Ailem baskı uyguluyor?

Arkadaşlar ailem beni çok sıkıyor su an çalışıyorum okuldan aldılar beni okula vermiyorlar sevgilim olduğunu öğrenmişti arkadaşımdan ve onlara inanıyorlar napicam bilmiyorum sürekli takipteler dayak atıyorlar sinirlendiklerinde küfür ediyorlar geçmişteki kötü sorunlarımi yüzüme vuruyorlar psikolojimi bozmaya çalışıyorlar okuyamiyorum daha kötü ne olabilir? çalıştığım parayla uzaklaşmak istiyorum. yardim edin dayanamıyorum sönüm ölüm olucak bu gidişle

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Haklilar sevgili yapma sende az bile yapyiorlar

0|0
    0|0
    • İnsanları az anlasan

• Köy mu? Saygısız bilmeden yargilama

• Tamam pardon biraz aggresiv cikistim moralim biraz bozukta. Kusura bakma

En İyi Kız Görüşü

• Zor bir durum canım benim
    Konuşarak, kendini dinletmeyi bilerek çözülemeyecek çok az şey var
    Lakin dinlemiyorlarsa
    Yapman gereken sabretmek ve dediklerini kulak arkası etmek
    Dedikleri ve yaptıkları şeylerin psikolojini etkilemesine izin verme kısacası bittim ben diyerek kendini salma güzelim
    Yaptığın ve yapacağın şeylerle onların güvenini kazan ve öyle olmasa bile herşey yolundaymış gibi davran bu onlarında böyle düşünmesine sebep olabilir ve sana yaptıkları kötü davranışları yapmayı azaltarak bırakabilirler sana herşeyi unut demiyorum bunlar unutulacak şeyler değil fakat güçlü ol ve gerektiğinde yaptıkları hataları onlara göster.
    Bir bankada hesap açarak kazancından belirli bir miktarı her ay oraya koyarak, yatırım yap.
    Kaçmayı felan düşünme bence bu yanlış bir düşünce, kısa bir zamanda düzelmez belki ama zamanla bazı şeyler yola girecek buna inan.
    Okul konusunda onları ikna et
    Güvence sağla yaptıklarının yanlış olduğunu düşünmelerini sağla ama bunu yaparkende ısrarcı olma, ısrar kötüdür
    mantıklı yolu göster ve her hayır dediklerinde umutsuzluğa kapılma eğer gerçekten olmayacak gibiyse biraz zaman geçtikten sonra kaydını açığa aldırırsın ya da tercihlerinde açık bölümleri seçersin sadece sınavlarına girersin böylece pek rahatsız olmazlar sende mezun olursun en azından diploman olur.
    Karamsar olma
    Kafanı dağıtmak için kitap oku film izle ya da müzik dinle ve Eğer inancın varsa ibadet et.
    güvendiğin insanlarla vakit geçir ve şu sıralar sevgili meselesini unut.
    Dilerim mutlu olursun, seni tanımıyorum fakat sana inanıyorum.
    Sadece güçlü ol

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim çok iyi geldin bende aileden sevgi görmediğim için çok baskı gördüğüm için dışarıya atıyorum başkalarında arıyorum sevgiyi aslında sadece bu olaydan kaynaklida değil kucuklugumfen beri ilgi göstermez sevmezler beni

• Iyi hissettiğine sevindim
      Fakat bazıları başka sever içinde tutar, belli etmez ama bu seni sevmedikleri anlamına gelmez
      Şöyle düşün yaş olarak pek bilmiyorum fakat yaşadıkları dönemlerden ya da ailesinden böyle görmüş olup ta böyle davranıyor olabilirler
      Şahsen ben babamdan şikayetçiydim sevmez diye fakat ailesini yaşadığı sürgün hayatı annemden dinleyince ne kadar salakmışım dedim.
      Sevgiyi başkalarında araman normal ama bakmakla görmek arasındaki farkı biliyor musun?
      Bakarsın ama göremezsin ya da şöyle izah edeyim
      Bir söz duydum sanırım bir replik
      'Yakında sandıkların aslında uzaktadırlar '
      Neden tam tersi olmasın?
      ' uzakta sandıkların aslında yakındadırlar'
      Olabilir değil mi?
      Bence gideri var
      Bakmakla yetinme görmeye çalış
      Yakınında seni seven biri mutlaka vardır :]

Erkekler Ne Diyor 3

• Intihar edeceksen iple as kendini acisiz olur

0|0
    0|0
    • Başka çözümü? Paramı alıp kendim ayaklarimin üzerinde durmak istiyorum

• Nerde bulabilirim

• Valla onu ben bilemem yakin cevrenden arastr istersen

• Yapma bunlari. Sadece degistigini goster. Ayklarinin ustunde durmak oyle kolay degil.

0|0
    0|0
    • Burda durmakta onun kadar zor emin ol

• Çok sağol çok yardımcı oldun:) , heveslndirdin

• Ne mutlu bana, rica ederim

• yaşın kaç ilk önce?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...