Millettt bir akıl verin?

Babam öldü annem yeniden evleniyor evlendiği adam bizi istememiş annemde tamam demiş kardeşim 13 yaşında benim ise isim yok annem geçen gün bir sürü laf saydı bize inin sirtimdan diye biz şimdi ne yapcaz insan bir adam için çocuklarını atarmi adam bizi niye istemiyo?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumu düzeltmek için elinden gelen bişi varsa yap birde kendini hazırla gerçek hayata

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anne deme ona. Sakın deme. Kendin bir kafede falan iş bulmaya çalış. Bir şekilde kardeşinle yaşamanın ilk adımını at. Sakın düğüjlerine falan gitme. Kardeşinide al çek git birdaha yüzünüzü gösterme ona. Biliyorum çok zor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• adam kelimesini ADAM olanlara kullan

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah rahmet eylesin Çok üzüldüm. isterdim ki Annen çalışsın çocuklarına baksın evlenmesin mutlu olun ama etrafta o kadar şerefsiz var ki 2 Tane Kızı olan Bayanı alıp çocuklarını sokağa atacak kadar vicdansız şerefsizler var. dua ediyorum İzmir de olun. Eğer o domuzu bulmazsam erkeğim diye gezmem. Kadıfekale Basmane Tenekeli Kuruçat Tepecik Biz burdaki dostlarımızla böyle şerefsizlere en ağır cezaları vermekten bıktık artık ama Haksızlıkla ölünceye kadar savaşacağız..

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah kolaylık versin. Boşver muhattap olma. İş bulmaya bak ve kardeşini de bakabilirsin zaten. O kadında naparsa yapsın.

0|0
    0|0
  • Ya o nasıl anne ya bırak kardeşim is bul sen kardeşine bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...