalı ki geri dönüş yaptı. Yani şimdi ki şarkılarla kıyaslanamayacak şekilde harika sözleri var.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sözlerin telif hakkını almış olmanız gerek yoksa sözleri alır kendim yazdım diye söyler

0|0
    0|0
  • O kişinin kalitesine bagli

0|0
    0|0
Yükleniyor...