Deli cesaretiyle yapılan bir olayınız var mı?

8 9 yıl önce hoşlandığım çocuğa gidip herkesin içinde açılmıştım. Çocuk da 5 dakika sonra sınıf arkadaşımla çıkmaya başlamıştı. O günden beri kimseye açılmıyorum ehehehe 😅😅😅

Deli cesaretiyle yapılan bir olayınız var mı?

Güncellemeler:
Deli deli
Kulakları küpeli
Cesaretin var mı aşkaaa...

1|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Savaş zamanı Irak'a gitmek..
    yol bilmeden yerel dillerini bilmeden Afrika veya çin gibi uzak ülkelere gitmek..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Yaklaşık 7 metre yükseklikten sert çalıların arasındaki küçük bir miktar boşluğa atladım 😁 o boşluğu tutturamasam çalılar iyice her yerime batardı 😂 boşluk dediğim de sadece iki ayağımın sığdığı bir miktarda 😂
    Atlamanın ve ser zemine sert bir şekilde çakılmanın etkisi ile dizlerim bir büküldü ve dötüm az kalsın çalılara geçiyordu 😳
    Bu gereksiz şeyi kırıksız çıkıksız atlattım 😄
    Ama sağ ayak bileğim zedelenmiş biraz 😄 alçıya aldılar 😄 iki hafta üzerine basma ayağın dedi doktor ama iki gün olmadan alçıyı kendim çıkardım attım 😂 hatta iki hafta dolmadan da çaylığa girip çay toplamaya başladım 😂

Bende yükseklik sevdası var yaw 😄 seviyorum kendimi boşluğa bırakmayı 😄 yamaç paraşütü filan yapmalıyım 😨

1|0
    0|0
    • Manyak mısın :D

• Ben işte 😎

• Kim eğitti 😎
      Benim sayemde böylesin 😎 teşekkürlerini sunsana 😠

• Lisede kizlar bizi sikayet etmis yardimci cagirdi bagirdi falan bir daha yapmayin sikinti olur dedi cikarken kizlarin hepsi odama gelsin dedi onlarlada konusayim kizlari yolladik bir kiz var gostere gostere gunluk tutuyor birsekilde acmaliyiz diye gunlerdir bekliyoruz vakti gelmisti artik firsat bulmustuk actik kiz birini sevdigini dusundugunu hayallarrini yazmis cocukta yanimizda basladi lavaboya dogru kosmaya kendimi kescem atcam bu kezo neyine guveniyor ama biz yariliyoruz kizlar birden sinifa bir daldi acildigini gormusler ciglik sesi ile kalbim g*tumde atti neyseki mudure gitmediler yoksa uzaklastirma yakindi hepimize ama hala hatirlar gulerim hahahhaa😂😂

1|0
    0|0
  • Tabi ki inek tokatlamak mesela

1|0
    0|0
  • Cesaret dediğin delice bir şey zaten 😅 Korka Korka bir şeyin üstüne gitmek akıllı adam işi mi sence 😊 Senin o dediğin şeyi biz hep yapıyoruz 😊

1|0
    0|0
  • "bok" deseydin çocuğa

1|0
    0|0
    • Dondurmamı fırlatmıştım. Onun kadar etkili olmuştur bence 😂

• babama gay şakası yapmıştım adam hayattan soğudu bir an

2|0
    0|0
  • Evlat acısı gibi olmuş seninki 😅
    Var çok şey

1|0
    0|0
    • Şurama öküz oturdu benim :D

• Keşke benimki de gay çıkaydı da böyle güvensiz olmasaydım bu konuda.

• Kendine güven bence kasma bu kadar

• Tatlısından 2 gün önce kızın babasıyla konuştum aslında anneme kızdım kürt diye istemedi kızı başkası istedi ama iyiki olmamış

1|0
    0|0
  • Ondan bol ne varki

1|0
    0|0
  • ben de bir kıza açılmıştım lan

1|0
    0|0
    • Fazla açılıp boğulduk tabii :D

• Tamam sen zımparayla kaşınmak istemişsin direkt :D

• valla zımparayla mı başka bir şeyle mi kaşınmışım bilmem ama kaşınmışım :D diyorum ki ulan insan azmimden dolayı kabul ederdi bee :D

• Olmadı hiç ama dedemin gazı ile komşu çocuğunu dövdüm 😂

1|0
    0|0
  • İnsanın içine öküz değil mandıra kurulur :D :D

1|0
    0|0
  • İşim deli cesaretini gerektirir

1|0
    0|0
  • Hiç bir şeyin sonunu düşünmemek.

1|0
    0|0
  • yok, fazlasıyla normal bir deliyim ben.

1|0
    0|0
  • Küçükken kardeşime "sen evlatlıksın" şakası yaptım. Babam beni öldürecekti.. Harbiden öldürecekti.

1|0
    0|0
    • Benim abim de öyle şakalar yapardı ama kimse tehdit edilmedi ya :D

• Yok ben biraz büyük çaplı yaptım ya.. Babannemizin evi yakındı o zamanlar ona kaçmıştı. 😄

• Psikolojik tedavi gör sen 😂

1|0
    0|0
  • Polis takibinden arabayla kaçmak (dikkat aşırı adrenalin içerir) 😄

1|0
    0|0
  • 5 kişiye saldırmıştım

1|0
    0|1
  • Benim var ama gerçekten özel ya nasıl anlatacam

1|0
    0|0
  • Hocaya hamilemisiniz demiştim 1 saat 27 dakika dayak yemiştim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayir yok

4|1
    0|0
  • Deli cesareti. Öncelikle 50cm yüksek bir demire tırmanıp bir alana geçtim. Sonra birisinin yüzüne heryerine sprey sıktım. Çocuk tişörtnü çıkardı köpekleri üstüme saldı. Bende köpeklere sıkıp demirlerden atlayıp kaçtım. Tabi köpekler gelemedi. Pitbul rotrider gibi bişiydiler. İki tane köpekti, götüm götüm korktum doğrusu.

1|0
    0|0
  • Bende küçükken sevdiğim çocuğun annesine babasına gidip ben oğlunuzu seviyorum evlenicem demisim buna ne demeli 😂

1|0
    0|0
  • evet ama sorma:)

1|0
    0|0
  • ben de gidip açılmıştım benimkinin de sonu kötü bitti

1|0
    0|0
  • Ortaokuldayken hoşlandığım bir çocuğa onu sevdiğimi söylemiştim keşke söylemeseydim

1|0
    0|0
  • canım ya üzüldüm benim yaotıgım hersey delice zaten =)

1|0
    0|0
    • Üzülme ya en fazla evde kalırım :D

• Teselliye bak abi :D dD:D:D

• yani abartıyosun bende onu diyim dedim =)

• Lisede okul müdürünün arabasının lastiklerini indirmiştim

1|0
    0|0
Yükleniyor...