Hem emekli hem çalışan insanlara sizlerde kızıyomusunuz?

Sahsen ben böyle davranan insanlara kırgınım tamam maddı durumu ıyı olmayabılir ya da cocuklarının gelecegı ıcın calışıyo olabılır ama onlarınkı aıle onlarınkı çocukta bızler degılmıyız hepımız gencız ve bısuru dısardaiş arayan arkadsım var yani zaten emeklilik var bırakında sıgortalı işten biz faydalanalım gelecek için bir adımımız olsun illede calışcaksanızda ne bilim ticaretle farklı bişeyle ugrasın ama özellikle fabrıkaları bırakında gelicek nesılde bıseyler ögrensın kazansın yani

• Ewet sigortalı büyük yerlerde çalışmasınlar
    20% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
  • Hayır kendı tercıhlerı çalısmalılar
    40% (2)50% (1)43% (3)Oy Ver
  • Ewet gençlerin yolunu acıp hiç çalışmasınlar
    20% (1)50% (1)29% (2)Oy Ver
  • Hayır herkes kendı yoluna baksın kazanabıldıklerı kadar kazansınlar
    20% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır.
    Adam emekli oluyo 1500 tl maaş alıyor ev geçindirmek zor babamdan biliyorum memur emeklisi mecbur çalışmaya devam...
    Onun ne suçu var.

0|0
    0|0
    • Bnim babamdada sartlar farklı degıl aldıgı emeklı maası bellı bn onlara suclusunuz demıyorum gecım kolay degıl ewet ama örnek verıorum baban vergı daıresınde memur ve halen orda calısıo ama senın gbı benım gıbı bısuru arkadasımız yasıtlarımız guvenılır sıgortalı vs iş arıyo ve buda bızım gelecegımız demk calıssın tabıkı ama kendıne göre baska küçük işlerde onu yormucak genclere zarar vermıcek

• Bu ülkede 8 milyon emekli var. Hadi 6 olsun bunları hepsi 1500 tl geçinmeye kalksın her evde 4cocuk desen bunu okulu özel ihtiyacı maaş yine yetmiyor sorun memur emeklisin de değil. Hepsi çok mu meraklı çalışmaya adam 60 yaşında halaa çalışıyor. Emekli maaşıyla ev anlamıyorsun zaten bu güne krediyle falan geliyor. Emekli maaşı da krediye gidiyor. Bu adam bu yaşında ev sahibi olamıyorsa bu adam ne yapsın çürük inşaat ne kadar ayakta kalır. Okumuş işsiz çok neden bu yüzden ...

• Bundan önce hükümete bu soruyu sorman gerek. Gerekli olan herşey düzgün olsa zaten emekli insan çalışmak zorunda kalmazdı

0|0
    0|0
    • Öyle bişeyy olamıcagı için hükümet ortada adamlar asgerı ucretı bın 300 yaptı hersey ıkı katına bıbucuk katına cıktı emeklıyı 2bucuk yapsa artık ekmegıde 2 tl ye alırız heralde demk istedıgım buyuk yerlerden cekilsınler bnce bısuru sıgortasz adam dolu

• Benim babam normal tekstil firmasında makastar. Devlet kurumlarından emekli olanlar ayrılabilirler.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...