Nefes dahi alacak isteğim yok. Her şey yavaş yavaş anlamını yitirdi. Acılarımı benimseyemiyorum. Yardım eder misin?

Merhaba. Son günlerde yaşadigim karmaşık ilişkiler, karmaşık kitaplar, kısıtlayıcı normlar, ekonomik sorunlar, iğrenç ötesi dış görünüşüm her anlamda beni ümitsizliğe iter oldu. Ben aşırı sisko çirkin ötesi 20 yaslarinda bir psikoloji öğrencisiyim. 11 12 yaşlarından beri hep bir sorgulama neticesinde deist bir kimliğe sahip oldum.. Diyarbakirin küçük bir ilcesinde yaşadigim icin bugüne kadar tek dostlarım kitaplar ve kuzenlerim olmuştu. Universite de bir suru arkadas edindim. Aşırı sevildigimi düşünürdüm hep! Değilmiş ya... benim bittiğim an arkadaş ortamında yillarca sevdiğim bir çocuğu anlatmakla başladı. Çocuk kuzenimdi... Kardeşim diye hitap ettiğim genç arkadaşım benden habersiz tüm duygularimi mubalagali bir şekilde kendisine anlatmış ardından uzun bir sure iliski yaşamışlar. Üzüldüm ama kaldırabilirim dedim... Yahu o sırada ben de habersiz, çocukla konuşmaya, sinemaya gitmek için saçma sapan hareketler sergiliyordum. Ben olanları 4 5 ay sonra kuzenimin eski ev arkadasindan ogrendim. Kuzenime her şeyin doğrusunu anlatip rezilliğimi az da olsa azaltmaya çalıştım lakin bana ayıracak vakti yokmuş.. olaydan iki uc hafta sonra sosyal alemde dahil olmak üzere sürekli tehdit ve pis hareketlere maruz kaldım tanımadığım bir birey tarafından. Arkamdan sisko çirkin bir f. hşe oldugum soyleniyormus. Çirkin olduğumun farkindayim. Namus kavramını benden de aryan bir insanda degilim. Bugüne kadar herhangi bir erkekle duygusal bir yakinligimda olmadi. Beni üzen ise tehditleri kuzenime söylediğim zaman zerre umrumda olmayisi hatta çirkin ve yilisik olduğumu ima edişi oldu. Ekonomik sorunlar yüzünden Eğitimimin zorla devam ettiği bir dönemde buna maruz kalmak daha da sinir bozucu oldu. Ben cogunuz gibi ilahi adelete güveniyor degilim. Eskiden acılarım bendendir deyip benimserdim. Ama artık umutsuzluk zihnimi sarmış durumda. Zaman degersizleşip her şey anlamsizlasiyor. Kendimden tiksiniyorum. Aynaya bakamaz oldum. Ölmek istiyorum. Sonsuz bir uyku istiyorum sadece... yardim edin

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadığın herşeyin bir sebebi var emin ol. Bunu sabrettikçe anlayacaksın. Yılma ne olursa olsun. Seni öldürmeyen şey güçlendirir. Daha olgun olacaksın

0|0
    0|0
    • Muhakkak değişim kacinilmazdir. Fakat ben bununla gelişim saglayamazsam. Yani olgunlastirmazsa

• Dediğim gibi ben yaşadığım olayları olması gerektiği için yaşadığıma inanıyorum. Bu yüzden bunu bilip bununla yaşamak da senin elinde, kötüye yorup hayatını daha da berbatlaştırmak da senin elinde

• EveT benim elimde malesef

Erkekler Ne Diyor 3

• ciddi bir durum yok bence ortada, toparlanıp hayata devam etmeye çalış, güzel günlerde gelecektir mutlaka

0|0
    0|0
    • Olayın ciddiyeti önemli değilki zaten dostum. Sorun benim bunu kaldirabilecek yapıya artık sahip olamamam

• intihar vs ile kaçarsın sadece ve saçma. sen güçlü bşr kızsın bence yazdıklarından bunu çukardım. derslerine odaklar ve spor vs yap kendine bak ilgilen bşraz. parasızda ilgilenebilirsin yürüyüş yapnvs baknkendine bşraz. öz güvenin artın bşraz. hayatta böyle dönemler herkesin başına gelir. böyle böyle tecrübe kazanacaksın. büyümek kötü bşr şey işte bu yüzden. ama hayatın kuralı bu

0|0
    0|0
    • Kuzu işte ozguvenimin büyük hasar gördüğü kendimi bir hayli yetersiz hissetigim bir donem. Gelecegin şekillenmesi sanki artık bana bağlı değil

• geleceğin şekillennesi sana bağlı. çabana bağlı. çabalarsan dizeltirsin. takılma gömül işlerinede çok.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...