Yorgun argın eve geldiğinizde evin tamamının misafirlerle dolu olduğunu görünce ne hissediyorsunuz?

İmdb: 9.8 / Dram Konu: Yorgunken eve geldiğinde evin dolu olduğunu görmek

Güncellemeler:
👍 👎
👎👍

3|1
163|69

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde misafire hürmet 10üzerinden11dir. Misafir varken evde son hiz hizmet edilir yanlarindan ayrilinmaz su istemeden su getirilir. Disari cikmak odaya cekilmek asla olmaz. Kimse yorgun dinlensin demez yani

3|2
    0|1
    • Al benden de o kadar. Yemek, çay, tatlı, meyve, bilmem nesi nesi. Asla yanından kalkamazsın ve onlar gidene kadar uyuyamazsın. Biz de öyle. Ama keşke öyle olmasaydı 😂

• @Fight4FreedomOrDie bence boyle oldugu daha iyi, bir suru arkadasim keske bizimkilerde boyle olsa diyodu cok serbest rahat yetisince buyuge saygi unutuluyo ☺

Kızlar Ne Diyor 162

• Öyle bir şey yaşamadim.

3|2
    0|0
  • yüzümde sahte gülümseme ama içim tam aksi durumda :/

3|2
    0|0
  • Misafirden hicbir zaman hazettmemisimdir zaten.

1|2
    0|0
  • omg kendi evim ev arkadaşım arkadaşlarını getirmez ise öyle bir şey göremem jkdfs getirsede sıkıntı olmaz jkdsf

0|1
    0|0
  • Misafirler habersiz gelmez. Ama bigun aksam dokuzda eve geldim esim eve arkadaslarini davet etmis. Bana iki kisi demisti ama kapiya bir geldim ayakkabimi koyacak yer yok :)) sessizce geri dönüp arabaya binip sirkete gittim esimi arayip mesai var dedim

0|2
    0|0
  • biz izmirdeyiz burada öyle akrabamız var ama konuşmuyoruz gelme gitme yok misafir olarak bir ananemler gelir onları da misafirlikten saymıyorum ben uyuyom ya der giderim hatta onlar beni uyandırır :D :D

0|1
    0|0
  • valla yapacak bisey yok. gidip misafirlere hosgeldiniz derim, yanlarinda 15-20 dk otururum. sonra kalkip odama gider uyumaya calisirim. sonucta defolup gidin diycek halim yok. otursunlar, keyiflerine baksinlar

0|1
    0|0
  • Kendi evime gidiyorum boyle bir avantajim var :)

0|1
    0|0
  • Ağlıyorum 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Hiç. Hoşgeldiniz der odama geçerim.

0|1
    0|0
  • Odama cekiliyorum

1|1
    0|0
  • Deli oluyorum sinirlerim alt üst oluyor

0|1
    0|0
  • Müsade ister gider yatarım.
    Hiç kimse için uykumu kaçırmam.
    Gitti mi gelmiyor çünkü meret

1|1
    0|1
  • Kovarım :p

0|1
    0|0
  • Arka kapıdan eve girip odamdan çıkmıyorum onlar gidene kadar. bir an inip hepsini kovasına geliyor ama olmuyor ayıp işte.

0|1
    0|0
  • kapının önüne ayakkabı sıralandığını görünce içeri girmeden geldiğim yoldan geri dönüyorum

0|1
    0|0
  • Valla bizim ev o kadar dolu oluyor ki bazen Evde anneni bulamıyorum 😃

0|1
    0|0
  • Zaten kapı önünde ayakkabıları görürüm. Eve girmem biraz daha dışarıda dolanır ya da otururum. Hiç olmadı apartmanda otururum.

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey yine yatarım ben sorun değell yanee

0|1
    0|0
  • Evin icinin her tarafina kusulmuş gibi😂😂

0|1
    0|0
  • Kendimi aşağıya atasım geliyor.
    İmdb:9.9
    Tür:Korku ve Gerilim bence

0|1
    0|0
  • bir yılgınlık geliyor

0|1
    0|0
  • odama girer çıkmam

0|1
    0|0
  • Selam verip odama kapanırım

0|1
    0|0
  • üzücü olay tabı * yapıcak bısey yok gelene gıt dıyemessın cok yorgusam musade ıster yatarım acıcksı yaptgmda oldu kımse kusra bakmasın dedım bakarlarsada onlaarın kusuru

0|1
    0|0
  • misafir rızkıyla gelir olabilir gelebilir sıkıntı olmaz hani keşke hepimizin evleri eskisi gibi misafirlerle dolup taşsa nerde herkes yapayalnız oturuyor artık kimse kimseyi istemiyor yalnız ölüyor millet..

0|1
    0|0
  • İlgilenmem odaya gider çıkmam

0|1
    0|0
  • Misafir severim be

0|1
    0|0
  • çıldırıyorum varya

0|1
    0|0
  • Mutlu olurum ama sevdiğim insanlar olursa tabiki. Yüzümde manasız bir sırıtışla hoşgeldiniiiiiiiz diye içeri girdiğim de çok yapay oluyor

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    132

Erkekler Ne Diyor 68

• açıkçası pek insan ilişkileri açısından iyi sayılmaz o yüzden çok tanıdık biri gelirse tabiki hoşgeldin derim ya da yakın akraba olunca onun dışında ortalıktan sıvışırız :))) biraz da o günkü ruh haline bağlı moral yerindeyse sıkıntı yok ama değilse hiç oralı olmam isterse reis-i cumhur gelsin :D

0|1
    0|0
  • Dış kapıyı açınca kapının eşiğine sığamamış olan bir sürü terlik görüyorum, biraz heyecan yapıyorum o an çünkü odama geçmem için misafirlerin odasından geçmem gerekiyor
    Sonra kapıyı çalıyorum evde çocuk varsa açıyor sonra o misafirlerin arasından annemin sesi duyuluyor oğlummm sen mi geldin? tabi çıt çıkmıyor diğerlerinden
    bende detone olmuş bir sesle eeevvvett anne ben geldim diyorum
    mutfakta kısır var ellerini yıka otur da ye onu diyor ve eve gelen diğer çocuklar toplanıyor yanıma hepsini öpüyorum seviyorum
    misafirlere yapılmış peynirli, kıymalı pohaça ve kısırı yedikten sonra
    odama geçmeye hazırlıyorum kendimi
    heyecanım yükseliyor ve cesaretimi toplayarak kuğullaşmış bir yürüyüşle misafir odasına dalıyorum ve yüksek bir sesle hoşgeldiniz diyorum
    onlarda hoşbulduk sende hoşgeldin falan diyorlar ben cevap vermiyorum tabi kuğul gözükecem ya
    ondan sonra odama geçiyorum hızlı adımlarla

0|1
    0|0
  • Ev benim olduğundan kovarım. Hiç umrumda değil. İki yıldır yönetici bile kapıyı çalıyor ben dışarı çıkıyorum evime kimse giremez ben izin vermeden.

1|1
    0|0
  • Yazlikta cok oluyordu bizim. Sabah cekirdek ailemi birakip cikiyorum denize, aksam geldigimde bir bakiyorum sofrada 12 tabak, yetmemis cocuklara da ayri kucuk bir masa, bazilari yerlerde falan. Cocuklar yemek yerken ortaligin icine zicmis etmis. Bir tabak (o da bulabilirsem) alip bir kosede ezik ezik yemegimi yiyip, hizlica kendimi disari atiyorum hemen.

0|1
    0|0
  • Aman tanrım diyorum

0|1
    0|0
  • Bizim misafirlerimiz uzun süre oturanlardan olmuyor. Yemek, çay falan sonra giderler. Yarım saat veya 1 saat falan sürüyor ortalama. Hoşgeldiniz derim ve diğer odaya geçerim. Tanıyorsam yanlarında otururum ayıp olmasın diye. Sevmediğim türden insan ise misal kedimi görünce ''anaa kedi mi var evde'' gibi aptallara hoşgeldiniz de demiyorum.

0|1
    0|0
  • Misafir, kalabalık ortam severim. Bir enerji gelir.

0|1
    0|0
  • Hoop telefon çaktırmadan kulağa götürülür
    - He evet noldu lastikmi patladı hemen geliyorum denir ve çıkılır

0|1
    0|0
  • lisenin son günlerinde içip içip eve geç geldim. nasılsa uyuyorlar düşüncesiyle anahtarımı çıkartıp kapıyı açtığımda ev ağzına kadar akraba doluydu. trajıkomik olan ise %80i hacı'dan oluşan bir topluluk. derin bir nefes alıp tek nefesle bütün ellerin tavaf ettim ve odama gittim. biraz oksijen eksikliğinden başım dönmüştü.

0|1
    0|0
  • Yere yatıp ölü taklidi yaparım.

1|1
    0|0
  • Moralim bozuluyor ya 😑

0|1
    0|0
  • Dırek odama gıdıom kanks

0|1
    0|0
  • bu misafirlerin isi gucu yok sanirim diye homurdaniyorum ;)

0|1
    0|0
  • Hemen pcmi kontrol ederim cocuk var mı diye varsa onu evin tenha odasina ceker agzini burnunu dagtr yollarim

0|2
    0|0
  • Tam tersine spordan gelince fit oluyorum :) Misafirler bana gelmediği için sorun yok...

0|1
    0|0
  • Tek yaşıyorum

1|1
    0|0
  • Beni görmedilerse hemen yukarı çatıya çıkıp yıldızları ve trafiği izleyerek bir sigara yakıp gitmelerini bekliyorum.

0|1
    0|0
  • Aha da tam bu

0|1
    0|0
  • Yalnız yaşadığım için böyle bir sorunla karşılaşmıyorum

0|1
    0|0
  • Merhaba diyip odama giderim

0|1
    0|0
  • Evin bir köşesine geçer ayakta uyuyormuş taklidi yaparım sonrasında anlayan yol alır

0|1
    0|0
  • odaya kaçıyorum 🏃

0|1
    0|0
  • Odama atıyorum kendimi kimseyi umursamam

0|1
    0|0
  • mantık sistemim kilitleniyo :D

0|1
    0|0
  • hiçbişey